inside-banner

حمل و نقل بین المللی به تایلند

تایلند یکی از کشورهای تجاری جنوب شرق آسیاست. این کشور که با مالزی، برمه، لائوس و کامبوج همسایه است،‌ به‌خاطر داشتن سواحل استوایی، کاخ‌های سلطنتی و معابد مجلل شهرت جهانی دارد. کلیه شرکت‌هایی که در حوزه واردات و صادرات در تایلند فعالیت می‌کنند، باید با قوانین صادرات و واردات تایلند به ایران آشنا باشند.
شرکت هنزا ناو دریا برای حمل بار به تایلند از سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوزهای لازم را دریافت کرده است. شرکت باربری بین المللی هنزا ناو دریا، خدمات حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به تایلند را با قیمتی رقابتی و بهترین کیفیت انجام می‌دهد. 

حمل و نقل بین المللی به تایلند

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

حمل بار به تایلند با کشتی‌های باری؛‌ خدمات صادرات و واردات از بانکوک تایلند

ارسال بار به تایلند یا واردات کالا از تایلند به ایران، روش‌های مختلفی دارد. انتخاب هر یک از این روش‌ها بسته به نوع بار و محدودیت زمانی متغیر است. حمل و نقل بین المللی دریایی، حمل هوایی بار، صادرات و واردات از طریق روش ترکیبی، از‌جمله راه‌های داد‌وستد با تایلند محسوب می‌شود. 

هانزا؛ امکان ارسال محموله‌های مختلف از ایران به تایلند و برعکس

صادرات و واردات با کشور تایلند بسیار گسترده است. کالا و محصولاتی که در سال‌های متمادی بین ایران و تایلند دادو‌ستد شده است شامل ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی، ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه پلاستیک، چوب و کاغذ و مواد سلولزی، مواد شیمیایی، مواد غذایی و خوراکی، مواد معدنی، صادرات گچ و صنایع دیگر می‌شود. 
پیش از تجارت با کشور تایلند بهتر است با قوانین گمرکی و صادرات و واردات این کشور آشنا باشید. اگر قصد حمل بار به تایلند را دارید،‌ این کار را به کادر حرفه‌ای هانزا بسپارید. ما کلیه خدمات حمل‌و‌نقل دریایی، هوایی، ترانزیت کالا، ترخیص و لجستیک را در ایران و تایلند با همکاری شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی با ایمنی کم‌نظیر ارائه می‌دهیم.

خدمات دریایی هانزا؛ حمل و نقل دریایی بین المللی به تایلند و برعکس

بازرگانان ایرانی برای تجارت و مبادله کالا با تایلند، پایتخت آن، بانکوک را انتخاب می‌کنند. بانکوک یکی از مهم‌ترین بنادر تجاری تایلند محسوب می‌شود. علاوه‌بر بانکوک، خدمات صادرات و واردات کالا از بندر لام چابانگ نیز صورت می‌گیرد. به‌طور‌کلی، سرویس‌های حمل دریایی هانزا عبارت‌اند از:
•  سرویس حمل کانتینری دریایی (FCL و LCL)
•  خدمات محموله‌های فله (Break Bulk)
•  سرویس‌های Door to Door برای مرسولات صادراتی و وارداتی
•  خدمات کانتینری ویژه برای حمل کالاهای خاص
•  خدمات اجاره کشتی
حمل بار از تایلند به ایران و خدمات کارگوی ایرانی در تایلند توسط خطوط کشتیرانی معتبر انجام می‌شود. هانزا با عقد قراردادهای سالیانه با این خطوط، توانایی ارائه قیمت‌های رقابتی و مناسب به مشتریان خود را دارد. البته فراموش نکنید که ارسال بار به تایلند توسط کشتی در مواقعی از سال به‌دلیل شرایط جوی وجود ندارد. با‌این‌حال امکان جایگزینی روش‌های دیگر صادرات و واردات به تایلند وجود خواهد داشت. 

صادرات و واردات کالا از تایلند؛ حمل هوایی بار روشی سریع و کاربردی

یکی دیگر از روش‌های حمل بار به تایلند، استفاده از خطوط هوایی است. ارسال بار به تایلند توسط هواپیما نیز به‌دلیل قوانین و اقلیم منطقه شرایط خاصی دارد. فرودگاه بانکوک یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های تجاری این کشور است که بیشتر محموله‌ها، شامل مواد اولیه نساجی یا مواد اولیه پلاستیک از طریق آن جابه‌جا می‌شوند.
هانزا حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی را به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی بر‌عهده می‌گیرد. برای استعلام قیمت ارسال بار به تایلند به‌ روش هوایی، همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

عوامل تاثیر‌گذار در هزینه حمل بار از تایلند به ایران و برعکس

قیمت حمل بار از تایلند به ایران یا برعکس به نوع محموله (صادرات کود، گچ یا محموله‌های شیمیایی خطرناک)، وزن کالاها، فاصله مبدأ و مقصد و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. شرکت هنزا ناو دریا با معتبرترین شرکت‌های حمل‌و‌نقل دنیا تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده است؛ به‌همین‌خاطر قیمت‌های ارائه‌شده توسط این شرکت همگی رقابتی و بسیار مناسب‌اند. برای استعلام هزینه ارسال بار به تایلند به روش‌های حمل و نقل بین المللی ترکیبی، دریایی و هوایی پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

هانزا؛ کارگو ایرانی در تایلند برای صادرات و واردات کلیه محصولات و صنایع

شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه حمل‌و‌نقل بین‌المللی و ترانزیت کالا،‌ کلیه عملیات بسته‌بندی، امور گمرکی، ارسال، ترانزیت و ترخیص بار هوایی و زمینی مشتریان را انجام می‌دهد. این مجموعه همچنین خدمات انبار محموله‌ها (دپو) را با مناسب‌ترین قیمت برای متقاضیان فراهم کرده است. 
ما عضوی از اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انجمن سراسری شرکت‌های حـمـل‌و‌نقل بـيـن‌المللی ايران، انجمن کشتیرانی و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین هستیم. برای دریافت مشاوره همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

خدمات بیمه ارسال کالا به تایلند توسط تیم هانزا چگونه است؟

کلیه کالاهای ارسالی توسط هانزا به کشور تایلند بر اساس ضوابط و قوانین بیمه بار، بیمه خواهند شد. برای اطلاع از شرایط بیمه انواع محموله‌های ارسالی به این کشور با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

ارسال بار به تایلند به چه صورت انجام می شود؟

ارسال بار به تایلند یا واردات کالا از تایلند به ایران به روش های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام می شود. البته به دلیل شرایط اقلیمی این منطقه، حمل محموله ها با شرایط خاصی صورت می گیرد.

مدت زمان ارسال بار هوایی از ایران به تایلند چقدر زمان می برد؟

ارسال بار به تایلند از مرز هوایی فرودگاه امام در مدت زمان ۳ الی ۵ روز انجام خواهد شد.