inside-banner

تایلند یکی از کشورهای تجاری و جذاب جنوب شرق آسیاست که در گذشته با نام سیام شناخته می‌شد. این کشور که با مالزی، برمه، لائوس و کامبوج همسایه است،‌ به‌خاطر داشتن سواحل استوایی، کاخ‌های سلطنتی و معابد مجلل شهرت جهانی دارد. کلیه شرکت‌هایی که در حوزه صادرات و واردات کالا از تایلند فعالیت می‌کنند، باید با قوانین ارسال بار به تایلند و حمل بار از این کشور به ایران آشنا باشند.
شرکت هنزا ناو دریا برای حمل بار به تایلند از سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوزهای لازم را دریافت کرده است. این شرکت باربری بین المللی خدمات حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به تایلند را با قیمتی رقابتی و بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما عضوی از اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انــجـمـن سراسری شــرکـت‌های حـمـل‌و‌نــقــل بـيـن‌المـلـلـی ايـــران، انجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابــستـه ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین هستیم.

حمل بار به تایلند با کشتی‌های باری؛‌ خدمات صادرات و واردات از بانکوک تایلند

مهم‌ترین بندر تجاری تایلند شهر بانکوک، پایتخت رنگارنگ این کشور آسیایی است. بازرگانان ایرانی بسیاری برای تجارت و مبادله کالا با این شهر جذاب راهِ حمل دریایی و استفاده از کشتی را انتخاب می‌کنند. خدمات صادرات و واردات کالا از بنادر مهمی مانند بانکوک و لام چابانگ صورت می‌گیرد. به‌طور‌کلی، سرویس‌های حمل دریایی هانزا عبارت‌اند از:
  سرویس حمل کانتینری دریایی (FCL و LCL)
  خدمات محموله‌های فله (Break Bulk)
  سرویس‌های Door to Door برای مرسولات صادراتی و وارداتی
  خدمات کانتینری ویژه برای حمل کالاهای خاص
  خدمات اجاره کشتی
حمل بار از تایلند به ایران و خدمات کارگوی ایرانی در تایلند توسط خطوط کشتیرانی معتبر انجام می‌شود. هانزا با عقد قراردادهای سالیانه با این خطوط، توانایی ارائه قیمت‌های رقابتی و مناسب به مشتریان خود را دارد. البته فراموش نکنید که ارسال بار به تایلند توسط کشتی در مواقعی از سال به‌دلیل شرایط جوی وجود ندارد. همچنین امکان حمل و نقل ریلی بار به این کشور نیز وجود نخواهد داشت. 

ارسال بار به تایلند؛ خدمات کارگو و فریت بار به تایلند با مجموعه معتبر هانزا

حمل بار به تایلند به‌دلیل شرایط آب‌و‌هوایی این کشور کمی با دیگر کشورها متفاوت است. ارسال بار از تایلند به ایران معمولاً به دو صورت هوایی و دریایی (و گاهی ترکیبی) انجام می‌شود. اما به‌دلیل احتمال وقوع طوفان‌ در دریا،‌ در برخی از ماه‌های سال امکان حمل دریایی بار به تایلند وجود ندارد.
پیش از تجارت با کشور تایلند بهتر است با قوانین گمرکی و صادرات و واردات این کشور آشنا باشید. اگر قصد حمل بار به تایلند را دارید،‌ این کار را به کادر حرفه‌ای هانزا بسپارید. ما کلیه خدمات حمل‌و‌نقل دریایی، هوایی، ترانزیت کالا، ترخیص و لجستیک را در ایران و تایلند با همکاری شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی با ایمنی کم‌نظیر ارائه می‌دهیم.

حمل بار هوایی از تایلند به ایران و برعکس؛ روشی سریع و کاربردی

شرکت هنزا ناو دریا خدمات ارسال هوایی بار به تایلند و بنادر تجاری این کشور را با قیمت رقابتی و کیفیت بالا برای مشتریان خود انجام می‌دهد. ارسال بار به تایلند توسط هواپیما نیز به‌دلیل قوانین  و اقلیم منطقه شرایط خاصی دارد. فرودگاه بانکوک یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های تجاری این کشور است که بیشتر محموله‌ها از طریق آن جابه‌جا می‌شوند.
هانزا حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی را به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی بر عهده می‌گیرد. برای استعلام قیمت ارسال بار به تایلند به‌طور هوایی همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به تایلند چقدر است؟ قیمت رقابتی و کیفیت بالای خدمات را با هانزا تجربه کنید

قیمت حمل بار از تایلند به ایران یا برعکس به عوامل مختلفی مانند نوع ارسال محموله، نوع و وزن کالاها، فاصله مبدأ و مقصد و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. شرکت هنزا ناو دریا با معتبرترین شرکت‌های حمل‌و‌نقل دنیا تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده است؛ به‌همین‌خاطر قیمت‌های ارائه شده توسط این شرکت همگی رقابتی و بسیار مناسب‌اند. برای استعلام هزینه ارسال بار به تایلند به روش‌های حمل و نقل بین المللی ترکیبی، دریایی و هوایی پیشنهاد می‌کنیم همین حالا تلفن را برداشته و با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

ارائه بهترین خدمات در واردات و صادرات انواع مواد اولیه صنایع در تایلند با هانزا

شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه حمل و نقل بین‌المللی و ترانزیت کالا،‌ کلیه عملیات بسته‌بندی، امور گمرکی، ارسال، ترانزیت و ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی مشتریان را انجام می‌دهد. این مجموعه همچنین خدمات انبار محموله‌ها (دپو) را با مناسب‌ترین قیمت برای مخاطبان خود فراهم کرده است.
هانزا با بهره‌گیری از کارکنان با‌تجربه و مدیریت حرفه‌ای،‌ سرعت ارسال، ایمنی و تحویل به‌موقع مرسولات مشتریان را تضمین می‌کند. همچنین امکان دسترسی لحظه‌ای به کلیه مراحل پروژه‌های حمل کالا برای کاربران هانزا فراهم شده است. برای دریافت مشاوره همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

خدمات بیمه ارسال کالا به تایلند توسط تیم هانزا چگونه است؟

کلیه کالاهای ارسالی توسط هانزا به کشور تایلند بر اساس ضوابط و قوانین بیمه بار، بیمه خواهند شد. برای اطلاع از شرایط بیمه انواع محموله‌های ارسالی به این کشور با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

ارسال بار به تایلند به چه صورت انجام می‌شود؟‌

ارسال بار به تایلند و حمل بار از تایلند به ایران به روش‌های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام می‌شود. البته به‌دلیل شرایط اقلیمی این منطقه، حمل محموله‌ها با شرایط خاصی صورت می‌گیرد.

نرخ حمل بار از تایلند به ایران چقدر است؟

هزینه حمل بار از تایلند به ایران را نمی‌توان با یک عدد ثابت بیان کرد. فاصله مبدأ تا مقصد، روش حمل بار، نوع محموله، نرخ دلار و بهای سوخت از عوامل مؤثر روی هزینه جابه‌جایی بار هستند.