inside-banner

واردات و صادرات مواد اولیه پلاستیک

در دنیای مدرن، پلاستیک یکی از پرمصرف‌ترین مواد اولیه در صنایع و تولید است. از گوشی‌های موبایل گرفته تا حتی انواع پوشاک با پلیمرهای مختلف پلاستیکی ساخته می‌شوند. تجارت اولیه پلاستیک و انواع پلیمرها هم پرسود است و هم در بخش‌های مختلف کاربرد دارد. حمل و نقل مواد اولیه پلاستیک باتوجه‌به تعداد واحدهای این صنعت در کشور، یک دغدغه مهم برای شرکت‌های تجاری است. واردات مواد اولیه پلاستیک یا ارسال آن به نقاط مختلف ایران و جهان نیاز به تجهیزات و زیرساخت‌های خاصی دارد. 
شرکت هنزا ناو دریا که در زمینه حمل و نقل فعالیت دارد، خدمات مدرن و تخصصی برای باربری مواد اولیه پلاستیک عرضه می‌کند. هانزا با مجوز از سازمان بنادر و دریانوری و سازمان گمرک ایران، حمل و نقل بین‌المللی و داخلی را مطابق استانداردهای روز دنیا انجام می‌دهد. بازرگانان و شرکت‌های تجاری ایرانی می‌توانند باربری انواع محموله‌های پلاستیکی‌شان را با خیال راحت به هانزا بسپارند. 

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

دسترسی به مهم‌ترین نقاط تجاری ایران و جهان؛ بخشی از خدمات حرفه‌ای هانزا

ارتباط تجاری با کشورهای مختلف قدمتی چند هزار ساله دارد. ارتباط با نقاط مختلف برای صنایع و واحدهای تولیدی و همچنین خریداران یا فروشندگان حیاتی است. صنعت مواد اولیه پلاستیکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر، یک شبکه حمل و نقل گسترده را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد؛ این یعنی ارتباط با هر نقطه از ایران و هر مرکز تجاری در کشورهای بین‌المللی به‌آسانی انجام خواهد شد. با سرویس حمل و نقل زمینی، کسب‌وکارهای فعال در شمال کشور به‌راحتی به بندرهای جنوبی ایران متصل می‌شوند. 
واحدهای تولید و فروش فعال در نقاط مختلف کشورمان، قادرند با استفاده از خدمات تخصصی هانزا با دورترین مراکز تجاری دنیا مبادله داشته باشند. هانزا عضو اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک و ایران و چین است. ارتباط شرکت هنزا ناو دریا با کشورهای مختلف و همکاری با خطوط باربری معتبر جهان، امکان توسعه برند را برای شرکت‌های ایرانی فراهم کرده است. خدمات حمل و نقل مواد اولیه پلاستیک توسط هانزا از بندرهای چینی تا کشورهای اسکاندیناوی را پوشش می‌دهد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

روش‌های حمل مواد اولیه پلاستیک؛ باربری از همه مسیرهای ممکن 

باربری مواد اولیه و کالای صنعتی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. هانزا برای حمل مواد اولیه پلاستیک بین شهرهای مختلف ایران یا صادرات و واردات بین‌المللی این اقلام راهکارهای مختلف پیشنهاد می‌کند. باربری از طریق مسیر زمینی، دریایی و هوایی انجام می‌شود.

1- حمل و نقل هوایی مواد پلاستیکی؛ جابه‌جایی سریع محموله‌های سبک 

هواپیما‌های باری از ایرلاین‌های مشهور ایران و کشورهای خارجی آماده خدمت‌رسانی به تاجران داخل کشور هستند. این هواپیماها که به فرودگاه‌های شهرهای ایران و پایتخت‌های خارجی پرواز می‌کنند، گزینه‌ای مناسب برای حمل سریع بار سبک محسوب می‌شوند. هانزا به‌عنوان یک شرکت باربری هوایی با‌سابقه، خدمات حمل هوایی را به‌صورت Door to Door عرضه می‌کند. 

2- حمل دریایی مواد اولیه پلاستیک؛ واردات و صادرات محموله‌های سنگین 

برای حمل دریایی بار مواد پلاستیکی، از کشتی‌های باری استفاده می‌شود. هانزا با معتبرترین خطوط کشتیرانی داخلی و خارجی قرارداد سالانه دارد تا خدمات باربری با نرخ ویژه به مشتریان عرضه شود. کانتینرهای دریایی هم به‌صورت پروژه‌ای و هم اجاره‌ای، سرویس‌های Door to Door را فراهم می‌کنند.

3- حمل و نقل زمینی محموله‌های مواد اولیه پلاستیکی؛ ارسال بار با روش‌های جاده‌ای و ریلی

شرکت‌های حمل و نقل، باربری زمینی را هم به‌صورت جاده‌ای و هم ریلی انجام می‌دهند. در حمل جاده‌ای مواد اولیه پلاستیک، بارگیری و تخلیه محموله با کامیون‌های باری پیشرفته انجام می‌شود. در حمل و نقل ریلی هم بار در واگن‌های باری قطار جابه‌جا خواهد شد. حمل و نقل زمینی، برای جابه‌جایی محموله بین آدرس‌های دقیق و صادرات و واردات به کشورهای همسایه یک گزینه ایده‌آل است.

