inside-banner

حمل و نقل هوایی

از ابتدای قرن بیستم حمل و نقل بین المللی هوایی به‌عنوان یکی از شیوه‌های اصلی حمل بار در بین صادرکنندگان و وارد‌کنندگان کالا مطرح شده است. با توجه به رشد چشم‌گیر این صنعت در ۴۰ سال اخیر و نیاز مبرم به این خدمات در منطقه، شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" تأسیس شد. امروزه هانزا به‌عنوان مجموعه‌ای معتبر و کامل از سرویس‌های حمل و لجستیک، سهم بزرگی در حمل پروژه‌ها و محموله‌های هوایی در منطقه دارد.

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا(مسئولیت محدود)،‌ یکی از بزرگ‌ترین شرکت های حمل و نقل هوایی است که دفتر اصلی آن در تهران قرار دارد. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران  مجوز فعالیت تجاری صادره دارد. هانزا به‌عنوان یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر ایران، عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، عضو فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های فورواردرها (فیاتا)، عـضـو انــجـمـن سراسری شــرکـت‌هـای حـمـل‌و‌نــقــل بـيـن‌المـلـلـی ايـــران، عـضـو انــجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابــستـه ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.

حمل و نقل بین المللی هوایی کالا به برترین مقاصد تجاری دنیا

فرقی نمی‌کند که قصد حمل هوایی بار به شرق آسیا و چین را داشته باشید، یا آلمان، ترکیه و سایر کشورهای تجاری جهان؛ شرکت هنزا ناو دریا انواع کالا‌هایتان را با قیمت رقابتی و در زمانی اندک به کشور مقصد می‌رساند. خدمات حمل بار بین‌المللی به کشورهایی مانند چین،‌ امارات، ترکیه،‌ تایوان، آلمان،‌ ایتالیا، مالزی و سایر مقاصد تجاری دنیا توسط هانزا انجام می‌شود.

انواع محموله‌های ارسالی با هواپیما؛ مدیریت بارهای خود را به هانزا بسپارید

طیف کالاهای ارسالی به از طریق روش های حمل و نقل ریلی، زمینی و ترکیبی به نقاط مختلف جهان از طریق هانزا بسیار متنوع است. یک شرکت باربری هوایی اجازه حمل انواع مختلف کالا را دارد. حمل و نقل کالا از طریق هواپیما را می‌توان به چند دسته مختلف تقسیم کرد. البته هر کدام از این کالاها قوانین ارسالی خاص خود را دارند.

حمل و نقل هوایی بین المللی بارهای معمولی

بار معمولی محموله‌ای است که برای حمل آن هیچ محدودیت و شرایط خاصی وجود ندارد. به‌عنوان‌مثال، می‌توان به کتاب و نشریات، اوراق و پاکت‌ها، وسایل شخصی به‌جز لوازم آرایش و عطر، انواع لوازم منزل به‌جز شکستنی‌ها، لوازم ساختمانی مانند شیر‌آلات و سنگ، ابزار آلات،‌ صنایع‌دستی، فرش، لوازم برقی و بسیاری از وسایل و اشیا‌ء دیگر اشاره کرد.

حمل و نقل بین المللی هوایی کالاهای فاسد‌شدنی

برخی از محموله‌ها به شرایط خاصی برای ارسال نیاز دارند و اگر آن شرایط فراهم نشود به احتمال بسیار فاسد خواهند شد. این کالاها به هواپیماهایی مناسب با مقررات خاص و همچنین فضای کافی در انبار نیاز دارند. برای مثال، محصولات کشاورزی،‌ تولیدات لبنی،‌ برخی از داروهای فاسد‌شدنی و تجهیزات پزشکی از این دسته محصولات محسوب می‌شوند. هانزا ارسال این نوع محموله‌ها را نیز به بهترین شکل انجام می‌دهد.

حمل بارهای حجمی و سبک توسط شرکت هنزا ناو دریا

بارهای حجمی و سبک کالاهایی هستند که حجمشان از وزنشان بیشتر است. تشخیص کالاهای حجمی به‌وسیله فرمول خاصی انجام می‌شود. به‌این‌منظور، باید طول، عرض و ارتفاع محموله را بر حسب سانتی‌متر در هم ضرب کرده و عدد حاصله را بر ۶۰۰۰ تقسیم کنید.

