inside-banner
sea

صنعت حمل‏ و نقل دریایی جهان بزرگترین صنعت بین‏ المللی در جهان است و بیش از ۲.۵ میلیون نفر در این صنعت مشغول به کارند. موضوع حمل ونقل دريايي به دلیل تاثیرگذاری آن بر قیمت تمام شده کالا در کشورهای در حال توسعه جایگاه والایی یافته و توجه بدان در عرصه فعلی تجارت آزاد و محیط کاملا رقابتی موجود در میان صاحبان صنایع و مواد اولیه، نقشی حیاتی یافته است. شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا ( هانزا ) با مجموعه کاملی از علم و تجربه فعالیت اصلی خود را در این زمینه از سال ۱۳۹۳ هجری آغاز نمود.
از همان سال اول تاسیس به لطف خدا توانستیم نمایندگی رسمی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را اخذ و در ترکیب با دیگر سرویسهای موجود سرویس قابل توجه و ویژه ای را به مشتریان خود در زمینه صادرات و واردات به شیوه کانتینری ارائه دهیم.
در ضمن هانزا روابط بسیار گسترده ای را با دیگر خطوط کشتیرانی را ایجاد کرده است که امکانات بزرگی را برای این شرکت و مشتریانش به ارمغان آورده است.
ذیلا میتوان به برخی از این خطوط کشتیرانی جهانی اشاره نمود :
· Ever Green
· Hamburg Sud
· Hapag Lloyd
· OOCL
· Emirate Line
· Yang Ming
· Hyundai
· CMA CGM
· Messina
هم اکنون این شرکت قادر است در زمینه این شیوه حمل گستره وسیعی را از مسیر های مختلف در جهان به صورت خرده بار و کانتینر دربست در اختیار صاحبان صنایع و بازرگانان محترم قرار دهد