inside-banner

حمل و نقل بین المللی به تایلند

حمل بار به تایلند توسط شرکت هنزا ناو دریا با استفاده از روش‌های متنوع دریایی هوایی و ترکیبی و هم‌چنین مطابق با نیازهای مشتریان انجام می‌شود. هانزا خدمات حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به تایلند را با قیمتی رقابتی و بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بهره‌گیری از تجربه خود در رعایت مقررات گمرکی و بین‌المللی، اطمینان می‌دهیم که کلیه مراحل حمل بار به تایلند به‌صورت ایمن و بدون تاخیر به کلیه شهرهای این کشور انجام گیرد.
حمل و نقل بین المللی به تایلند

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات صادرات و واردات از تایلند برای تجارت کالاهای پرسود

صادرات و واردات کالاهای پرسود از/به تایلند شامل محصولات متنوعی مانند مواد غذایی و کشاورزی، تجهیزات الکترونیکی، پوشاک و محصولات صنعتی است. انواع شرکت حمل و نقل بین المللی همچون هانزا با ارائه خدمات حمل بین‌المللی متنوع و مطابق با استانداردهای جهانی، تضمین می‌کنند که این محصولات به‌صورت ایمن و به موقع به بازارهای هدف می‌رسند. 
شرکت هنزا ناو دریا با ارائه خدماتی چون مشاوره گمرکی، برنامه‌ریزی لجستیکی دقیق و راهکارهای حمل‌ونقل سفارشی، به تجار کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری در این بازار فعالیت کنند.

بهترین روش‌ها برای حمل و نقل بین المللی به تایلند

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا کلیه خدمات حمل‌و‌نقل دریایی، هوایی و چند وجهی و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و تایلند با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما از طریق همکاری با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین‌المللی خیال شما را از بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌ها‌ی‌تان راحت خواهیم کرد.

حمل دریایی بار از/به تایلند توسط کشتی‌های غول‌پیکر باربری 

بازرگانان ایرانی برای تجارت و مبادله کالا با تایلند، پایتخت این کشور (بانکوک) را انتخاب می‌کنند. بانکوک یکی از مهم‌ترین بندرهای تجاری تایلند محسوب می‌شود. علاوه‌بر بانکوک، خدمات صادرات و واردات کالا از بندر لام چابانگ نیز صورت می‌گیرد. حمل بار از تایلند به ایران و خدمات کارگوی ایرانی در تایلند باید توسط یک شرکت کشتیرانی معتبر انجام شود. هانزا با عقد قراردادهای سالیانه با این خطوط، توانایی ارائه قیمت‌های رقابتی و مناسب به مشتریان خود را دارد. 

حمل و نقل دریایی بین المللی

ارسال بار از تایلند به ایران و برعکس توسط خطوط هوایی

استفاده از خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی برای ارسال بار بین ایران و تایلند یکی از راه‌حل‌های کارآمد و سریع هانزا است. سرعت بالا و انعطاف‌پذیری در حمل کالا از ویژگی‌های اصلی این روش حمل‌ونقل محسوب می‌شود. 
هانزا، با دسترسی به خطوط هوایی معتبر داخلی و بین‌المللی، خدمات حمل‌و‌نقل هوایی Door to Door را ارائه می‌دهد که این امکان را به تاجران می‌دهد تا کالاهای خود را به‌طورمستقیم و بدون دغدغه به مقصد مورد نظر برسانند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل‌ونقل ترکیبی بار برای تجارت با تایلند 

حمل‌ونقل ترکیبی بار توسط شرکت هانزا یکی از روش‌های مؤثر و انعطاف‌پذیر برای تجارت با تایلند است. این روش حمل‌و‌نقل که شیوه‌های مختلف حمل‌ونقل مانند دریایی، هوایی و زمینی را شامل می‌شود، به تاجران کمک می‌کند تا با‌توجه‌به نیازهای خاص خود، مانند سرعت یا هزینه، بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنند. هانزا با استفاده از تجربه گسترده خود در حمل‌ونقل بین‌المللی و دسترسی به شبکه وسیعی از حمل‌ونقل‌های مختلف، خدماتی سفارشی و کارآمد را ارائه می‌دهد.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

بهترین محصولات برای واردات کالا به ایران از تایلند

تایلند به‌عنوان یکی از اقتصادهای برجسته در جنوب شرق آسیا، تولید‌کننده بسیاری از کالاهایی است که در ایران تقاضای بالایی دارند. از جمله این کالاها می‌توان به محصولات کشاورزی مانند برنج تایلندی، میوه‌های گرمسیری و محصولات دریایی اشاره کرد. همچنین، تایلند در تولید برخی از اقلام الکترونیکی و مصنوعات پلاستیکی و صادرات کود و مواد شیمیایی نیز پیشرو است. 
شرکت هنزا ناو دریا با دانش و تخصص در حمل‌ونقل بین‌المللی، قادر است این کالاها را با رعایت کامل استانداردهای لازم و در اسرع وقت به ایران ارسال کند.

