inside-banner

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

کره جنوبی به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و مهم‌ترین مراکز تجاری جهان شناخته می‌شود که در سال‌های اخیر مورد توجه بازرگانان ایرانی قرار گرفته است. با‌توجه‌به همکاری تجاری موفق بین ایران و کره جنوبی، هانزا برای ارسال بار به کره جنوبی و برعکس، مجوزهای لازم را از سازمان‌های بنادر و دریانوردی، سازمان هوانوردی کشوری و گمرکات جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است. این شرکت با دریافت گواهینامه‌های متعدد، دغدغه وارد‌کنندگان و صادر‌کنندگان کالا و مشکل ارسال بار از کره جنوبی به ایران را برطرف کرده است.

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات هانزا برای صادرات و واردات از کره جنوبی

حمل‌ونقل مطمئن، به‌موقع و مناسب کالا یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در حوزه صادرات و واردات از کره جنوبی باید به آن توجه داشت. برای تحقق این موارد نیاز است که با یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی معتبر همکاری داشته باشید. استفاده از خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی هانزا همچون حمل بار با کشتی و هواپیما نقش بسزایی در افزایش صادرات و واردات و ارزآوری به کشور خواهد داشت. برای صادرات و واردات انواع محموله‌های تجاری همچون ماشین‌آلات صنعتی، مواد اولیه صنایع مختلف تا مواد غذایی می‌توانید از خدمات حمل‌و‌نقل کانتینری و هوایی بین‌المللی هانزا استفاده کنید. 

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا فرایند حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی را به‌واسطه داشتن افراد متخصص و با‌تجربه برای شما آسان کرده است. چنانچه قصد همکاری با نمایندگان ما و شرکت حمل و نقل بین المللی در کره جنوبی دارید، با ما از طریق شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ در تماس باشید.

بررسی روش‌های حمل‌ونقل برای ارسال بار به کره جنوبی و برعکس

هانزا کلیه خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی محموله‌های تجاری از ایران به کره و برعکس را برای مشتریان انجام می‌دهد. کارشناسان این شرکت با بررسی حجم و ابعاد هر محموله و در نظر گرفتن محدودیت‌های زمانی و نوع بار (فاسدشدنی، شکستی یا گران‌قیمت بودن) بهترین روش حمل‌ونقل را برای واردات و صادرات به کره جنوبی انتخاب می‌کنند.
مجموعه هانزا خدمات فریت بار به کره و برعکس را با ایمن‌ترین روش‌های هوایی برای ارسال مستقیم کالا از ایران به کره و برعکس انجام می‌دهد. سرویس‌های دریایی نیز از مهم‌ترین خدمات شرکت هنزا ناو دریا است.

حمل‌ونقل دریایی به کره جنوبی با خدمات هانزا

باتوجه‌به وجود مناطق آزاد تجاری در کره جنوبی و خدمات تخصصی هانزا برای حمل‌ونقل دریایی، برای واردات و صادرات محموله‌های سنگین و حجیم به کره جنوبی می‌توانید روش حمل بار با کشتی را انتخاب کنید. به‌عنوان نمونه این روش برای واردات ماشین آلات راهسازی و جابه‌جایی خودرو از کره جنوبی به ایران معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

استفاده از روش حمل‌ونقل هوایی برای ارسال بار از کره جنوبی

حمل‌ونقل هوایی یکی از سریع‌ترین و مرسوم‌ترین روش‌ها برای واردات کالا از کره جنوبی به ایران است. معمولا برای جابه‌جایی محموله‌های حساس و فاسدشدنی همچون مواد غذایی و دارویی از این روش حمل‌ونقل به دلیل سرعت بالای آن استفاده می‌شود. حمل هوایی محموله‌ها از کره جنوبی به ایران به‌صورت Door to Door توسط معتبر‌ترین خطوط هوایی انجام خواهد شد.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به خدمات حمل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

بهترین کالاها برای واردات از کره جنوبی به ایران

واردات مواد اولیه و تجهیزات صنعتی، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، پارچه و قطعات الکترونیکی، مهم‌ترین واردات ایران از کره جنوبی هستند. با‌توجه‌به تجربه موفق هانزا در ارسال و تحویل محموله‌های تجاری از کره به ایران و استفاده از انواع روش‌های جابه‌جایی بار همچون حمل بار هوایی بین المللی، دریایی و همچنین ارائه خدمات Ex Work در کره می‌توانید صفر تا صد فرآیند حمل محموله‌های وارداتی از کره جنوبی به ایران را به هانزا بسپارید. این شرکت با در اختیار داشتن ناوگان تخصصی بارهای شما را با مناسب‌ترین روش و هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ به مقصد می‌رساند. 

