inside-banner

واردات و صادرات گچ و سیمان

واردات و صادرات سیمان و گچ مانند هر محموله دیگری برای ارسال مطمئن و به‌موقع، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از خدمات تخصصی در حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی است. ما در شرکت هنزا ناو دریا با درک عمیقی از چالش‌ها و فرصت‌های منحصر‌به‌فردی که در صنعت گچ و سیمان وجود دارد، خدمات حمل‌ونقل تخصصی را به شرکت‌ها و بازرگانان عزیز ارائه می‌کنیم و شریک شما در مسیر صادرات و واردات خواهیم بود. امنیت بالا و تحویل به‌موقع مهم‌ترین ارزش‌های ما در هانزا هستند. ما با استفاده از ناوگان اختصاصی، شبکه‌های جهانی گسترده و دانش تخصصی تضمین می‌کنیم که محموله‌های شما با حفظ سلامت و کیفیت در کمترین زمان و با قیمت رقابتی به مقصد مورد‌نظر برسند.

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

خدمات حرفه‌ای هانزا برای واردات و صادرات سیمان و گچ

حمل محموله‌های وارداتی و صادراتی سیمان و گچ نیازمند دانش فنی و بهره‌گیری از خدمات تخصصی است. هانزا با علم و دانش کافی در حوزه باربری بین المللی و اطلاعات به‌روز درباره قوانین و مقررات صادراتی و وارداتی کشورهای مختلف دنیا،‌ با‌کیفیت‌ترین خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و ترانزیت کالا را با بهره‌مندی از ناوگان اختصاصی و سرویس‌های کانتینری مختلف را به مشتریان و همراهان خود عرضه می‌کند. با خدمات حرفه‌ای هانزا، تجربه‌ای بی‌نظیر از سرعت و کیفیت حمل‌ونقل در حوزه واردات و صادرات سیمان و گچ خواهید داشت.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

حمل هوایی گچ و سیمان؛ سریع و مطمئن

به کمک ما محموله‌های‌تان را در کمترین زمان به مقصد مورد‌نظر ارسال کنید. این کار با انتخاب روش حمل و نقل هوایی بین المللی برای ارسال محموله‌های صادراتی و وارداتی سیمان و گچ امکان‌پذیر خواهد بود. هزینه‌ ارسال هوایی بار نسبت به سایر روش‌های حمل بالاتر خواهد بود؛ اما در مواردی که محدودیت زمانی دارید و سرعت ارسال نقش مهمی در معاملات شما ایفا می‌کند، ارسال محموله‌های گچ و سیمان با هواپیما بهترین انتخاب است. ما در هانزا حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی را به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی برای مشتریان عزیز انجام خواهیم داد. 

حمل و نقل هوایی بین المللی

خدمات حمل‌و‌نقل زمینی هانزا برای جابه‌جایی محموله‌های سیمان و گچ

باربری گچ و سیمان به روش زمینی، یکی از روش‌های کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه برای صادرات به یا واردات گچ و سیمان از کشورهای همسایه است. البته با استفاده از خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی زمینی هانزا امکان ارسال محموله‌های گچ و سیمان از ایران به اروپا و کشورهای CIS بالعکس توسط کامیون‌های دربست (FTL) و همچنین خرده بار (LTL) وجود دارد.
توجه داشته باشید که روش حمل‌ونقل زمینی برای محموله‌های سنگینی مانند گچ و سیمان و صادرات فولاد بیشتر برای کشورهای همسایه توصیه می‌شود. 

