inside-banner

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

کره جنوبی یکی از کشورهای پیشرفته و مهم‌ترین مراکز تجاری جهان است که در مجاورت دریای زرد قرار دارد. این کشور آسیای شرقی با ژاپن، چین و کره‌شمالی همسایه است. فرآیند توسعه و پیشرفت کره از سال ۱۹۶۳ آغاز شد و طی حدود ۵۰ سال درآمد سرانه این کشور بیشتر از ۱۴ برابر افزایش یافت. به‌همین‌دلیل، امروزه تجار و بازرگانان فراوانی برای تجارت و سرمایه‌گذاری این سرزمین ثروتمند را انتخاب می‌کنند.
با توجه به اهمیت تجاری و مراودات موفق دو کشور ایران و کره جنوبی، شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با نام تجاری "هانزا" برای ارسال بار به کره جنوبی و برعکس، مجوزهای لازم را از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است. این شرکت با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه حمل‌و‌نقل بار و دریافت گواهینامه‌های متعدد، دغدغه وارد‌کنندگان و صادر‌کنندگان کالا و مشکل ارسال بار از کره جنوبی به ایران را برطرف کرده است. هانزا عضو اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انــجـمـن سراسری شــرکـت‌هـای حـمـل‌و‌نـــقــل بـیـن‌المـلـلـی ایـــران، انــجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابــستـه ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.

حمل و نقل بین المللی به کره جنوبی

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

هزینه فریت بار به کره جنوبی چقدر است؟ قیمت رقابتی در مقایسه با رقبا

هزینه حمل بار به کره جنوبی و برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال، مواردی مانند میزان و وزن بار، فاصله مبدأ و مقصد و نوع حمل و نقل بین المللی (هوایی یا دریایی) بر قیمت ارسال بار از کره جنوبی به ایران و عکس آن تأثیر دارد. برای استعلام هزینه باربری از کره به ایران همین حالا می‌توانید با کارشناسان هانزا تماس بگیرید. همکاران ما به‌طور رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

ارسال بار به کره جنوبی متناسب با نیاز شما؛ کارگو یا فریت بار به کره جنوبی

یکی از خدمات اصلی هانزا حمل بار از کره جنوبی به ایران و برعکس است. همه افرادی که قصد مهاجرت یا تجارت با این کشور را دارند،‌ برای جا‌به‌جایی محموله‌های خود به خدمات فریت بار به کره جنوبی نیاز پیدا می‌کنند. همچنین،‌ کلیه کارخانه‌ها و شرکت‌های تجاری که در حوزه صادرات و واردات کالا فعالیت می‌کنند، می‌توانند از خدمات حمل بار به کره جنوبی (کارگو) هانزا استفاده کنند.

نحوه ارسال بار به کره جنوبی؛ حمل بار به‌طور هوایی و دریایی انجام می‌شود

چه یک شخص حقیقی و مسافر باشید یا یک بازرگان و تاجر؛‌ به‌راحتی می‌توانید محموله‌های خود را به‌صورت هوایی، دریایی یا ترکیبی به همه شهرهای کره جنوبی ارسال کنید. هیچ‌گونه منعی برای فرستادن بار به این کشور وجود ندارد. شرکت هنزا ناو دریا کلیه امور بسته‌بندی، گمرکی، صادرات و واردات و ترانزیت کالا را با قیمت‌های رقابتی برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

ارسال بار با هواپیما؛‌ روش سریع و ایمن حمل بار به کره جنوبی و برعکس

هانزا خدمات حمل کلیه کالاها به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر خارجی را فراهم کرده است. ارسال بار از کره به ایران بیشتر از کلان‌شهرهایی مانند سئول (پایتخت)،‌ اینچئون،‌ بوسان، ججو و گیمپو انجام می‌شود. فرودگاه شهر سئول یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های دنیاست که در حوزه ترانزیت بین‌المللی (حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی) و تجارت جهانی فعالیت می‌کند. مزیت حمل هوایی بار به کره،‌ سرعت انجام آن در مقایسه با روش دریایی است. ارسال بار به کره جنوبی از طریق خطوط هوایی حدوداً ۳ الی ۵ روز زمان می‌برد.