صادرات به کره جنوبی از ایران با خدمات هنزا ناو دریا

مهم‌ترین صادرات غیر‌نفتی ایران به کره‌ جنوبی شامل کنسانتره مس، محصولات شیمیایی آلی، میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات می‌شود. برای مثال در سال‌های اخیر نام زرشک ایران نیز در لیست بهترین مواد غذایی برای صادرات به کره جنوبی به چشم می‌خورد.

استفاده از این محصول صادراتی علاوه‌بر مصرف غذایی، برای ساخت لوازم آرایشی نیز کاربرد دارد. هانزا به‌عنوان شرکت فعال در حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی به شما کمک می‌کند تا بهترین روش و استراتژی را برای صادرات کالا به کره جنوبی انتخاب کنید.

شناسایی مهم‌ترین مناطق آزاد تجاری کره جنوبی برای حمل‌ونقل بین‌المللی

به‌منظور گسترش روابط تجاری و تسریع و تسهیل صادرات و واردات، مناطق آزاد تجاری متنوعی در کره‌جنوبی به وجود آمده‌اند. مقررات و محدودیت‌های مالی،‌ مالیاتی و گمرکی در این بندرها سخت‌گیرانه نیست. همین‌ موضوع باعث رونق فعالیت‌ شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی در این مناطق شده است. در‌حال‌حاضر بندر بوسان (در جنوب کره)، بندر اینچئون (در غرب شهر سئول) و بندر ماسان  بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مناطق آزاد تجاری برای ورود و خروج محموله‌های صادراتی هستند. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا برای جابه‌جایی محموله‌ها از روش حمل‌ونقل دریایی از سرویس‌ها و ناوگان کاملی همچون سرویس‌های کانتینری دریایی (FCL، LCL)، سرویس حمل محموله‌های فله (Break Bulk)، خدمات Door to Door برای انواع کالاهای صادراتی و وارداتی، حمل کالاهای خاص با کانتینرهای ویژه و سرویس ویژه برای محموله‌های پروژه‌ای برخوردار است. 

استعلام هزینه و بررسی تعرفه حمل بار

هزینه ارسال بار به کره جنوبی و برعکس به عوامل مختلفی همچون روش حمل‌ونقل، نوع بار، حجم و وزن بار و شهر مقصد بستگی دارد. کارشناسان هانزا بعد از بررسی محموله و شرایط شما، بهترین روش حمل را برای ارسال محموله‌هایتان انتخاب کرده و هزینه نهایی ارسال بار از/به کره‌جنوبی را به شما اعلام می‌کنند.

هانزا باتوجه‌به حجم بالای کالاهای صادراتی و وارداتی خود، برای حمل کانتینری کالا با خطوط کشتیرانی مختلف و معتبر قراردادهای سالیانه می‌بندد. به‌همین‌دلیل ما توانایی ارائه نرخ‌های ویژه و رقابتی به مشتریان عزیز را خواهیم داشت.

سوالات متداول

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی از چه روش هایی امکان پذیر است؟

حمل و نقل بین المللی دریایی و هوایی روش های ممکن برای ارسال محموله از ایران به کره جنوبی و حمل بار از کره جنوبی به ایران هستند.

مهم ترین بنادر کره جنوبی برای ارسال محموله های تجاری کدامند؟

بندر بوسان، اینچئون و ماسان از مناطق آزاد تجاری کره جنوبی هستند که به دلیل مزایایی همچون تخفیف مالیاتی، آزادی از محدودیت های گمرکی و مجوزهای ویژه، رونق صادرات و واردات از آن ها بیشتر است.

مهم ترین کالا های وارداتی ایران از کره جنوبی کدام است؟

کالاهای مختلفی مانند قطعات خودرو، لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی مهم ترین کالا های وارداتی هستند که بازرگانان ایرانی از کره جنوبی وارد می کنند.