inside-banner

واردات و صادرات گچ و سیمان

ایران یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان سیمان و گچ در خاورمیانه است. واردات و صادرات گچ و سیمان رونق فراوانی دارد و بسیاری از تجار و بازرگانان این محموله‌ها را به کشورهای همسایه یا حتی مناطق دوردست صادر می‌کنند. کشورهایی مانند عراق، قطر، کویت،‌ عمان، افغانستان، ترکیه و چندین‌و‌چند کشور دیگر،‌ بالاترین حجم واردات مصالح ساختمانی از ایران را دارند.
برای واردات و صادرات سیمان و گچ، به خدمات حمل و نقل بین المللی معتبر نیاز خواهید داشت. بسته‌بندی و حمل مصالح ساختمانی مثل گچ که به رطوبت حساس‌اند،‌ شرایط خاصی دارد و باید توسط یک شرکت باربری بین المللی معتبر انجام شود. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز فعالیت حرفه‌ای از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران،‌ بهترین خدمات بسته‌بندی، حمل‌و‌نقل،‌ امور گمرکی، ترانزیت و ترخیص انواع کالای صادراتی و وارداتی مصالح ساختمانی را عرضه می‌کند.

واردات و صادرات سیمان ایران؛‌ یکی از خدمات حرفه‌ای شرکت هنزا ناو دریا

سیمان و گچ از اصلی‌ترین مصالح ساختمانی در جهان هستند. صادرات سیمان سفید در کنار گچ از پر‌سودترین تجارت‌ها برای فعالین اقتصادی محسوب می‌شود. قوانین حمل و نقل گچ و سیمان به کشورهای مختلف جهان متفاوت است. هانزا با علم و دانش کافی درباره قوانین و مقررات صادراتی و وارداتی کشورهای مختلف دنیا،‌ با‌کیفیت‌ترین خدمات بسته‌بندی،‌ حمل‌و‌نقل بین‌المللی، ترانزیت، امور گمرکی و ترخیص سیمان و گچ را به مشتریان و همراهان خود عرضه می‌کند. حمل و نقل گچ و سیمانِ بازرگانی خود را با خیال راحت به هانزا بسپارید.

حمل و نقل بین المللی گچ و سیمان؛ ارسال محموله با ایمن‌ترین روش‌ها

با افزایش تولید مصالح ساختمانی،‌ صادرات سیمان ایران به کشورهای اطراف رونق گرفته است. واردات گچ و سیمان نیز توسط برخی از تجار در‌صورت نیاز کشور انجام می‌شود. شرکت هنزا ناو دریا خدمات حمل سیمان و گچ به اقصی نقاط جهان را با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. محموله مصالح ساختمانی شما با سریع‌ترین شیوه‌های حمل‌و‌نقل دریایی،‌ هوایی، ریلی، زمینی و ترکیبی به‌موقع به مقصد می‌رسد. با هانزا تجارتی سودمند را تجربه خواهید کرد.

بسته‌بندی سیمان صادراتی و گچ باید طوری باشد که از رسیدن رطوبت به این محموله‌ها جلوگیری شود. روش‌های مختلفی برای حمل و نقل بین المللی گچ و سیمان وجود دارند که باید با توجه به عواملی مانند وزن و مقدار محموله و همچنین فاصله تا مقصد،‌ یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. واردات و صادرات گچ و سیمان توسط هانزا با روش‌های حمل زیر انجام می‌شود:

 

حمل و نقل زمینی مصالح ساختمانی با پیشرفته‌ترین کامیون حمل سیمان و گچ

باربری گچ و سیمان به روش زمینی، مخصوصاً‌ به مقصد برخی از کشورهای همسایه مانند ترکیه رواج فراوانی دارد. یکی از دلایل محبوبیت حمل سیمان و گچ با تریلر، قیمت مناسب آن است. حمل‌ زمینی مصالح ساختمانی از ایران به قاره همیشه سبز اروپا، کشورهای CIS، ترکیه و برعکس، با پیشرفته‌ترین کامیون‌ها انجام می‌شود. شما می‌توانید محموله‌های خود را با شیوه‌های دربست (FTL) یا خرده‌بار (LTL) به مقصد ارسال کنید.

 

باربری گچ و سیمان با قطار؛ صادرات و واردات سیمان و گچ با روش حمل ریلی بار

ارسال گچ و سیمان به مقاصد نزدیک مانند ترکیه، با روش حمل ریلی بار نیز امکان‌پذیر است. حمل‌و‌نقل ریلی بار شامل خدمات ارسال محموله‌های وارداتی،‌ صادراتی و ترانزیت کالا از مبادی مرزی ایران، به کشورهای آسیای میانه و حوزه دریای بالتیک، روسیه، سوریه، ترکیه، کویت و عراق است. حمل سیمان و گچ با قطار، روشی بسیار ایمن و البته دوست‌دار محیط‌زیست است و آلودگی کمتری را به طبیعت منتقل می‌کند.

 

حمل و نقل گچ و سیمان با هواپیما؛ ارسال فوری بار به نقاط مختلف دنیا با روش حمل هوایی

واردات و صادرات گچ و سیمان با هواپیما کمتر از سایر روش‌ها رونق دارد؛ با این حال، حمل و نقل هوایی بین المللی به‌عنوان سریع‌ترین روش حمل محموله‌های تجاری در دنیا شناخته می‌شود. ظرفیت بارگیری هواپیما کمتر از وسایل حمل‌و‌نقلی مانند کشتی است و وزن و حجم بار کمتری را می‌توان با هواپیما جابه‌جا کرد. حمل سیمان به روش هوایی با معتبر‌ترین ایرلاین‌ها توسط هانزا انجام خواهد شد.

 

واردات و صادرات سیمان سفید و گچ با کشتی‌های غول‌پیکر باری

روش حمل دریایی بار، یکی از متداول‌ترین شیوه‌های ارسال محموله‌های تجاری به اقصی نقاط جهان محسوب می‌شود. حمل سیمان و گچ با کشتی،‌ بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و با این شیوه می‌توان حجم و وزن بسیار بالایی از محموله‌ها را ارسال کرد. خدمات حمل‌و‌نقل دریایی هانزا به‌صورت زیر است:
حمل و نقل سیمان و گچ به‌صورت دربست و خرده‌بار
سرویس محموله‌های فله‌ای (Break Bulk)
حمل دریایی بار به‌صورت Door to Door
حمل بار با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص
خدمات  اجاره کشتی
تعرفه صادرات و واردات سیمان و گچ با روش دریایی بسیار مناسب است و تجار فراوانی از این روش برای ارسال بار به نقاط دور‌دست استفاده می‌کنند. برای مسیرهای کمتر شناخته‌شده که مسیر دسترسی مناسبی ندارند نیز می‌توان از روش حمل و نقل ترکیبی استفاده کرد. 

 

تعرفه صادرات گچ و سیمان؛‌ قیمت حمل سیمان و گچ به عوامل مختلفی وابسته است

قیمت حمل و نقل بین المللی گچ و سیمان به عوامل مختلفی مانند فاصله مبدأ تا مقصد،‌ حجم و وزن بار و همچنین شیوه‌ای که برای حمل محموله انتخاب می‌کنید، بستگی خواهد داشت. پیشنهاد ما این است که برای استعلام تعرفه واردات یا صادرات مصالح ساختمانی با کارشناسان فروش هانزا گفت‌و‌گو کنید.

 

تجارت سیمان و گچ با خدمات حمل و نقل بین المللی شرکت هنزا ناو دریا

شرکت هنزا ناو دریا به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی ایران، خدمات حمل سیمان و گچ به نقاط مختلف جهان را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند. بسته‌بندی، حمل، امور گمرکی و ترخیص محموله‌های تجاری خود را با خیالی راحت به هانزا بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره رایگان پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخ‌گوی شما عزیزان خواهند بود.