inside-banner

حمل و نقل هوایی

در 40 سال اخیر از هواپیما برای باربری هوایی نیز استفاده شده است. در این مدت با افزایش تقاضا استفاده از این خدمات، شرکت‌های مختلفی اقدام به استفاده از این سرویس کرده‌اند. شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" نیز به همین منظور تأسیس شد. امروزه هانزا به‌عنوان مجموعه‌ای معتبر و کامل از سرویس‌های حمل و لجستیک، سهم بزرگی در حمل پروژه‌ها و محموله‌های هوایی در منطقه دارد.
هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

ارسال بار به مناطق تجاری دنیا

مرسوله شما را در کلیه نقاط دنیا برای صادرات و واردات مدیریت می‌کنیم

فرقی نمی‌کند که قصد حمل بین المللی بار به شرق آسیا و چین را داشته باشید، یا کشورهایی مانند آلمان، ترکیه و سایر بنادر تجاری جهان؛ هانزا انواع کالا‌هایتان را در امنیت کامل با قیمت رقابتی و در زمانی اندک به کشور مقصد می‌رساند.

واردات و صادرات مرسولات صنایع مختلف

عرضه خدمات حمل و نقل کالا برای کلیه صنایع به نقاط مختلف جهان

هانزا با اخذ مجوز از سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط، ارائه‌کننده بهترین خدمات حمل بین المللی بار و مواد اولیه برای بسیاری از صنایع در کشور است. این مجموعه معتبر با همکاری شرکت‌های بزرگ باربری جهان و همچنین ایرلاین‌های مختلف، محموله‌های شما را با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف جهان ارسال می‌کند.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران با مجوز‌های تجاری

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا(مسئولیت محدود)،‌ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری هوایی است که دفتر اصلی آن در تهران قرار دارد. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد. هانزا به‌عنوان یکی از شرکت‌های حمل و نقل بین المللی معتبر ایران، عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، عضو فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های فورواردرها (فیاتا) و عـضـو انــجـمـن سراسری شــرکـت‌هـای حـمـل‌و‌نــقــل بـيـن‌المـلـلـی ايـــران است. علاوه‌بر این، این شرکت عـضـو انــجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابــستـه ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، فرانسه، ایران و چین نیز محسوب می‌شود.

حمل و نقل بین المللی هوایی کالا به برترین مقاصد تجاری دنیا با هانزا

فرقی نمی‌کند که قصد حمل هوایی بار به شرق آسیا و چین را داشته باشید، یا آلمان، ترکیه و سایر کشورهای تجاری جهان؛ شرکت هنزا ناو دریا انواع کالا‌ را با قیمت رقابتی و در زمانی اندک به کشور مقصد می‌رساند. خدمات حمل بار بین‌المللی به کشورهایی مانند چین،‌ امارات، ترکیه،‌ تایوان، آلمان،‌ ایتالیا، مالزی و سایر مقاصد تجاری دنیا توسط هانزا انجام می‌شود.

 

انواع حمل و نقل هوایی برای ارسال محموله‌های مختلف

طیف کالاهای ارسالی از طریق روش‌های حمل و نقل ریلی، زمینی و ترکیبی به نقاط مختلف جهان از طریق هانزا بسیار متنوع است. یک شرکت باربری هوایی اجازه حمل انواع مختلف کالا را دارد. حمل و نقل کالا از طریق هواپیما را می‌توان به چند دسته مختلف تقسیم کرد. البته هر کدام از این کالاها قوانین ارسالی خاص خود را دارند.

حمل و نقل هوایی بین المللی بارهای معمولی؛ باربری هوایی بدون محدودیت

بار معمولی محموله‌ای است که برای حمل آن هیچ محدودیت و شرایط خاصی وجود ندارد. به‌عنوان‌مثال، می‌توان به کتاب و نشریات، اوراق و پاکت‌ها، وسایل شخصی به‌جز لوازم آرایش و عطر، انواع لوازم منزل به‌جز شکستنی‌ها، لوازم ساختمانی مانند شیر‌آلات و سنگ، ابزار آلات،‌ صنایع‌دستی، فرش، لوازم برقی و بسیاری از وسایل و اشیا‌ء دیگر اشاره کرد. اگر قصد صادرات یا واردات این محموله‌ها را از طریق حمل هوایی بار دارید، کافی است با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. 

حمل هوایی بار برای کالاهای فاسد‌شدنی و مواد غذایی 

برخی از محموله‌ها به شرایط خاصی برای ارسال نیاز دارند و اگر آن شرایط فراهم نشود به احتمال بسیار فاسد خواهند شد. این کالاها به هواپیماهایی مناسب با مقررات خاص و همچنین فضای کافی در انبار نیاز دارند. برای مثال، محصولات کشاورزی،‌ تولیدات لبنی،‌ برخی از داروهای فاسد‌شدنی و تجهیزات پزشکی از این دسته محصولات محسوب می‌شوند. هانزا حمل هوایی بار و محموله‌های فاسدشدنی را نیز به بهترین شکل انجام می‌دهد.

