inside-banner

حمل و نقل بین المللی به مالزی

واردات و صادرات به مالزی، به‌دلیل ثبات اقتصادی، تسلط مردم به زبان انگلیسی و روابط دوستانه با ایران با رشد چشمگیری مواجه بوده است. موقعیت جغرافیایی مالزی، بندرگاه‌ها و فرودگاه‌های این کشور را به نقاطی پرترافیک تبدیل کرده است. باتوجه‌به رشد روزافزون صنایع تولیدی مالزی، بسیاری از شرکت‌ها و تجار ایرانی با این شبه‌جزیره مبادلات اقتصادی دارند. 
حمل بار به مالزی و برعکس، با روش‌های مختلف انجام می‌شود. هانزا یکی از شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل کالا است که خدمات کارگو مالزی را نیز ارائه می‌دهد. 

حمل و نقل بین المللی به مالزی

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

روش‌های حمل و نقل کالا به مالزی؛ هانزا ارائه‌کننده انواع روش‌های حمل بار

حامل‌های مختلف هانزا به بهترین تجهیزات نگهداری از بار مجهز هستند. هانزا انواع مواد اولیه، خوراکی و غذای فاسدشدنی یا حتی تجهیزات سنگین صنعتی را با روش‌های متنوع باربری بین المللی، مانند حمل و نقل هوایی، زمینی و ترکیبی بین دو کشور ایران و مالزی منتقل می‌کند.
صنایع و واحدهای تولیدی فعال در کشور مالزی، انواع و اقسام مواد اولیه و کالاهای مصرفی ایران و جهان را تولید می‌کنند. روغن پالم یک نمونه از کالاهای وارداتی به ایران از کوالالامپور است. از طرف دیگر، تاجران و شرکت‌های مختلف ایرانی نیز به صادرات انواع اجناس به این کشور اشتغال دارند. جدا از کالای تجاری، ایرانیان ساکن در مالزی انواع لوازم منزل را نیز به این کشور می‌فرستند.

هانزا؛ واردات صادرات انواع کالا بین ایران و مالزی از همه مسیرهای ممکن

ماهیت کالا در واردات و صادرات، تعیین‌کننده نحوه انتقال بار و انتخاب روش مناسب است. هانزا یک شرکت بین‌المللی حمل بار است که جابه‌جایی محموله‌های مختلف بین مالزی و ایران را به دو روش دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد. هانزا با معتبرترین مجموعه‌های باربری داخلی و خارجی همکاری دارد تا محموله ها در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ خسارت تحویل داده شوند. این محموله‌ها شامل، واردات ماشین آلات، مواد فاسد‌شدنی و سایر صنایع است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره با کارشناسان هانزا در تماس باشید. 

نحوه انتخاب روش حمل کالا به مالزی و برعکس

روش‌های مختلفی برای حمل بار از مالزی به ایران وجود دارند. چه برای واردات و صادرات کالای تجاری و چه برای ارسال دارو به ایران یا وسایل خانه، هانزا بهترین راهکار را برای حمل و نقل بین مالزی و ایران ارائه می‌کند. در ادامه روش‌های حمل بار از ایران به مالزی و بالعکس را بررسی کرده‌ایم. 

حمل و نقل دریایی؛ بهترین روش برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین

هانزا با مشهورترین خطوط کشتیرانی ایران و جهان همکاری دارد. باربری دریایی بین ایران و مالزی برای محموله‌های سنگین یک گزینه ایده آل است. انواع سرویس‌های کانتینری، کشتی‌های فله‌بر، کانتینرهای یخچالی و تانکرهای حمل سوخت جزو خدمات حمل و نقل دریایی هانزا هستند. این روش برای صادرات و واردات لاستیک، مواد فاسد‌شدنی و سایر محموله‌های سنگین کاربرد دارد. هزینه حمل دریایی بار توسط هانزا بسیار ارزان‌تر از تعرفه ارسال بار با یک شرکت باربری هوایی نامعتبر است. 

حمل ترکیبی؛ صادرات و واردات در سریع‌ترین زمان ممکن

حمل و نقل ترکیبی یک روش فوق‌العاده برای ارسال بار به مقصدهای مختلف در یک مسیر است. در حمل ترکیبی از چند وسیله نقلیه استفاده می‌شود. این روش جابه‌جایی محموله، امکان ارسال بار از مالزی به هر نقطه ایران را فراهم می‌کند. همچنین فعالان عرصه صادرات، با ارسال بار ترکیبی قادرند محموله را با یک بارنامه به آدرس دقیق گیرنده یا چند نقطه مختلف ارسال کنند. 

