inside-banner

واردات و صادرات لاستیک و مصنوعات

برای حمل‌ونقل بین‌المللی و واردات و صادرات لاستیک به روش‌های مختلف، می‌توانید از خدمات شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی بهره‌مند شوید. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و همچنین سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران،‌ بهترین خدمات مشاوره حمل، و ترانزیت لاستیک و مصنوعات صادراتی و وارداتی را برای مشتریان فراهم می‌آورد. با‌توجه‌به مسافت و شبکه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی، مشاوران هانزا از بین روش‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی، بهترین روش حمل برای واردات و صادرات لاستیک و مصنوعات را به شما معرفی خواهند کرد. 

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

حمل و نقل دریایی؛ حمل ایمن محموله‌های حجیم برای مسافت طولانی

یکی از امن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای صادرات و واردات لاستیک و مصنوعات، مخصوصا در خصوص محموله‌های سنگین و مسافت‌های طولانی، روش حمل و نقل دریایی است. بسیاری از کشورهایی که با ایران در زمینه واردات و صادرات لاستیک همکاری دارند، مانند چین و دبی، از راه‌های آبی برای حمل‌ونقل محموله‌های تجاری برخوردار هستند. هانزا برای واردات و صادرات لاستیک و مصنوعات خدمات مختلفی مانند حمل به‌صورت دربست یا خرده‌بار و ارسال محموله‌های فله‌ای (Break Bulk) اجاره کشتی را به بازرگانان عرضه می‌کنند.

حمل و نقل دریایی بین المللی

حمل و نقل هوایی، سریع‌ترین روش برای واردات و صادرات لاستیک

در‌صورت وجود محدودیت زمانی، بهترین روشی که برای صادرات لاستیک و واردات قطعات خودرو می‌توانید استفاده کنید، روش حمل‌ونقل هوایی است. این روش سرعت و امنیت بالایی دارد؛ اما به دلیل هزینه‌های بالا و حجم بالایی که لاستیک و مصنوعات دارند، معمولا توسط بازرگانان و تجار برای صادرات و واردات این کالاها استفاده نمی‌شوند. در‌صورت تمایل به استفاده از روش حمل و نقل هوایی برای صادرات و واردات لاستیک، می‌توانید مشاوره‌‌های لازم را از کارشناسان نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا برای انجام مراحل ارسال بار دریافت کنید. 

حمل و نقل هوایی بین المللی

خدمات حمل و نقل جاده‌ای هانزا برای واردات لاستیک و مصنوعات

روش حمل‌ونقل جاده‌ای برای واردات و صادرات لاستیک و تجارت با کشورهای همسایه و برخی کشورهای اروپایی که مسافت کمی با ایران دارند، مناسب است. حمل و جابه‌جایی لاستیک در هانزا به روش جاده‌ای با هزینه مقرون‌به‌صرفه و کاملا ایمن انجام می‌شود. 
هانزا خدمات حمل جاده‌ای لاستیک را برای بازرگانان و تجار با استفاده از کامیون‌های مسقف پیشرفته، از ایران به اروپا،‌ ترکیه و کشورهای CIS و بالعکس توسط کامیون‌های دربست (FTL) و خرده‌بار (LTL) انجام می‌دهد.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

واردات و صادرات لاستیک و مصنوعات با روش حمل ریلی

خدمات حمل‌ونقل ریلی هانزا برای صادرات لاستیک و مصنوعات و واردات ماشین آلات شامل حمل ریلی از ایستگاه‌های مرزی کشور به کشورهای آسیای میانه، روسیه، کشورهای حوزه دریای بالتیک، ترکیه، سوریه، عراق و کویت ارسال می‌شود. این روش مقرون‌به‌صرفه و ایمن، برای حمل بارهای سنگین، حجیم و مسافت‌های نزدیک که خطوط ریلی دارند مناسب است.

حمل و نقل ریلی بین المللی

پشتیبانی و خدمات شرکت هنزا ناو دریا برای صادرات و واردات لاستیک 

تجار و بازرگانان در‌صورت همکاری با نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا می‌توانند از خدمات مختلف و گسترده این شرکت مانند تخصص و سرعت بالا در حمل‌ونقل، قیمت‌های رقابتی، مشاوره‌های تخصصی و پشتیبانی تیم هانزا برخوردار شوند. 
محموله وارداتی و صادراتی شما شامل لاستیک و مصنوعات به‌طورکامل در مقابل حادثه‌های غیرقابل پیش‌بینی از جمله آسیب، سرقت یا تاخیرهای احتمالی بیمه خواهند شد. همچنین اگر به دنبال این هستید که هزینه‌ها به نحو قابل‌توجهی کاهش یابد، امکان استفاده از خدمات خرده‌بار را خواهید داشت. در این روش محموله شما در کنار سایر کالاها در یک کانتینر قرار می‌گیرد. کشورهای چین، ترکیه، امارات، کره جنوبی و برخی کشورهای اروپایی اصلی‌ترین شرکای ایران در بحث واردات لاستیک مصنوعات هستند، با‌توجه‌به مسافت این کشورها تا ایران و مسیرهای حمل‌ونقل بین‌المللی، از روش‌ حمل‌ونقل زمینی (جاده‌ای و ریلی) برای صادرات و واردات لاستیک و مصنوعات می‌توان استفاده کرد.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

چه روش هایی برای حمل و نقل بین المللی لاستیک وجود دارد و کدام کارآمدتر است؟

برای صادرات و واردات لاستیک و مصنوعات می توانید از انواع روش های حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی بهره ببرید. با توجه به سنگین و حجیم بودن این محموله معمولا انتخاب روش دریایی مناسب تر است.

چگونه از ایمنی و سالم رسیدن لاستیک ها مطمئن شویم؟

برای ارسال ایمن و مطمئن محموله لاستیک توجه به نکاتی مانند بسته بندی مناسب، کنترل دما و شرایط محیطی، قرارداد با شرکت های حمل و نقل معتبر و تهیه بیمه حمل و نقل اهمیت دارد.

آیا برای حمل و نقل بین المللی محموله لاستیک نیاز به تهیه بیمه است؟

تهیه بیمه برای حمل و نقل بین المللی محموله لاستیک توصیه می شود. زیرا حمل و نقل بین المللی ریسک های بیشتری نسبت به حمل و نقل داخلی دارد. بیمه از محموله در برابر خطراتی مانند آسیب دیدگی، گم شدن، دزدیده شدن یا دیگر مشکلات احتمالی حمل و نقل محافظت می کند.