حمل بارهای حجمی و سبک توسط شرکت هنزا ناو دریا

بارهای حجمی و سبک کالاهایی هستند که حجمشان از وزنشان بیشتر است. تشخیص کالاهای حجمی به‌وسیله فرمول خاصی انجام می‌شود. به‌این‌منظور، باید طول، عرض و ارتفاع محموله را بر حسب سانتی‌متر در هم ضرب کرده و عدد حاصله را بر ۶۰۰۰ تقسیم کنید. برای حمل و نقل هوایی این نوع کالا باید فضای انبار مناسبی وجود داشته باشد. به‌همین دلیل هر هواپیمایی مناسب نخواهد بود.

 

حمل و نقل هوایی سریع انواع کالاهای خطرناک 

بارهای خطرناک مرسولاتی هستند که برای حمل آن‌ها به نقاط مختلف جهان شرایط خاصی از نظر بسته‌بندی و مقدار مجاز ارسال و مجوز‌ها وجود دارد. این نوع از کالاها را می‌توان در گروه‌های مختلف زیر دسته‌بندی کرد:‌
اسیدها
مواد رادیو اکتیو
اجسام، گازها و مایعات قابل اشتعال
مواد منفجره
مواد مسری
مواد اکسید‌کننده
وسایلی مانند باتری، محصولات پلیمری و یخ خشک
این محموله‌ها را باید با توجه به قوانین کتاب بین‌المللی کالای خطرناک بسته‌بندی و ارسال کرد. افرادی که این مرسولات را حمل می‌کنند همگی آموزش لازم در این زمینه را از قبل دیده‌اند. 

حمل هوایی حیوانات زنده توسط شرکت‌های حمل و نقل هوایی

حیوانات زنده نیز مانند سایر محموله‌ها از طریق حمل هوایی و هواپیما جابه‌جا می‌شوند. کلیه این حیوانات پیش از ارسال مورد معاینه پزشکی قرار گرفته و گواهی سلامت عمومی دریافت می‌کنند. جانوران مختلف در قفسه‌های ایمن و مناسب قرار گرفته و در مقصد به افراد تحویل داده می‌شوند. معمولا برای حمل و نقل بین‌المللی حیوانات زنده قوانین مشخصی وجود دارد که باید مطابق آن عمل شود. پیشنهاد می‌شود قبل از درخواست ارسال، حتما شرایط آن را از کارشناسان هانزا بپرسید.

 

مزایای حمل و نقل هوایی؛ ارسال سریع محموله‌های مختلف

حمل و نقل هوایی مزایای متعددی دارد. مهم‌ترین مزیت آن را می‌توان درخصوص سرعت ارسال بار دانست. علاوه‌بر این، آسیب کم وارده به کالا و محموله‌ها در این روش نیز جزو مزایای حمل بار هوایی است. زیرا حمل کالا در مسافت طولانی و زمان کم، بدون موانع فیزیکی خواهد بود.

 

هزینه ارسال بار از طریق باربری هوایی کارگو، فریت و سریع‌السیر

نوع ارسال بار از طریق حمل و نقل هوایی و سرعت آن در هزینه نهایی بسیار اهمیت دارد. برای مثال، بسته به نوع محموله و کشور مقصد، فریت، کارگو و ارسال سریع‌السیر بار تعیین می‌شود. در شرکت کانتینری مانند هنزا ناو دریا معتبر‌ترین شرکت برای ارسال بارهای شما به‌صورت فریت بار مسافری،‌ بسته‌های کوچک و همچنین به شکل کارگو است.
علاوه‌بر این می‌توانید کارهای تخصصی بسته‌بندی، مراحل گمرکی،‌ بارنامه و ارسال مرسولات هوایی خود را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات درباره قیمت حمل و نقل هوایی محموله به اقصی نقاط جهان همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

 

هانزا؛‌ شرکت حمل و نقل هوایی معتبر برای ارسال هر آن‌چه نیاز دارید

هانزا یک شرکت باربری هوایی است که با اخذ مجوز از سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط، ارائه‌کننده بهترین خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی کالا و مواد اولیه برای بسیاری از صنایع محسوب می‌شود. این مجموعه معتبر با همکاری غول‌های باربری جهان و همچنین ایرلاین‌های مختلف، مرسولات شما را با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف جهان ارسال می‌کند.
هانزا در بندر عباس، بندر چابهار، خرمشهر،‌ بندر امام خمینی و بوشهر نیز شعب فعال دارد. برای دریافت مشاوره رایگان درباره ارسال هوایی، زمینی و دریایی بار به مناطق تجاری مختلف دنیا همین حالا با شماره تلفن  ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰  تماس بگیرید. همکاران ما در زمانی اندک پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول

بیمه باربری چیست؟

بیمه باربری کالاها و محموله‌ها، بیمه حمل کالا به‌صورت زمینی، دریایی و هوایی است. بر اساس این بیمه، شرکت بیمه‌کننده تعهد می‌کند که در ازای دریافت وجوهی، خسارت احتمالی وارده به کالاها را در هنگام حمل و نقل آن‌ها بر اساس ضوابط جبران کند.

خدمات کارگو به چه معناست؟

خدمات کارگو برای ارسال مرسولات تجاری با هواپیماهای مخصوص به خارج از کشور استفاده می‌شود. معمولاً تجار و بازرگانان برای صادرات و واردات کالا از این خدمات استفاده می‌کنند.

هزینه ارسال هوایی بار به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه حمل و نقل بین المللی هوایی بار در هر مسیر و وزنی متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از قیمت‌ها با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ پل ارتباطی شما با مجموعه معتبر هانزا خواهد بود.