inside-banner

درباره هانزا

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (با مسئولیت محدود) با نام تجاری هانزا به شماره ثبت 462839 و شناسه ملی 14004515648 با هدف فعالیت در زمینه تمامی امور حمل و نقل و ارائه خدمات وابسته در تهران تاسیس گردید. این شرکت دارای مجوز فعالیت تجاری صادره از سازمان بنادر و دریانوردی ایران و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران می باشد. شرکت هانزا همچنین عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، عضو سازمان بین المللی فوروادری (فیاتا) و نیز عضو انجمن سراسری شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران می باشد. هانزا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را در کلیه نقاط جهان با همکاری شرکتهای حمل و نقل مطرح بین المللی، داخلی و منطقه ای، در اشل حرفه ای و با کیفیت، سرعت و ایمنی بی مانند ارائه می دهد.

درباره هانزا
manager

پیام مدیر عامل

مشتریان گرامی

باعث افتخار ماست که ما را به عنوان همراه در تجارت خود انتخاب نموده اید . هانزا از بدو تاسیس خود کوشیده است تا با ارائه خدمات و راهکارهای حرفه ای در زمینه های مرتبط با حمل و نقل و لجستیک و همچنین زنجیره تامین و توزیع رضایت شما عزیزان را فراهم آورد .

اکنون نیز با توجه به تحولات روزافزون تکنولوژی اطلاعات برآنیم تا خدمات خود را با استفاده از فن آوری روز هرچه سهل تر و آسان تر در اختیار شما قرار دهیم.

امید است با همیاری شما عزیزان شما مشتریان گرامی و انتقادات و پیشنهادات سازنده تان این امر به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد.