inside-banner

واردات و صادرات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی راه‌حل مناسبی برای تأمین مواد اولیه و چوب مورد نیاز بسیاری از صنایع کشور است. این‌روزها بازرگانان و تجار کشور نسبت به صادرات و واردات این محصولات از طریق دریایی، هوایی و زمینی اقدام می‌کنند. اگر به‌دنبال یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر برای حمل چوب و کاغذ هستید،‌ می‌توانید روی هانزا حساب کنید. شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه و اخذ مجوز از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران،‌ خدمات حرفه‌ای حمل و واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی را با بهترین قیمت و امن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. هانزا عضو اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انــجـمـن سراسری شــرکـت‌های حـمـل‌و‌نــقــل بـيـن‌المـلـلـی ايـــران، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

خدمات حمل بین المللی

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص را در نظر بگیرید.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

ارسال بار با هواپیما؛ روشی سریع برای حمل مواد سلولزی و چوبی به اقصی نقاط جهان

شرکت هنزا ناو دریا خدمات حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی مانند مواد چوبی را به‌صورت  Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ارسال بار هوایی مزیت‌های فراوانی دارد که مهم‌ترینش سرعت انجام آن در مقایسه با روش دریایی یا زمینی است.

حمل و نقل دریایی چوب و مواد سلولزی؛ روش مناسب برای صادرات و واردات 

حجم تجارت دریایی به‌دلایل مختلفی روز‌به‌روز در حال افزایش است. بازرگانان ایرانی هم به‌دلیل ارزان‌تر بودن حمل‌و‌نقل کالا از راه دریا،‌ از این روش برای ارسال بار و محموله‌های چوب و کاغذ استفاده می‌کنند. سرویس‌های حمل دریایی هانزا برای این نوع محموله به قرار زیر هستند:
  سرویس‌های کانتینری دریایی (FCL و LCL)
  خدمات حمل محموله‌های فله (Break Bulk)
  سرویس Door to Door برای محموله‌های صادراتی و وارداتی و محموله‌های پروژه‌ای
  خدمات اجاره کشتی
شرکت هنزا ناو دریا با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب،‌ کاغذ و مواد سلولزی، با خطوط معتبر کشتیرانی دنیا قراردادهای سالیانه امضا می‌کند. به‌همین‌خاطر، ما در هانزا توانایی ارائه نرخ‌های رقابتی و ویژه به مشتریان خود را داریم.

حمل زمینی و ریلی کاغذ، چوب و مواد سلولزی؛ روشی ایمن و کاربردی

حمل زمینی چوب، کاغذ و مواد سلولزی با کامیون‌های چادری و مسقف از ایران به اروپا، ترکیه، کشورهای CIS و برعکس آن توسط کامیون‌های دربست (FTL) و همچنین خرده بار (LTL) صورت می‌گیرد. خدمات حمل ‌و ‌نقل ریلی نیز برای انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌های کشور به آسیای میانه، روسیه، ترکیه و کشورهای حوزه دریای بالتیک انجام می‌شود. هانزا همچنین خدمات انبار (دپو) محصولات را هم با کیفیت بالا بر عهده می‌گیرد.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده معتبر‌ترین خدمات واردات و صادرات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

شرکت هنزا ناو دریا همه مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات با‌کیفیت حمل محموله‌های چوبی و سلولزی از ارگان‌های مربوطه دریافت کرده است. ما با همکاری نمایندگان خود در سراسر دنیا و معتبرترین خطوط هوایی،‌ دریایی و زمینی دنیا مرسولات شما را با روش‌های حمل و نقل بین المللی ترکیبی، دریایی، هوایی و زمینی به محل انبار یا کارخانه شما خواهیم رسانید. هانزا همچنین کلیه مراحل سفارش را از طریق اس ام اس و اتوماسیون داخلی به اطلاع مشتریان خود می‌رساند.
برای دریافت مشاوره رایگان درباره ارسال هوایی، زمینی و دریایی بار به مناطق تجاری مختلف دنیا همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما در زمانی اندک پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

پس از ارسال مرسولات توسط هانزا چگونه از وضعیت بار خود مطلع شویم؟

مجموعه ما پرتال مشتریان فعال و پیشرفته دارد و امکان اطلاع رسانی وضعیت سفارشات از طریق اس ام اس، اتوماسیون داخلی و bpms را فراهم کرده است.

تعرفه گمرکی واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی چقدر است؟

همه شرکت هایی که قصد واردات چوب و مواد سلولزی را دارند باید با کدهای تعرفه گمرکی و نحوه پرداخت آن آشنا باشند. این کار مهم و تخصصی حتماً باید توسط کارشناسان خبره انجام شود. هانزا مشاوره کلیه امور گمرکی کالای شما را انجام خواهد داد. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا محموله هایی که توسط هانزا ارسال می شوند، بیمه نیز خواهند شد؟

بله؛ همه محموله های ارسالی توسط هانزا بر اساس قرارداد و قوانین موجود بیمه حمل و نقل بین المللی می شوند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.