inside-banner

کشور مالزی طی سال‌های اخیر به رشد اقتصادی فوق‌العاده‌ای دست یافته است. استفاده از ظرفیت‌های تولید منطقه‌ای در کنار برقراری روابط سیاسی و اقتصادی با سایر کشورها، جایگاه اقتصادی مالزی را تثبیت کرده است. موقعیت جغرافیایی و نقشه سرزمینی خاص مالزی، بندرگاه‌ها و فرودگاه‌های این کشور را به نقاطی پرترافیک تبدیل کرده است. باتوجه‌به رشد روزافزون صنایع تولیدی مالزی، بسیاری از شرکت‌ها و تجار ایرانی با این شبه‌جزیره مبادلات اقتصادی دارند. 
همچنین مهاجرت ایرانیان به این کشور در سال‌های اخیر افزایش داشته است. هانزا، انواع خدمات حمل و نقل بار از مالزی به ایران و بالعکس را با کادر مجرب و شبکه‌ای مدرن از وسایل نقلیه عرضه می‌کند. چه برای زندگی و چه برای تجارت قصد انتقال بار به مالزی یا واردات کالا از این کشور را دارید، هانزا با مزایی فوق‌العاده همراهتان خواهد بود. 

خدمات تخصصی هانزا برای حمل کالا و مواد اولیه مختلف بین مالزی و ایران

صنایع و واحدهای تولیدی فعال در کشور مالزی، انواع و اقسام مواد اولیه و کالاهای مصرفی را تولید می‌کنند. روغن پالم یک نمونه از کالاهای ارسالی به ایران از کوالالامپور است. از طرف دیگر، تاجران و شرکت‌های مختلف ایرانی نیز به صادرات انواع اجناس اشتغال دارند. جدا از کالای تجاری، ایرانیان ساکن در مالزی انواع لوازم منزل را نیز به این کشور می‌فرستند. حامل‌های مختلف هانزا به بهترین تجهیزات نگهداری از بار مجهز هستند. هانزا انواع مواد اولیه، خوراکی و غذای فاسدشدنی یا حتی تجهیزات سنگین صنعتی را با روش‌های متنوع باربری بین المللی، بین دو کشور ایران و مالزی منتقل می‌کند.

انتقال محموله بین ایران و مالزی از همه مسیرها توسط هانزا

دو کشور ایران و مالزی در دو گوشه قاره آسیا قرار گرفته‌اند و کشورهای بزرگی مثل هند، تایلند و پاکستان در مسیر زمینی بین ایران و مالزی قرار دارند. از راه آبی نیز اقیانوس هند و دریای عمان، بندرهای جنوب ایران را به لنگرگاه‌های تجاری مالزی متصل می‌کنند. هانزا یک شرکت بین‌المللی حمل بار است که جابه‌جایی محموله‌های مختلف بین مالزی و ایران را به دو روش دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد. هانزا با معتبرترین مجموعه‌های باربری داخلی و خارجی همکاری دارد تا محموله ها در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ خسارت تحویل داده شوند. 

طی چند دهه اخیر، کشورهای شرق و جنوب‌شرق آسیا موفق به کسب جایگاه فوق‌العاده‌ای در اقتصاد جهانی شده‌اند. وضعیت اقتصادی مناسب مالزی باعث ایجاد مبادلات تجاری بین ایرانیان با این شبه‌جزیره شده است. همچنین، دانشگاه‌های معتبر مالزی موجب مهاجرت بسیاری از ایرانیان به این کشور شده‌اند. هانزا یک مجموعه حمل و نقل بین المللی زمینی، دریایی و هوایی بی‌نقص برای انتقال انواع محموله تجاری یا لوازم منزل است که همراه شما در ارسال بار به نقاط مختلف جهان خواهد بود. 

ارسال بار از مالزی به ایران و بالعکس؛ باربری با روش‌های مختلف 

روش‌های مختلفی برای حمل بار از مالزی به ایران وجود دارند. چه برای واردات و صادرات کالای تجاری و چه برای ارسال لوازم خانه و زندگی، هانزا بهترین راهکار را برای حمل و نقل بین مالزی و ایران ارائه می‌کند. در ادامه روش‌های حمل بار از ایران به مالزی و بالعکس را بررسی کرده‌ایم.

حمل و نقل دریایی بین ایران و مالزی، راهی برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین 

هانزا با مشهورترین خطوط کشتیرانی ایران و جهان همکاری دارد. باربری دریایی بین ایران و مالزی برای محموله‌های سنگین یک گزینه ایدئال است. انواع سرویس‌های کانتینری، کشتی‌های فله‌بر، کانتینرهای یخچالی و تانکرهای حمل سوخت جزو خدمات حمل و نقل دریایی هانزا هستند. هزینه حمل دریایی بار توسط هانزا بسیار ارزان‌تر از تعرفه ارسال بار با یک شرکت باربری هوایی نامعتبر است. 