حمل و نقل دریایی بار به کره جنوبی؛ روشی مناسب برای صادرات و واردات

حمل و نقل دریایی یکی از رایج‌ترین روش‌های ارسال بار به کره جنوبی محسوب می‌شود. حجم تجارت و حمل دریایی از کشور کره و بنادر مهم آن روز‌به‌روز در حال افزایش است. بندر بوسان در سال ۲۰۱۸ میلادی توانست مقام پنجم را در میان بنادر شلوغ تجاری جهان به خود اختصاص دهد. معمولاً صادرکنندگان و واردکنندگان کالا که زمان تحویل محموله‌هایشان فوریت ندارد، از روش حمل دریایی برای ارسال خرده بار به کره جنوبی یا حمل کالاهای بزرگ خود استفاده می‌کنند. مزیت این روش هزینه کمتر نسبت به حمل و نقل هوایی است. هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی معتبر، محموله شما را با ضمانت سلامت کالا به مقصد می‌رساند. 

خدمات صادرات و واردات به کره جنوبی؛ از خدمات هانزا به مشتریان

اقتصاد کشور کره جنوبی در سال‌های اخیر روند به‌شدت رو به رشدی داشته است. همین رشد اقتصادی و تجاری گسترده، اهمیت و ضرورت تجارت با کره را برای همه بازرگانان ایرانی مشخص کرده است. برای شروع تجارت با این کشور پیشرفته، باید مسائلی پیرامون نحوه ارسال بار به کره جنوبی یا برعکس را به‌طور دقیق بررسی کنید. هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، دریایی، هوایی و ترکیبی، به شما کمک می‌کند تا بهترین روش و استراتژی را برای صادرات و واردات کالا انتخاب کنید. شرکت هنزا ناو دریا سرویس‌های تکمیلی زیر را برای مشتریان خود فراهم کرده است:‌
مشاوره کلیه امور گمرکی و عملیات ترخیص کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت با بهره‌گیری  از کادر متخصص، کارآمد و با‌تجربه، مطابق با استانداردهای گمرک، حداقل زمان تحویل و هزینه ترخیص
خدمات انبار (دپو)
 مشاوره حمل
امكان ارائه سرويس Door to Door از کره به ایران، انجام تشريفات گمركی در كشور کره و ایران و اعلام به‌روز وضعيت حمل كالا به مشتريان فقط بخش کوچکی از خدمات هانزا هستند. برای استعلام قیمت ارسال بار از کره جنوبی به ایران و همچنین حمل بار از ایران به کره همین حالا می‌توانید با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

پرسود‌ترین کالاها برای تجارت و واردات از کشور کره جنوبی کدام هستند؟

به‌طور‌کلی کالاهای صنعتی و مصرفی دو مورد از محموله‌هایی هستند که در دهه‌های گذشته از کره به ایران وارد شده‌اند. بهترین کالاها برای واردات از کشور کره موارد زیر هستند:
واردات ماشین آلات صنعتی و تجاری
 لوازم جانبی اتومبیل
 کاغذ و نوشت‌افزار
 لوازم الکترونیک مانند موبایل یا رایانه و قطعات آن
 مواد معدنی و شیمیایی
 پوشاک و البسه
 تجهیزات پزشکی و ورزشی
البته در سال‌های اخیر در رابطه با واردات برخی از این اقلام قوانین سخت‌گیرانه‌تری در ایران اعمال شده است. برای آگاهی از این قوانین و دریافت مشاوره می‌توانید با مشاوران ما صحبت کنید.

هانزا؛ ارائه‌کننده بهترین خدمات حمل‌و‌نقل کالاهای صادراتی و وارداتی به کشور کره جنوبی

پیاده‌سازی سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار شرکت (BPMS) در هانزا در کنار بهره‌گیری از کارکنان حرفه‌ای و مدیریت مجرب ضامن کیفیت، سرعت، ایمنی و تحویل به‌موقع کالاهای مشتریان و دسترسی لحظه‌ای آنان به کلیه مراحل پروژه‌های حمل شده است. اگر قصد تجارت و ارسال بار به کره جنوبی را دارید، استفاده از خدمات با‌کیفیت و منحصر‌به‌فرد هانزا را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم. برای دریافت مشاوره درباره کلیه امور گمرکی و عملیات ترخیص کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت همین حالا می‌توانید با شماره تلفن 02143312000 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول

فرآیند خدمات بیمه ارسال بار از کره جنوبی به ایران و برعکس در مجموعه هانزا چگونه است؟

کلیه محموله‌های ارسالی توسط هانزا به کشور کره جنوبی بر اساس ضوابط و قوانین بیمه بار، بیمه خواهند شد. برای اطلاع از شرایط بیمه انواع محموله‌ها با بخش پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

قیمت حمل بار از کره جنوبی به ایران چقدر است؟‌

هزینه ارسال بار به کره جنوبی و برعکس آن به عوامل متعددی مانند نوع ارسال، مسافت و همچنین نوع محموله بستگی دارد و بسیار متغیر است. برای استعلام قیمت حمل بار همین حالا با کارشناسان ما در مجموعه معتبر هانزا تماس بگیرید.