inside-banner

خدمات حمل و نقل بین المللی

ارائه انواع خدمات حمل و نقل بین المللی به تمام نقاط دنیا. شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" با هدف فعالیت در زمینه کلیه امور حمل ‌و‌ نقل بین المللی و ارائه خدمات وابسته در تهران تأسیس شد. هانزا از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دریافت کرده است. این شرکت حمل و نقل بین المللی، عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های فورواردرها (فیاتا)، انــجـمـن سراسری شــرکـت های حـمـل و نــقــل بـيـن المللی ايـــران، انجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابسته ایران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی انواع مرسوله و بار

حمل و نقل دریایی یکی از بزرگ ترین صنایع جهان است که تعداد کارکنانش به چند میلیون نفر می رسد. قدمت حمل بار با کشتی به صدها سال پیش بازمی گردد و هنوز انتخاب اول بسیاری از کسب وکارهای بین المللی است.

حمل و نقل هوایی

در 40 سال اخیر از هواپیما برای باربری هوایی نیز استفاده شده است. در این مدت با افزایش تقاضا استفاده از این خدمات، شرکت های مختلفی اقدام به استفاده از این سرویس کرده اند. شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" نیز به همین منظور تأسیس شد.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل بین المللی جاده ای، قدیمی ترین روش جابه جایی کالا در دنیا محسوب می شود. علی رغم توسعه روش های نوین باربری، حمل و نقل بین المللی زمینی هنوز هم محبوب است.

حمل و نقل ریلی

با گسترش تجارت جهانی در دهه های گذشته، انتخاب مناسب ترین روش حمل ونقل محموله ها و کالاهای صادراتی و وارداتی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. امروزه حمل و نقل ریلی کالا یکی از مهم ترین مراحل صادرات و واردات محصولات مختلف محسوب می شود.

حمل و نقل ترکیبی

شرکت حمل و نقل ترکیبی هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند.

خدمات حمل و نقل بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" با هدف فعالیت در زمینه کلیه امور حمل و نقل بین المللی و ارائه خدمات وابسته در تهران تأسیس شد. هانزا از سازمان های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دریافت کرده است. این شرکت حمل و نقل بین المللی، عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، فدراسیون بین المللی انجمن های فورواردرها (فیاتا)، انــجـمـن سراسری شــرکـت های حـمـل و نــقــل بـيـن المللی ايـــران، انجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابسته ایران و همچنین عضو اتاق های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.