inside-banner

حمل و نقل بین المللی به ایران

کشور ایران به‌لحاظ موقعیت جغرافیایی استراتژیک خود یکی از مهم‌ترین مبادی تجارت کالا در جهان است. در دهه‌های گذشته واردات کالا و همچنین ارسال بار به خارج از کشور رونق فراوانی پیدا کرده است. به‌همین‌دلیل، بسیاری از تاجران به‌دنبال بهترین شرکت حمل بار به خارج از کشور یا برعکس می‌گردند.
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" برای ارسال بار به ایران و برعکس، مجوزهای لازم را از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است. این شرکت باربری بین المللی معتبر با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه حمل و نقل کالا، دغدغه وارد‌کنندگان و صادر‌کنندگان کالا از ایران به سایر نقاط تجاری جهان را برطرف کرده است.

حمل و نقل بین المللی به ایران

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات حمل ‌و ‌نقل دریایی؛ حمل بار به ایران و خارج از کشور با کشتی‌های باری

برای محموله‌هایی که زمان رسیدنشان به مقصد فوریت ندارد، روش حمل دریایی بار بسیار مناسب است. هانزا خدمات زیر را با بالاترین کیفیت برای هم‌وطنان عزیز ایرانی فراهم کرده است:
سرویس‌های کانتینری دریایی (FCL, LCL)
خدمات محموله‌های فله‌ای
  سرویس‌های Door to Door برای کالاهای صادراتی و وارداتی
  سرویس‌های با کانتینرهای ویژه برای حمل و نقل کالاهای خاص
  خدمات ویژه برای محموله‌های پروژه‌ای
  خدمات اجاره کشتی
شرکت هنزا ناو دریا با معتبرترین خطوط کشتیرانی جهان قراردادهای سالیانه امضا کرده است. به‌همین‌دلیل،‌ هزینه ارسال بار به خارج از کشور و برعکس توسط هانزا کاملا رقابتی و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. مجموعه معتبر و جهانی هانزا بهترین روش برای فرستادن بار به ایران یا سایر نقاط جهان است. این شرکت کلیه خدمات حمل بار ترکیبی بین المللی، حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و ترانزیت کالا، ترخیص، لجستیک و به‌طور‌کلی همه موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در مقیاس حرفه‌ای و با کیفیت، سرعت و ایمنی کم‌نظیر ارائه می‌دهد.

نحوه ارسال با باربری؛ نحوه ارسال بار به خارج از کشور به‌صورت کارگو و فریت بار

خدمات حمل بار به خارج و برعکس معمولاً‌ به دو روش کارگو (cargo) و فریت بار (freight) انجام می‌شود. کارگو خدمات بسته‌بندی و ارسال محموله به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است؛ درحالی‌که فریت بار خدمات ارسال بار برای اشخاص حقیقی است که قصد دارند وسایلی مانند لوازم منزل خود را به خارج ارسال کنند.

ارسال بار از طریق هواپیما؛‌ حمل بار به ایران و برعکس در سریع‌ترین زمان

فرستادن بار با هواپیما برای اقلامی مانند داروها و مواد اولیه که باید فوراً به مقصد برسند، بهترین روش ارسال بار محسوب می‌شود. شما عزیزان می‌توانید حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی خود را به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی به هانزا بسپارید. ارسال بار با هواپیما به خارج از کشور و برعکس در کمترین زمان ممکن توسط تیم حرفه‌ای ما انجام خواهد شد.

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان؛ روشی امن و مطمئن

ارسال بار به‌صورت زمینی یکی از امن‌ترین روش‌های حمل بار به ایران و کشورهای همسایه است. تصور کنید که قصد ارسال بار از ترکیه به ایران را دارید، این کار به‌راحتی از طریق خطوط ریلی یا جاده‌ای انجام می‌پذیرد. هانزا حمل زمینی با کامیون‌های یخچالی یا چادری از ایران به اروپا،‌ ترکیه، کشورهای CIS و برعکس را با قیمت‌های رقابتی انجام می‌دهد.
همچنین حمل و نقل ریلی بین المللی شامل کلیه خدمات حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به کشورهای آسیای میانه، روسیه، کشورهای حوزه دریای بالتیک، ترکیه، سوریه، عراق و کویت توسط هانزا صورت می‌گیرد.

ارائه خدمات ترانزیت کالا در ایران؛ یکی از خدمات حرفه‌ای هانزا

کشور ایران به‌دلیل قرارگیری در تقاطع دو کریدور بین‌المللی شمال به جنوب و شرق به غرب،‌ از لحاظ ترانزیت کالا اهمیت فراوانی دارد. هانزا خدمات زیر را در رابطه با ترانزیت انواع کالاها و محموله‌ها ارائه می‌کند:
   ترانزیت خارجی از مرزها و بنادر ایران به کشورهای همسایه و بالعکس
   ترانزیت داخلی از مرزهای ورودی به همه گمرکات داخلی، مناطق ویژه اقتصادی و مناطق آزاد
همچنین خدمات انبار (دپو)، مشاوره حمل و عملیات ترخیص کالا از گمرک نیز توسط تیم حرفه‌ای و کارآمد هانزا در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

هزینه ارسال بار به ایران و سایر نقاط جهان را از کارشناسان هانزا استعلام بگیرید

قیمت ارسال بار به خارج از کشور یا تعرفه فرستادن بار به ایران یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید مد نظر داشته باشید. هزینه فریت بار یا کارگو به ایران به عوامل مختلفی مانند فاصله تا مقصد، نوع بار و حجم بار بستگی دارد. شرکت هنزا ناو دریا در راستای تکریم مشتریان خود علاوه‌بر تأمین ایمنی و ارسال سریع مرسولات، مناسب‌ترین قیمت حمل بار را در میان رقبای خود ارائه می‌کند. برای اطلاع از تعرفه ارسال بار همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

ارائه بهترین خدمات در واردات و صادرات انواع مواد اولیه صنایع در ایران

پیاده‌سازی سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار شرکت (BPMS) در هانزا در کنار بهره‌گیری از کارکنان ورزیده و مدیریت مجرب ضامن کیفیت، سرعت، ایمنی و تحویل به‌موقع کالاهای مشتریان و دسترسی لحظه‌ای آنان به کلیه مراحل پروژه‌های حمل شده است. برای صادرات و واردات انواع مواد اولیه، استفاده از خدمات بی‌نظیر هانزا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای دریافت مشاوره درباره کلیه امور گمرکی و عملیات ترخیص کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت همین حالا می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول

فرآیند بیمه ارسال کالا به ایران و برعکس در شرکت هنزا ناو دریا چگونه است؟

کلیه مرسولات و کالاهای ارسالی توسط هانزا بر اساس ضوابط و قوانین بیمه بار، بیمه خواهند شد.

خدمات ارسال بار از ایران به کدام کشورهای جهان انجام می‌شود؟

بسته به دریایی، هوایی و زمینی بودن ارسال محموله، حمل بار از ایران به کشورهای مختلفی امکان‌پذیر است. برای آگاهی از شرایط ارسال بار با کارشناسان ما تماس بگیرید.