تأثیر عوامل مختلف بر نرخ حمل و نقل بار از مالزی به ایران 

هزینه حمل بار از ایران به مالزی یا بالعکس، به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار روی نرخ حمل بار از مالزی به ایران، مسافت دقیق بین مبدأ و مقصد است. طول مسیر به‌نوبه‌خود روی سوخت مصرفی توسط وسیله حامل اثر دارد. نوع وسیله نقلیه و خدمات بارگیری و تخلیه بار نیز باید محاسبه شود. نوع، وزن و ابعاد بار نیز روی نرخ حمل‌ونقل بین‌المللی تأثیر مستقیم دارد. در آخر نیز نرخ دلار در ایران و بهای ترخیص کالا از گمرک را نیز نباید از یاد برد. 

خدمات کم‌نظیر هانزا برای حمل و نقل بار در مسیر تجاری ایران و مالزی

هانزا برای جابه‌جایی محموله بین دو کشور مالزی و ایران، خدمات تخصصی ارائه می‌‌دهد. محموله‌های فوق سنگین و حجم بالا توسط کشتی‌های باری مختلف بین دو کشور جابه‌جا می‌شوند. علاوه‌بر این، موارد زیر نیز جزو سرویس‌های هانزا برای حمل و نقل بار بین مالزی و ایران هستند.
• قرارداد حمل و نقل سالیانه با خطوط کشتیرانی معتبر 
• مشاوره امور گمرکی 
• خدمات ترخیص کالای صادراتی و وارداتی
• خدمات انبار و دپو 
• مشاوره حمل
سرویس‌های ویژه توسط هانزا برای محموله‌های پروژه‌ای و حتی اجاره کشتی نیز برای تجار ایرانی فراهم شده است. هانزا، انواع خدمات حمل و نقل بار از مالزی به ایران و بالعکس را با کادر مجرب و شبکه‌ای مدرن از وسایل نقلیه عرضه می‌کند. چه برای زندگی و چه برای تجارت قصد انتقال بار به مالزی یا واردات کالا از این کشور را دارید، هانزا با مزایای فوق‌العاده همراهتان خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، با کارشناسان هانزا در تماس باشید.

سهولت صادرات و واردات کالا با شبکه حمل و نقل بین‌المللی هانزا

مبادلات تجاری بین ایران و مالزی منبع درآمد بسیاری از شرکت‌های تجاری و بازرگانی داخلی است. همچنین، طی سال‌های اخیر، مهاجرت ایرانیان به مالزی برای زندگی و تحصیل روند رو به رشدی داشته است. شرکت نمایندگی شرکت هنزا ناو دریا، انواع خدمات حمل‌ونقل بین ایران و مالزی را با کیفیت استثنایی عرضه می‌کند. 
چه قصد ارسال لوازم منزل را داشته باشید و چه برای صادرات و واردات اقدام کنید، شبکه ترانزیت خارجی هانزا همراهتان است. استفاده از سامانه مدیریت فرایندهای کسب‌وکار (BPMS) و بهره‌گیری از نیروی انسانی ماهر و باتجربه، تضمینی برای حمل سریع و ایمن کالا در هانزا است. خط تماس ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ برای ارائه هرگونه مشاوره در خدمت تجار و بازرگانان ایرانی است.

سوالات متداول

ارسال بار به مالزی از ایران با کدام روش انجام می‌شود؟

هانزا انواع محموله‌های تجاری و شخصی را با روش حمل و نقل دریایی و حمل ترکیبی بین ایران و مالزی منتقل می‌کند. حمل بار از مالزی به ایران یا برعکس با بهترین کشتی‌ها و کامیون‌ها انجام می‌شود.

هزینه حمل بار از مالزی به ایران چقدر است؟

نرخ حمل و نقل کالا از مالزی به ایران یک عدد ثابت نیست. هزینه باربری در مسیر تجاری ایران و مالزی به قیمت سوخت، نوع بار، وسیله انتقال محموله و حتی بهای دلار بستگی دارد.

بهترین راه برای صادرات و واردات خرده بار از مالزی به ایران و برعکس، کدام است؟

برای ارسال خرده بار بین ایران و مالزی، فریت هوایی بار پیشنهاد می شود. این روش هزینه کمتری نسبت به اجاره کانتینر دریایی دارد.