4- حمل ترکیبی مواد اولیه پلاستیک؛ استفاده از وسایل نقلیه مختلف برای حمل بار 

حمل ترکیبی در واقع نوعی حمل بار است که در آن از انواع وسایل نقلیه برای ارسال بار استفاده می‌شود. حمل ترکیبی برای دسترسی به دورترین نقاط دنیا و صادرات یا واردات در شرایط تحریم بسیار کارآمد است.

حمل و نقل مواد اولیه پلاستیک چقدر طول می‌کشد؟ بازه زمانی مختلف در هر موقعیت خاص 

برنامه‌ریزی برای تحویل به موقع کالا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها در شرکت‌های تجاری است. مدت زمان حمل بار داخلی یا بین‌المللی به نوع بار و روش جابه‌جایی بستگی دارد. فرآیند ترخیص، بارگیری و تخلیه محموله‌های سنگین پلاستیکی بیشتر از کالا سبک‌تر طول می‌کشد. همچنین حمل دریایی از ارسال بار با هواپیما طولانی‌تر خواهد بود.
برای مثال، حمل و نقل هوایی بار سبک از پایتخت کشورهای دیگر به تهران حداقل 3 روز طول می‌کشد. این بازه برای کشتی‌ها طولانی‌تر است. برای اطلاع دقیق از زمان موردنیاز برای تحویل کالا به مقصد، کارشناسان هانزا تخمین دقیقی ارائه می‌کنند. هانزا با استفاده از سرویس های سریع و مدرن در بهترین خطوط باربری در تحویل به موقع کالا سابقه طولانی دارد. 

هزینه ارسال بار مواد اولیه پلاستیک، وابسته به عوامل مختلف 

هزینه ارسال کالا روی قیمت نهایی و میزان سود کسب‌وکارها تأثیر می‌گذارد. برای نرخ حمل و نقل بین‌المللی یا حتی جابه‌جایی بار در داخل کشور نمی‌توان یک رقم ثابت در نظر گرفت. هزینه ارسال مواد اولیه پلاستیک به شهرها و کشورهای مختلف پیش از هر چیز به حجم و وزن محموله بستگی دارد. 
وزن بار روی میزان سوخت مصرفی وسیله نقلیه حامل تأثیر می‌گذارد. میزان مسافت بین مبدأ و مقصد جابه‌جایی بار هم یک عامل مؤثر در برآورد هزینه‌ها است. نوع وسیله نقلیه و تجهیزات حمل و بارگیری مواد پلاستیکی نیز فاکتورهای مهمی هستند. همچنین، نرخ ارز و هزینه‌های گمرکی را هم نباید از یاد برد. 

حمل و نقل ایمن و سریع مواد اولیه پلاستیکی را با خیال راحت به هانزا بسپارید

مواد اولیه پلاستیکی در صنایع مختلف کاربرد دارند و در کشورمان هم واحدهای مختلف در این بخش فعالیت می‌کنند. حمل و نقل مواد پلاستیکی به نقاط مختلف ایران و جهان یکی از دغدغه‌های مهم فعالان این عرصه است. شرکت هنزا ناو دریا، خدمات حرفه‌ای حمل بار به مراکز تجاری مختلف را با سرعت و ایمنی بی‌نظیر عرضه می‌کند. معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی، ریلی و هوایی در داخل و خارج از کشور با هانزا قرارداد دارند. 
تنوع وسایل نقلیه و امکانات پیشرفت کشتی‌ها، هواپیماها، قطارها و حتی کامیون‌های شبکه باربری هانزا، امنیت و تحویل به موقع محموله را تضمین می‌کنند. پرتال مشتریان برای اطلاع‌رسانی از وضعیت سفارش با پیام کوتاه در کنار نیروی انسانی مجرب و زبده، یک تجربه فوق‌العاده از حمل و نقل کالا برای مشتریان فراهم کرده است. کارشناسان واحد مشاوره هانزا از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ پاسخگویی سؤالات شما هستند.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

ارسال بار مواد اولیه پلاستیکی با چه روش هایی انجام می شود؟

هانزا با معتبرترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و داخلی همکاری دارد. انواع محموله های مواد اولیه پلاستیکی از طریق باربری هوایی، حمل و نقل دریایی، حمل جاده ای، حمل و نقل ریلی و حتی روش ترکیبی جابه جا می شوند.

نرخ حمل و نقل مواد اولیه پلاستیکی چقدر است؟

هزینه ارسال بار مواد اولیه پلاستیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ ارز و تعرفه‌های گمرکی در کنار نوع و وزن بار، وسیله نقلیه حامل و مسافت بین مبدأ و مقصد جزو عوامل تأثیرگذار روی هزینه صادرات و واردات هستند