inside-banner

حمل و نقل بین المللی به کنیا

کنیا یکی از حیرت‌انگیز‌ترین کشورهای در‌حال‌توسعه در شرق آفریقاست. شهرت این کشور جذاب بیشتر به‌خاطر حیات‌وحش غنی، سواحل بکر و صنعت گردشگری پر‌رونق آن است. کنیا، اقتصادی قوی‌تر و پویاتر نسبت به همسایگان خود مانند سومالی، اتیوپی، ‌اوگاندا، تانزانیا و سودان دارد. پایتخت معروف این کشور آفریقایی شهر زیبای نایروبی است و بندر مومباسا نیز به‌عنوان یکی از پر‌ رونق‌ترین بنادر کنیا و حتی قاره آفریقا شناخته می‌شود. ارسال بار به کنیا معمولاً از طریق همین بندر صورت می‌گیرد.
امروزه واردات و صادرات به کنیا در میان شرکت‌ها و بازرگانان کشورمان بسیار متداول شده است. اگر شما نیز قصد مهاجرت، اسباب‌کشی یا تجارت با این کشور آفریقایی را دارید، حتماً به خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر نیاز پیدا خواهید کرد. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران، خدمات حمل بار به کنیا و سایر نقاط قاره آفریقا را با بهترین قیمت‌ها عرضه می‌کند.
حمل و نقل بین المللی به کنیا

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

واردات و صادرات به کنیا؛ حمل بار به کنیا با قیمت‌های رقابتی و مناسب

یکی از مزیت‌های اصلی شرکت هنزا ناو دریا، توانایی ارائه خدمات با قیمت‌های رقابتی و مناسب است. ما دغدغه شرکت‌های بازرگانی و تجار عزیز را درک کرده و تلاش می‌کنیم خدمات حمل بار به کنیا را با مناسب‌ترین قیمت‌ها عرضه کنیم. کلیه بارهای شخصی، ترانزیتی، صادراتی و وارداتی شما عزیزان با بهترین تعرفه و در سریع‌ترین زمان ممکن توسط تیم حرفه‌ای هانزا به مقصد خواهند رسید.

بهترین روش های حمل و نقل به کنیا

هانزا (شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا) کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، تزانزیت کالا، ترخیص، لاجستیک و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین المللی همکاری می‌کنیم تا خیال شما بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌هایتان راحت باشد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

کارگو و فریت بار به کنیا با روش‌های حمل بار ایمن

مسئله اضافه‌بار همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مسافران و مهاجران کنیا محسوب می‌شود. تجار و بازرگانان کشور نیز با دغدغه‌های مهمی مانند هزینه ارسال بار به کنیا یا مدت‌زمان تحویل محموله به مقصد دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. برای واردات و صادرات به کنیا، می‌توانید از خدمات کارگو به این کشور استفاده کنید. به‌منظور حمل بارهای شخصی یا اثاثیه منزلتان نیز خدمات فریت بار به کنیا توسط هانزا عرضه می‌شود. شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل بار از کنیا به ایران و برعکس، محموله‌های شما عزیزان را با روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی دریایی، هوایی و ترکیبی به کنیا ارسال می‌کند. برای ارسال بار از کنیا به ایران یا برعکس باید به‌دنبال یک شرکت حمل‌و‌نقل معتبر باشید. هانزا کلیه امور کارشناسی محموله، مشاوره بسته‌بندی و حمل بارهای مشتریان خود را با بالاترین سطح کیفی بر‌عهده می‌گیرد. حمل بار به کنیا با روش‌های حمل و نقل هوایی بین المللی، دریایی و ترکیبی انجام می‌شود. در ادامه بیشتر با این روش‌ها آشنا خواهید شد.

ارسال بار دریایی به کنیا؛ حمل و نقل بین المللی دریایی بین ایران و بنادر کنیا

حمل بار دریایی به کنیا، مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش برای انتقال کالا به این کشور آفریقایی است. بندر مومباسا یکی از اصلی‌ترین بنادر کنیاست که بیشتر حجم صادرات و واردات از طریق آن صورت می‌گیرد. شرکت هنزا ناو دریا محموله‌های شخصی و تجاری را از طریق بنادر جنوب ایران به کنیا ارسال می‌کند. حمل بار به کنیا با کشتی، مناسب افرادی است که قصد دارند حجم و وزن بالایی از کالا را به کنیا ارسال کنند.
هانزا با عقد قراردادهای سالیانه با معتبر‌ترین خطوط کشتیرانی دنیا، امکان حمل بار با قیمت‌های رقابتی و بسیار مناسب را فراهم کرده است. حمل و نقل دریایی بین ایران و کنیا به‌روش‌های دربست (FCL)، خرده‌بار (LCL) یا فله‌ای (Break Bulk) انجام می‌شود. انواع سرویس‌های یخچالی و کانتینرهای ویژه نیز برای کالاهای خاص و حساس موجود هستند.