حمل سریع هوایی کالاهای خطرناک توسط شرکت حمل بار هوایی

بارهای خطرناک مرسولاتی هستند که برای حمل آن‌ها به نقاط مختلف جهان شرایط خاصی از نظر بسته‌بندی و مقدار مجاز ارسال وجود دارد. این نوع از کالاها را می‌توان در گروه‌های مختلف زیر دسته‌بندی کرد:‌

   اسیدها

  مواد رادیو اکتیو

  اجسام، گازها و مایعات قابل اشتعال

  مواد منفجره

  مواد مسری

  مواد اکسید‌کننده

  وسایلی مانند باتری، محصولات پلیمری و یخ خشک

این محموله‌ها را باید با توجه به کتاب بین‌المللی کالای خطرناک بسته‌بندی و ارسال کرد. افرادی که این مرسولات را حمل می‌کنند همگی آموزش لازم در این زمینه را از قبل دیده‌اند.

حمل هوایی حیوانات زنده و اجساد توسط شرکت‌های حمل و نقل هوایی

حیوانات زنده نیز مانند سایر محموله‌ها از طریق از طریق حمل هوایی و هواپیما جابه‌جا می‌شوند. کلیه این حیوانات پیش از ارسال مورد معاینه پزشکی قرار گرفته و گواهی سلامت عمومی دریافت می‌کنند. جانوران مختلف در قفسه‌های ایمن و مناسب قرار گرفته و در مقصد به افراد تحویل داده می‌شوند.

همچنین یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین المللی هوایی که در پروازهای داخلی و خارجی انجام می‌شود،‌ حمل هوایی جسد انسان است. همه این اجساد با هماهنگی سازمان بهشت زهرا جابه‌جا خواهند شد. ارائه جواز دفن، مجوز حمل و مدارک شناسایی برای حمل‌و‌نقل این جسدها الزامی است.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور و سایر مقصدهای تجاری ایران و جهان

شرکت کانتینری هنزا ناو دریا معتبر‌ترین شرکت برای ارسال بارهای شما به‌صورت فریت بار مسافری،‌ بسته‌های کوچک و همچنین به شکل کارگو است. کارهای تخصصی بسته‌بندی، مراحل گمرکی،‌ بارنامه و ارسال مرسولات هوایی خود را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات درباره قیمت حمل و نقل هوایی محموله به اقصی نقاط جهان همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده خدمات واردات و صادرات مواد اولیه و حمل هوایی 

هانزا یک شرکت باربری هوایی است که با اخذ مجوز از سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط، ارائه‌کننده بهترین خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی کالا و مواد اولیه برای بسیاری از صنایع محسوب می‌شود. این مجموعه معتبر با همکاری غول‌های باربری جهان و همچنین ایرلاین‌های مختلف، مرسولات شما را با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف جهان ارسال می‌کند. هانزا در بندر عباس، بندر چابهار، خرمشهر،‌ بندر امام خمینی و بوشهر نیز شعب فعال دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان درباره ارسال هوایی، زمینی و دریایی بار به مناطق تجاری مختلف دنیا همین حالا با شماره تلفن  ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰  تماس بگیرید. همکاران ما در زمانی اندک پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول

بیمه باربری چیست؟

بیمه باربری کالاها و محموله‌ها، بیمه حمل کالا به‌صورت زمینی، دریایی و هوایی است. بر اساس این بیمه، شرکت بیمه‌کننده تعهد می‌کند که در ازای دریافت وجوهی، خسارت احتمالی وارده به کالاها را در هنگام حمل و نقل آن‌ها بر اساس ضوابط جبران کند.

خدمات کارگو به چه معناست؟

خدمات کارگو برای ارسال مرسولات تجاری با هواپیماهای مخصوص به خارج از کشور استفاده می‌شود. معمولاً تجار و بازرگانان برای صادرات و واردات کالا از این خدمات استفاده می‌کنند.

هزینه ارسال هوایی بار به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه حمل و نقل بین المللی هوایی بار در هر مسیر و وزنی متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از قیمت‌ها با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ پل ارتباطی شما با مجموعه معتبر هانزا خواهد بود.