inside-banner

حمل و نقل بین المللی به مالزی

شرکت هنزا ناو دریا انواع مواد اولیه، خوراکی، مواد غذایی یا حتی تجهیزات سنگین صنعتی را با روش‌های متنوع باربری بین‌المللی، بین دو کشور ایران و مالزی منتقل می‌کند. هانزا با معتبرترین مجموعه‌های باربری داخلی و خارجی همکاری دارد تا محموله‌ها در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ خسارتی به مالزی تحویل داده شوند. ما انواع خدمات صادرات به مالزی و واردات از این کشور را با کادر مجرب و شبکه‌ای مدرن از وسایل نقلیه پیشرفته انجام می‌دهیم. چه برای زندگی و چه برای تجارت قصد انتقال بار به مالزی یا واردات کالا از این کشور را دارید، هانزا همراهتان خواهد بود.
حمل و نقل بین المللی به مالزی

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات واردات و صادرات به مالزی توسط هانزا

شرکت هانزا با ارائه خدمات تخصصی در زمینه واردات و صادرات به کشور مالزی، به تاجران و بازرگانان در عرصه تجارت بین‌المللی کمک می‌کند. تیم ما با تکیه بر تجربه وسیع و دانش تخصصی در حوزه لجستیک بین‌المللی، راه‌حل‌های جامعی را برای مواجهه با چالش‌های حمل‌ونقل بین ایران و مالزی ارائه می‌دهد. علاوه‌بر این، تیم هانزا راهکارهای مدیریت زنجیره تامین را برای اطمینان از جریان موثر کالا از مبدا تا مقصد ارائه می‌دهد.

بهترین روش‌ها برای حمل‌ونقل بین‌المللی و ارسال بار به مالزی

روش‌های مختلفی برای حمل بار از مالزی به ایران وجود دارند. چه برای واردات و صادرات کالای تجاری همچون ارسال دارو به ایران و چه برای وسایل خانه، هانزا بهترین راهکار را برای حمل و نقل بین مالزی و ایران ارائه می‌کند. ماهیت کالا در واردات و صادرات، تعیین‌کننده نحوه انتقال بار و انتخاب روش مناسب است. هانزا یک شرکت بین‌المللی حمل بار است که جابه‌جایی محموله‌های مختلف بین مالزی و ایران را به دو روش دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد.

انواع واردات کالا به روش حمل‌ونقل دریایی به مالزی

هانزا با مشهورترین خطوط کشتیرانی ایران و جهان همکاری دارد. باربری دریایی بین ایران و مالزی برای محموله‌های سنگین یک گزینه ایده‌آل محسوب می‌شود. انواع سرویس‌های کانتینری، کشتی‌های فله‌بر، کانتینرهای یخچالی و تانکرهای حمل سوخت جزو خدمات حمل دریایی کانتینر هانزا هستند. این روش برای صادرات و واردات لاستیک، مواد فاسد‌شدنی و سایر محموله‌های سنگین کاربرد دارد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

ارسال بار به مالزی با روش حمل‌ونقل ترکیبی

حمل‌ونقل ترکیبی یک روش فوق‌العاده برای ارسال بار بین کشورهای مختلف از جمله ایران و مالزی است. حمل‌ونقل ترکیبی یا چند‌وجهی روشی اقتصادی است که از ترکیب چندین شیوه حمل‌ونقل مانند حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی بهره می‌برد. این روش جابه‌جایی محموله، امکان ارسال بار از مالزی به هر نقطه ایران را فراهم می‌کند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

بهترین محصولات برای واردات ایران از مالزی 

مالزی منبع مهمی برای واردات لاستیک خودرو، روغن پالم و محصولات نیمه هادی است. هانزا با ارائه خدمات لجستیکی دقیق، از جمله حمل‌ونقل دریایی و ترکیبی و مشاوره تجاری به تاجران این امکان را می‌دهد که کالاهای خود را به‌صورت مؤثر و کارآمد از مالزی به ایران منتقل کنند. این خدمات به تاجران کمک می‌کند تا فرصت‌های تجاری موجود در مالزی را به بهترین نحو ممکن شناسایی و از آن‌ها بهره‌مند شوند.

بهترین کالاها برای صادرات به مالزی و تجارت با این کشور

شرکت هنزا ناو دریا با ارائه خدمات صادرات و واردات گسترده، به تاجران کمک می‌کند تا به بازار مالزی دسترسی پیدا کنند. ما در واردات ماشین آلات صنعتی، تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، محصولات نفتی، محصولات کشاورزی و غذایی به مالزی همراه شما در فرآیند حمل‌ونقل خواهیم بود. 

مناطق اقتصادی و شهرهای تجاری بزرگ مالزی

مالزی به دلیل داشتن مناطق اقتصادی پویا و شهرهای تجاری بزرگ، یکی از مراکز مهم تجارت در آسیای جنوب شرقی است. شرکت هانزا با ارائه خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی، به تاجران کمک می‌کند تا به این بازارهای پررونق دسترسی پیدا کنند:
کوالالامپور: پایتخت مالزی و مرکز اصلی تجاری و مالی کشور
پنانگ: یکی از مهم‌ترین مراکز تولید و صادرات محصولات الکترونیک و کالاهای صنعتی
جوهور بارو: یک مرکز مهم برای تجارت بین‌المللی و صنایع مختلف
سلانگور: به عنوان قلب صنعتی مالزی، با تمرکز بر تولید و صادرات محصولات صنعتی
کوچینگ: مرکز اصلی ایالت ساراواک، با تمرکز بر صنایع نفت و گاز و مواد معدنی
هانزا با ارائه خدمات حمل‌ونقل دقیق و مطابق با نیازهای بازار مالزی، تاجران را در دستیابی به بازارهای این مناطق کمک می‌کند. این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه خود، فرآیند صادرات و واردات کالاها را به این مناطق مهم تجاری تسهیل می‌بخشد.

نحوه استعلام هزینه حمل و نقل بین المللی به مالزی

هزینه حمل بار از ایران به مالزی یا بالعکس، به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی نرخ حمل بار از مالزی، مسافت دقیق بین مبدا و مقصد است. طول مسیر به‌نوبه‌خود روی سوخت مصرفی توسط وسیله حامل اثر دارد. نوع وسیله نقلیه و خدمات بارگیری و تخلیه بار نیز باید محاسبه شود. نوع، وزن و ابعاد بار نیز روی نرخ حمل‌ونقل بین‌المللی تاثیر مستقیم دارد. در آخر نیز نرخ دلار در ایران و بهای ترخیص کالا از گمرک را نیز نباید از یاد برد.

سوالات متداول

ارسال بار به مالزی از ایران با کدام روش انجام می‌شود؟

هانزا انواع محموله‌های تجاری و شخصی را با روش حمل و نقل دریایی و حمل ترکیبی بین ایران و مالزی منتقل می‌کند. حمل بار از مالزی به ایران یا برعکس با بهترین کشتی‌ها و کامیون‌ها انجام می‌شود.

برای حمل و نقل بین المللی کالاهای صادراتی به مالزی چه مدارکی مورد نیاز است؟

به منظور واردات و صادرات با مالزی مدارکی نظیر فاکتور تجاری، لیست بسته بندی، گواهی مبدأ و سایر مدارک مرتبط با نوع کالا مورد نیاز است.

بهترین راه برای صادرات و واردات خرده بار از مالزی به ایران و برعکس، کدام است؟

برای ارسال خرده بار بین ایران و مالزی، فریت هوایی بار پیشنهاد می شود. این روش هزینه کمتری نسبت به اجاره کانتینر دریایی دارد.