حمل ترکیبی؛ صادرات و واردات به مالزی با توقف در نقاط مختلف 

حمل و نقل ترکیبی یک روش فوق‌العاده برای ارسال بار به مقصدهای مختلف در یک مسیر است. در حمل ترکیبی از چند وسیله نقلیه استفاده می‌شود. این روش جابه‌جایی محموله، امکان ارسال بار از مالزی به هر نقطه ایران را فراهم می‌کند. همچنین فعالان عرصه صادرات، با ارسال بار ترکیبی قادرند محموله را با یک بارنامه به آدرس دقیق گیرنده یا چند نقطه مختلف ارسال کنند. 

هزینه حمل بار از مالزی به ایران؛ تأثیر عوامل مختلف رو نرخ حمل و نقل

هزینه حمل بار از ایران به مالزی یا بالعکس، به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار روی نرخ حمل بار از مالزی به ایران، مسافت دقیق بین مبدأ و مقصد است. طول مسیر به‌نوبه‌خود روی سوخت مصرفی توسط وسیله حامل اثر دارد. نوع وسیله نقلیه و خدمات بارگیری و تخلیه بار نیز باید محاسبه شود. نوع، وزن و ابعاد بار نیز روی نرخ حمل‌ونقل بین‌المللی تأثیر مستقیم دارد. در آخر نیز نرخ دلار در ایران و بهای ترخیص کالا از گمرک را نیز نباید از یاد برد. 

خدمات کم‌نظیر هانزا برای حمل و نقل بار در مسیر تجاری ایران و مالزی

هانزا برای جابه‌جایی محموله بین دو کشور مالزی و ایران، خدمات تخصصی ارائه می‌کند. محموله‌های فوق سنگین و حجم بالا توسط کشتی‌های باری مختلف بین دو کشور جابه‌جا می‌شوند. موارد زیر جزو سرویس‌های فوق‌العاده هانزا برای حمل و نقل بار بین مالزی و ایران هستند.
قرارداد حمل و نقل سالیانه با خطوط کشتیرانی معتبر 
مشاوره امور گمرکی 
خدمات ترخیص کالای صادراتی و وارداتی
خدمات انبار و دپو 
مشاوره حمل
سرویس‌های ویژه توسط هانزا برای محموله‌های پروژه‌ای و حتی اجاره کشتی نیز برای تجار ایرانی فراهم شده است. 

شبکه حمل و نقل بین‌المللی هانزا، عرضه‌کننده سرویس‌های مختلف باربری بین ایران و مالزی

مبادلات تجاری بین ایران و مالزی منبع درآمد بسیاری از شرکت‌های تجاری و بازرگانی داخلی است. همچنین، طی سال‌های اخیر، مهاجرت ایرانیان به مالزی برای زندگی و تحصیل روند رو به رشدی داشته است. شرکت نمایندگی شرکت هنزا ناو دریا، انواع خدمات حمل‌ونقل بین ایران و مالزی را با کیفیت استثنایی عرضه می‌کند. 
چه قصد ارسال لوازم منزل را داشته باشید و چه برای صادرات و واردات اقدام کنید، شبکه ترانزیت خارجی هانزا همراهتان است. استفاده از سامانه مدیریت فرایندهای کسب‌وکار (BPMS) و بهره‌گیری از نیروی انسانی ماهر و باتجربه، تضمینی برای حمل سریع و ایمن کالا در هانزا است. خط تماس ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ برای ارائه هرگونه مشاوره در خدمت تجار و بازرگانان ایرانی است.

سوالات متداول

ارسال بار به مالزی از ایران با کدام روش انجام می‌شود؟

هانزا انواع محموله‌های تجاری و شخصی را با روش حمل و نقل دریایی و حمل ترکیبی بین ایران و مالزی منتقل می‌کند. حمل بار از مالزی به ایران یا برعکس با بهترین کشتی‌ها و کامیون‌ها انجام می‌شود.

هزینه حمل بار از مالزی به ایران چقدر است؟

نرخ حمل و نقل کالا از مالزی به ایران یک عدد ثابت نیست. هزینه باربری در مسیر تجاری ایران و مالزی به قیمت سوخت، نوع بار، وسیله انتقال محموله و حتی بهای دلار بستگی دارد.

حمل و نقل کالا بین مالزی و ایران چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان لازم برای تحویل کالا بین مقصدهای مختلف در ایران و مالزی به روش حمل بستگی دارد. از طریق باربری هوایی، امکان ارسال محموله در کمتر از یک هفته وجود دارد. ارسال کالا با کشتی نیز حداقل 20 تا 25 روز طول می‌کشد.