inside-banner

درباره هانزا

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (با مسئولیت محدود) با نام تجاری هانزا به شماره ثبت 462839 و شناسه ملی 14004515648 با هدف فعالیت در زمینه تمامی امور حمل و نقل و ارائه خدمات وابسته در تهران تاسیس گردید. این شرکت دارای مجوز فعالیت تجاری صادره از سازمان بنادر و دریانوردی ایران و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران می باشد. شرکت هانزا همچنین عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، عضو سازمان بین المللی فوروادری (فیاتا) و نیز عضو انجمن سراسری شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران می باشد. هانزا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را در کلیه نقاط جهان با همکاری شرکتهای حمل و نقل مطرح بین المللی، داخلی و منطقه ای، در اشل حرفه ای و با کیفیت، سرعت و ایمنی بی مانند ارائه می دهد.

درباره هانزا
manager

پیام مدیر عامل

مشتریان گرامی

باعث افتخار ماست که ما را به عنوان همراه در تجارت خود انتخاب نموده اید. هانزا از بدو تاسیس خود کوشیده است تا با ارائه خدمات و راهکارهای حرفه ای در زمینه های مرتبط با حمل و نقل و لجستیک و همچنین زنجیره تامین و توزیع رضایت شما عزیزان را فراهم آورد .

اکنون نیز با توجه به تحولات روزافزون تکنولوژی اطلاعات برآنیم تا خدمات خود را با استفاده از فن آوری روز هرچه سهل تر و آسان تر در اختیار شما قرار دهیم.

امید است با همیاری شما عزیزان شما مشتریان گرامی و انتقادات و پیشنهادات سازنده تان این امر به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد.