inside-banner

واردات و صادرات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی راه‌حل مناسبی برای تأمین مواد اولیه و چوب مورد نیاز بسیاری از صنایع کشور است. این‌روزها بازرگانان و تجار کشور نسبت به صادرات و واردات این محصولات از طریق دریایی، هوایی و زمینی اقدام می‌کنند. اگر به‌دنبال یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر برای حمل چوب و کاغذ هستید،‌ می‌توانید روی هانزا حساب کنید. شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه و اخذ مجوز از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران،‌ خدمات حرفه‌ای حمل و واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی را با بهترین قیمت و امن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. هانزا عضو اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انــجـمـن سراسری شــرکـت‌های حـمـل‌و‌نــقــل بـيـن‌المـلـلـی ايـــران، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایــران و همچنین عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین است.

واردات و صادرات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

معرفی روش‌های حمل و نقل چوب،‌ کاغذ و مواد سلولزی؛‌ ارسال امن محموله با هانزا

بسیاری از صنایع کشور برای ادامه فعالیت خود به چوب و مواد سلولزی نیاز دارند. چه قصد باربری بین المللی این محموله‌ها به خارج از کشور را داشته باشید و چه بخواهید این مرسولات را به کشور وارد کنید، مجموعه هانزا همراه شما خواهد بود. با توجه به نوع و اندازه هر محموله،‌ می‌توانید از روش‌های مختلفی برای حمل چوب، کاغذ و مواد سلولزی استفاده کنید. هانزا این مواد اولیه را به طرق زیر جا‌به‌جا می‌کند:‌
  حمل جاده‌ای توسط کامیون‌های چادری، دربست (FTL) و همچنین خرده بار (LTL)
  ارسال ریلی محموله‌های صادراتی، وارداتی و ترانزیت از مبادی مرزی کشور
  سرویس‌های حمل کانتینری دریایی و محموله‌های فله با کشتی‌های تجاری
  حمل و نقل هوایی بار با خطوط هوایی معتبر و جهانی
  شیوه حمل ترکیبی
کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی به‌صورت Door to Door توسط مجموعه معتبر هانزا به محل مورد نظر شما ارسال می‌شوند. ما مشاوره خدمات گمرکی و ترانزیت داخلی و خارجی را نیز با قیمت رقابتی برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.

ارائه بهترین خدمات در صادرات و واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

حمل چوب و مواد سلولزی به کشورهای دیگر شرایط خاصی دارد. این کار باید با توجه به قوانین گمرکی هر کشور و همچنین توسط تجهیزات و وسایل حمل‌و‌نقل ایمن و معتبر انجام شود. هانزا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و ترانزیت کالا، ترخیص و لجستیک را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکت‌های حمل ‌و نقل مطرح بین‌المللی، داخلی و منطقه‌ای، درمقیاس حرفه‌ای و با کیفیت، سرعت و ایمنی کم نظیر ارائه می‌دهد.

ارسال بار با هواپیما؛ روشی سریع برای حمل مواد سلولزی و چوبی به اقصی نقاط جهان

شرکت هنزا ناو دریا خدمات حمل کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی مانند مواد چوبی را به‌صورت  Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ارسال بار هوایی مزیت‌های فراوانی دارد که مهم‌ترینش سرعت انجام آن در مقایسه با روش دریایی یا زمینی است.

حمل و نقل دریایی چوب و مواد سلولزی؛ روش مناسب برای صادرات و واردات 

حجم تجارت دریایی به‌دلایل مختلفی روز‌به‌روز در حال افزایش است. بازرگانان ایرانی هم به‌دلیل ارزان‌تر بودن حمل‌و‌نقل کالا از راه دریا،‌ از این روش برای ارسال بار و محموله‌های چوب و کاغذ استفاده می‌کنند. سرویس‌های حمل دریایی هانزا برای این نوع محموله به قرار زیر هستند:
  سرویس‌های کانتینری دریایی (FCL و LCL)
  خدمات حمل محموله‌های فله (Break Bulk)
  سرویس Door to Door برای محموله‌های صادراتی و وارداتی و محموله‌های پروژه‌ای
  خدمات اجاره کشتی
شرکت هنزا ناو دریا با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب،‌ کاغذ و مواد سلولزی، با خطوط معتبر کشتیرانی دنیا قراردادهای سالیانه امضا می‌کند. به‌همین‌خاطر، ما در هانزا توانایی ارائه نرخ‌های رقابتی و ویژه به مشتریان خود را داریم.

حمل زمینی و ریلی کاغذ، چوب و مواد سلولزی؛ روشی ایمن و کاربردی

حمل زمینی چوب، کاغذ و مواد سلولزی با کامیون‌های چادری و مسقف از ایران به اروپا، ترکیه، کشورهای CIS و برعکس آن توسط کامیون‌های دربست (FTL) و همچنین خرده بار (LTL) صورت می‌گیرد. خدمات حمل ‌و ‌نقل ریلی نیز برای انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از ایستگاه‌های کشور به آسیای میانه، روسیه، ترکیه و کشورهای حوزه دریای بالتیک انجام می‌شود. هانزا همچنین خدمات انبار (دپو) محصولات را هم با کیفیت بالا بر عهده می‌گیرد.

هانزا؛‌ ارائه‌کننده معتبر‌ترین خدمات واردات و صادرات چوب، کاغذ و مواد سلولزی

شرکت هنزا ناو دریا همه مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات با‌کیفیت حمل محموله‌های چوبی و سلولزی از ارگان‌های مربوطه دریافت کرده است. ما با همکاری نمایندگان خود در سراسر دنیا و معتبرترین خطوط هوایی،‌ دریایی و زمینی دنیا مرسولات شما را با روش‌های حمل و نقل بین المللی ترکیبی، دریایی، هوایی و زمینی به محل انبار یا کارخانه شما خواهیم رسانید. هانزا همچنین کلیه مراحل سفارش را از طریق اس ام اس و اتوماسیون داخلی به اطلاع مشتریان خود می‌رساند.
برای دریافت مشاوره رایگان درباره ارسال هوایی، زمینی و دریایی بار به مناطق تجاری مختلف دنیا همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما در زمانی اندک پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

سوالات متداول

پس از ارسال مرسولات توسط هانزا چگونه از وضعیت بار خود مطلع شویم؟

مجموعه ما پرتال مشتریان فعال و پیشرفته دارد و امکان اطلاع رسانی وضعیت سفارشات از طریق اس ام اس، اتوماسیون داخلی و bpms را فراهم کرده است.

تعرفه گمرکی واردات چوب، کاغذ و مواد سلولزی چقدر است؟

همه شرکت هایی که قصد واردات چوب و مواد سلولزی را دارند باید با کدهای تعرفه گمرکی و نحوه پرداخت آن آشنا باشند. این کار مهم و تخصصی حتماً باید توسط کارشناسان خبره انجام شود. هانزا مشاوره کلیه امور گمرکی کالای شما را انجام خواهد داد. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا محموله هایی که توسط هانزا ارسال می شوند، بیمه نیز خواهند شد؟

بله؛ همه محموله های ارسالی توسط هانزا بر اساس قرارداد و قوانین موجود بیمه حمل و نقل بین المللی می شوند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.