سرویس حمل دریایی به بندر مومباسا؛ صادرات به کنیا و مومباسا

بسیاری از تجار و بازرگانان ایرانی به‌دنبال تجارت و مبادله کالا با بندر مومباسا در کشور کنیا هستند؛ چرا که بیشتر فعالیت‌های تجاری کنیا از طریق این بندر انجام می‌شود. کنیا محصولاتی مانند قهوه، کربنات سدیم، کنسرو و مواد اولیه دیگر را از طریق مومباسا صادر می‌کند. همچنین، کالاهایی مانند نفت خام، انواع کود، وسایل نقلیه، تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی و بسیاری از محصولات دیگر به این بندر صادر می‌شوند. بهترین روش برای حمل بار به مومباسا، شیوه حمل دریایی است که توسط شرکت هنزا ناو دریا عرضه می‌شود.

حمل و نقل هوایی به کنیا؛ حمل بار از کنیا به ایران با هواپیما

یکی دیگر از روش‌های ارسال بار از کنیا به ایران و برعکس، استفاده از شیوه حمل‌و‌نقل بین‌المللی هوایی است. در این روش، محموله‌های شما توسط ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی در سریع‌ترین زمان ممکن به کشور کنیا ارسال می‌شوند. ارسال بار به نایروبی با هواپیما، پروسه زمانی کمتری را نسبت به روش حمل دریایی طی می‌کند.
روش حمل و نقل ترکیبی نیز یکی دیگر از شیوه‌های متداول ارسال بار به کنیا محسوب می‌شود. حمل ترکیبی، مناسب مقاصدی است که مسیر دسترسی مناسب و مستقیمی ندارند. هانزا محموله‌هایتان را در سریع‌ترین زمان به مناطق مختلف کشور کنیا ارسال می‌کند.

هزینه ارسال بار به کنیا به چه عواملی وابسته است؟

قیمت ارسال بار به کنیا به فاکتورهای متعددی وابسته است. برای مثال، عواملی مانند فاصله دریایی ایران تا کنیا، روش حمل بار، نوع و ماهیت کالا و وزن و حجم محموله، روی هزینه حمل بار به کنیا یا برعکس تأثیر دارند. اما به‌طور‌کلی، نرخ حمل بار با کشتی از سایر روش‌ها مناسب‌تر است. برای استعلام قیمت خدمات حمل و نقل بین المللی به کنیا، همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

حمل‌و‌نقل ایمن و سریع به کنیا، با خدمات تخصصی شرکت هنزا ناو دریا

معمولاً مهاجران و تجار محترم برای ارسال بارهای خود به قاره آفریقا، دغدغه بزرگ امنیت محموله را دارند. شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه در زمینه ارسال بار به آفریقا، خدمات حمل کالاهای شخصی، صادراتی و وارداتی را با کیفیت و ایمنی بالا انجام می‌دهد. با هانزا خیالتان بابت امنیت و سرعت ارسال کالاها راحت خواهد شد. برای دریافت مشاوره درباره خدمات تخصصی شرکت هنزا ناو دریا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

صادرات و واردات از کنیا بیشتر از طریق کدام بندر این کشور انجام می‌شود؟‌

بندر مومباسا یکی از بزرگ‌ترین بنادر تجاری کنیا و قاره آفریقاست. بیشتر محصولات وارداتی و صادراتی به کنیا با کشتی از طریق همین بندر جابه‌جا می‌شوند.

چگونه از شرایط و مراحل حمل بار به کنیا آگاه شویم؟

شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰، پل ارتباطی شما عزیزان با کارشناسان هانزا محسوب می‌شود. همچنین، کلیه مراحل ارسال بارها از طریق سامانه پیام کوتاه و سیستم اتوماسیون داخلی هانزا به اطلاع مشتریان عزیز خواهند رسید.