inside-banner

واردات ماشین آلات

ماشین آلات صنعتی یکی از کالاهای مهم و اساسی مورد نیاز هر کشوری محسوب می‌شوند. در سال‌های گذشته واردات ماشین آلات به کشور رونق فراوانی پیدا کرده است. البته این روند به‌دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شده،‌ با مشکلات بسیاری مانند تأخیر در زمان ارسال یا ترخیص کالا مواجه می‌شود. راه‌حل این مشکل در دستان ماست! شرکت هنزا ناو دریا،‌ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران، خدمات حمل و نقل ماشین آلات صنعتی را از بزرگ‌ترین مراکز تجاری جهان به ایران و برعکس، با قیمتی رقابتی و بهترین کیفیت انجام می‌دهد. 

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

خدمات حمل بین المللی

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص را در نظر بگیرید.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

عوامل موثر بر هزینه واردات ماشین آلات صنعتی

یکی از مهم‌ترین مواردی که تجار و کارخانه‌داران باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند، تعرفه گمرکی واردات ماشین آلات صنعتی و هزینه حمل این دستگاه‌هاست. معمولاً این هزینه‌ها با‌توجه‌به عوامل مختلفی مانند نوع و ارزش کالا، وزن محموله،‌ فاصله مبدأ تا مقصد و میزان عوارض گمرکی تعیین می‌شوند. 
فرآیند عملیات حمل کالا، بسیار پیچیده و تخصصی است. شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا(مسئولیت محدود) آماده است تا این فرآیند را با مناسب‌ترین هزینه و بالاترین سطح امنیت انجام دهد. کالای مورد نظر شما پس از انجام تشریفات گمرکی در محل کارخانه به شما تحویل داده خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت حمل ماشین آلات صنعتی به خارج از کشور یا به داخل ایران با انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی ریلی، دریایی، زمینی یا هوایی، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

بیمه واردات ماشین آلات صنعتی سنگین و سبک؛ تضمینی برای سلامت کالا

دستگاه‌های صنعتی مورد‌نیاز صنایع مختلف معمولاً بسیار گران‌قیمت هستند. هانزا با علم به این مسئله،‌ کلیه فرآیند واردات ماشین آلات صنعتی را بیمه خواهد کرد. این کار پس از بررسی نوع و اندازه محموله‌ها و انتخاب روش مناسب حمل (زمینی،‌ دریایی و هوایی) انجام می‌شود. برای دریافت مشاوره درباره بیمه حمل و واردات ماشین آلات صنعتی همین حالا می‌توانید با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

ماشین آلات صنعتی معمولاً از کدام کشورهای جهان وارد می‌شوند؟

امروزه برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی در حوزه تولید ماشین آلات صنعتی پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته‌اند. واردات قطعات و انواع ماشین آلات از اروپا معمولاً از کشورهایی مانند چک، آلمان و ایتالیا انجام می‌شود. علاوه‌بر این، چین، امارات، کره جنوبی، ترکیه و چند کشور اروپایی دیگر، جزو سایر مقاصد تجاری ایران هستند.
واردات ماشین آلات صنعتی از چین توسط یک شرکت حمل و نقل دریایی بین المللی معتبر رونق فراوانی دارد. بعد از چین، کشورهای امارات و آلمان رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌اند. فرآیند حمل کالا از هر کدام از این کشورها به ایران و برعکس، شرایط خاصی دارد. هانزا خدمات حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی به‌صورت Door to Door را توسط خطوط هوایی، زمینی و دریایی معتبر با قیمت رقابتی انجام می‌دهد.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده بهترین خدمات صادرات و واردات ماشین آلات صنعتی سنگین و سبک 

شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز از سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط، بهترین خدمات حمل و واردات تجهیزات کارخانه‌ها و دستگاه‌های صنعتی را ارائه می‌کند. این مجموعه معتبر با همکاری غول‌های باربری جهان، ایرلاین‌های مختلف و خطوط کشتیرانی معتبر دستگاه‌های مورد‌نظر شما را با قیمتی رقابتی از نقاط مختلف جهان وارد می‌کند. هانزا در بندر عباس، بندر چابهار، خرمشهر،‌ بندر امام خمینی و بوشهر نیز شعب فعال دارد.
برای دریافت مشاوره رایگان درباره ارسال هوایی، زمینی و دریایی انواع بار به مناطق تجاری مختلف دنیا همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما در زمانی اندک پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

واردات ماشین آلات، شامل چه تجهیزاتی می شود؟

واردات ماشین آلات راهسازی، کشاورزی، تجهیزات الکتریکی و ماشین آلات معدنی در این دسته قرار می گیرند. قوانین و شرایط واردات هر یک از این تجهیزات به ایران، متفاوت است. از این رو، برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می شود با کارشناسان هانزا در تماس باشید.

تعرفه گمرکی واردات ماشین آلات صنعتی چگونه است؟

همه شرکت‌هایی که قصد واردات دستگاه‌های صنعتی را دارند باید با کدهای تعرفه گمرکی آشنا باشند. این کار بسیار تخصصی است و باید توسط کارشناسان خبره انجام شود. هانزا کلیه امور گمرکی حمل کالای شما را با قیمت مناسب انجام خواهد داد.

بیمه ارسال بار و انواع دستگاه‌های صنعتی توسط هانزا چگونه است؟

همه محموله‌ها و و کالاهای ارسالی توسط هانزا با توجه به قوانین و مصوبات موجود بیمه خواهند شد و از این بابت نگرانی وجود ندارد. برای دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.