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

واردات و صادرات سیمان سفید و گچ با کشتی‌های غول‌پیکر باری

روش حمل دریایی بار، یکی از متداول‌ترین شیوه‌های ارسال محموله‌های تجاری به اقصی نقاط جهان محسوب می‌‌شود. حمل سیمان و گچ با کشتی،‌ بسیار مقرون‌به‌صرفه است و با این شیوه می‌توان محموله‌های حجیم و سنگین را به گوشه و کنار دنیا ارسال کرد. خدمات حمل‌و‌نقل دریایی هانزا به شرح زیر است:
حمل و نقل سیمان و گچ به‌صورت دربست و خرده‌بار
سرویس محموله‌های فله‌ای (Break Bulk)
حمل دریایی بار به‌صورت Door to Door
حمل بار با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص

خدمات  اجاره کشتی

تعرفه صادرات و واردات سیمان و گچ با روش دریایی بسیار مناسب است و تجار فراوانی از این روش برای ارسال بار به نقاط دور‌دست استفاده می‌کنند. برای مسیرهایی که امکان ارسال مستقیم از روش دریایی وجود ندارد، خدمات حمل و نقل ترکیبی هانزا بهترین انتخاب است.

دسترسی به هر نقطه از جهان با حمل‌ونقل ترکیبی سیمان و گچ

با انتخاب روش حمل‌ونقل مناسب می‌توانید تفاوتی بزرگ ایجاد کنید. خدمات حمل‌ونقل ترکیبی نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا، ترکیبی هوشمندانه از حمل‌ونقل هوایی، دریایی و زمینی است. این روش، زمانی توصیه می‌شود که به دنبال تعادلی بین سرعت، هزینه و کارایی هستید. به‌عنوان مثال برخی بازرگانان برای کاهش هزینه‌ها برای ارسال بار به چین از روش حمل‌ونقل ترکیبی استفاده می‌کنند. 
حمل‌ونقل ترکیبی هانزا به شما این امکان را می‌دهد که از مزایای هر نوع حمل‌ونقل به بهترین شکل استفاده کنید. برای محموله‌های فوری که نیاز به تحویل سریع دارند، امکان استفاده از حمل‌ونقل هوایی و زمینی به‌صورت ترکیبی را خواهید داشت. در مواقعی که هزینه‌ها اولویت دارند، ترکیب حمل‌ونقل دریایی و زمینی بهترین گزینه است. ما در شرکت هنزا ناو دریا به کمک ترکیب این روش‌ها، بهترین خدمات را به‌صورت سفارشی و متناسب با نیازهایتان عرضه می‌کنیم.

تجارت سیمان و گچ با خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی شرکت هنزا ناو دریا

شرکت هنزا ناو دریا به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی ایران، خدمات حمل سیمان و گچ به نقاط مختلف جهان را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند. با خدمات شرکت حمل و نقل جاده ای، دریایی و هوایی هانزا امکان ارسال محموله‌های گچ و سیمان با کلیه روش‌های حمل‌ونقل، متناسب با نیازهای‌تان را خواهید داشت. 
با خدمات متنوع و تخصصی هانزا حمل‌ونقلی ساده‌تر، انعطاف‌پذیرتر و هوشمندانه‌تری را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه‌های صادرات و واردات سیمان و گچ می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

برای حفاظت از محموله های گچ و سیمان در فرآیند حمل و نقل به چه نکاتی باید توجه شود؟

برای حفاظت از محموله باید به نکاتی مانند استفاده از بسته بندی مناسب کنترل دما و شرایط محیطی، جلوگیری از ضربه و فشار و ردیابی و نظارت توجه شود.

آیا روش حمل و نقل ترکیبی برای صادرات و واردات سیمان و گچ مناسب است؟

در مواقعی که محدودیت از نظر زمان ندارید و هزینه های ارسال بار برایتان مهم است یا نقاطی که امکان ارسال مستقیم بار به آن وجود ندارد، روش حمل ترکیبی بهترین گزینه است.

هزینه ارسال محموله های سیمان و گچ چقدر است؟

با توجه به روش حمل و نقل، حجم و ابعاد محموله و وزن هزینه ارسال محموله های سیمان و گچ متفاوت خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای استعلام دقیق قیمت با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.