بهترین کالاها برای ارسال بار به تایلند و صادرات به این کشور

برای صادرات به تایلند، کالاهایی که در بازار این کشور مورد‌توجه قرار می‌گیرند شامل مواد خام صنعتی، تجهیزات الکترونیکی، ماشین‌آلات و قطعات یدکی، محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی و همچنین محصولات کشاورزی و غذایی است. تایلند همچنین بازار خوبی برای واردات و صادرات گچ، محصولات فرهنگی و هنری ایران محسوب می‌شود. هانزا با ارائه خدمات حمل‌و‌نقل سفارشی و مشاوره‌های تخصصی، به تاجران کمک می‌کند تا محصولات خود را به‌صورت هدفمند به بازار تایلند عرضه کنند.
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا فرایند حمل و نقل بین المللی به تایلند را به‌واسطه داشتن افراد متخصص و با‌تجربه برای شما آسان کرده است. چنانچه قصد همکاری با نمایندگان ما و شرکت حمل و نقل بین المللی در تایلند دارید، با ما از طریق شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ در تماس باشید. 

مناطق اقتصادی و شهرهای تجاری بزرگ تایلند

تایلند با داشتن مناطق اقتصادی و شهرهای تجاری فعال، یکی از مراکز مهم تجارت در جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود. شناخت این مناطق و مزایای هرکدام برای تجارت بین‌المللی با این کشور، برای تجار بسیار حائز‌اهمیت است: 
بنادر دریایی مهم در تایلند برای ارسال بار به ایران عبارتند از:
بندر لایت (Laem Chabang Port): بندر لایت یکی از بزرگترین بنادر دریایی تایلند است و در نزدیکی شهر پاتایا واقع شده است.
بندر بانکوک (Bangkok Port): بندر بانکوک در نزدیکی شهر بانکوک واقع شده است و یکی از بنادر مهم تایلند
هانزا با درک عمیق از این مناطق و نیازهای تجاری آن‌ها، خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی به تایلند را با دقت و کارایی بالا ارائه می‌دهد.

نحوه استعلام هزینه حمل و نقل بین المللی به تایلند

قیمت حمل بار از تایلند به ایران یا برعکس به نوع محموله، وزن کالاها، فاصله مبدأ و مقصد و عوامل متعدد دیگر بستگی دارد. شرکت هنزا ناو دریا با همکاری با معتبرترین شرکت‌های حمل‌ و‌ نقل داخلی و بین المللی در تلاش است بهترین و مطمئن ترین سرویس حمل را به مشتریان خود ارائه دهد؛ به همین دلیل قیمت‌های ارائه‌شده توسط ما همگی رقابتی و بسیار مناسب‌اند. برای استعلام هزینه ارسال بار به تایلند به روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی ترکیبی، دریایی و هوایی پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

مهم ترین بندرهای تجاری تایلند کدام اند؟

بندر لائم چابانگ، بندر بانکوک، بندر ماپ تا پوت و بندر سونگ کالا از مهم ترین بندرهای تجاری کشور تایلند هستند که به دلیل دسترسی آسان به بازارهای بین المللی و زیرساخت های مناسب حمل و نقل، نقش مهمی در تسهیل تجارت تایلند با سایر کشورها دارند.

ارسال بار به تایلند به چه صورت انجام می شود؟

ارسال بار به تایلند یا واردات کالا از تایلند به ایران به روش های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام می شود. البته به دلیل شرایط اقلیمی این منطقه، حمل محموله ها با شرایط خاصی صورت می گیرد.

مدت زمان ارسال بار هوایی از ایران به تایلند چقدر زمان می برد؟

ارسال بار به تایلند از مرز هوایی فرودگاه امام در مدت زمان ۳ الی ۵ روز انجام خواهد شد.