inside-banner

دبی به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر در امارات متحده عربی، یکی از اصلی‌ترین شرکای تجاری ایران محسوب می‌شود. بسیاری از ایرانیان کالاها و محموله‌های موردنیاز خود را از دبی تهیه می‌کنند. در واقع می‌توانیم دبی را نقطه اتصال تاجران ایرانی با کل جهان بدانیم. از طرفی دبی در سال‌های گذشته رشد چشمگیری را از نظر اقتصادی تجربه کرده و کماکان با سرعت سرسام‌آوری در حال پیشرفت است. ازهمین‌رو حمل کالا از دبی به ایران مطابق با قوانین حمل و نقل بار از دبی به ایران در مرکز توجه بسیاری از تاجران ایرانی قرار دارد.
شرکت هنزا ناو دریا با دریافت مجوزهای لازم از سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران، بهترین انتخاب برای حمل بار از دبی به ایران است. هانزا انواع خدمات حمل کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی را از ایستگاه‌های دبی به ایران و برعکس با بهترین قیمت و تضمین ارسال سالم کالا به شما هم‌وطنان عزیز عرضه می‌کند. این مجموعه در اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، انجمن سراسری شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی ایران و همچنین اتاق‌های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین عضویت دارد.

انتقال سالم انواع کالاهای مصرفی و مواد اولیه با هانزا

دبی یکی از مهم‌ترین شرکای تجاری ایران است که تاجران انواع کالاهای موردنیاز برای کسب‌وکار خود را از آنجا تهیه می‌کنند. از طرفی همواره کالاها یا بارهایی از ایران به دبی فرستاده می‌شود. انجام موفقیت‌آمیز چنین فعالیت‌هایی نیازمند دریافت خدمات حمل و نقل بین المللی بی‌نظیر است. هانزا با هدف فعالیت در همه زمینه‌های حمل‌ونقل تاسیس شده و انواع خدمات باربری را به شما هم‌وطنان عرضه می‌کند. تنوع کالاهای صادراتی و وارداتی و همچنین مواد اولیه ممکن است در نگاه اول کار حمل‌ونقل آن‌ها را دشوار جلوه دهد؛ اما هانزا با تجهیزات پیشرفته خود امکان ارسال و دریافت انواع ماشین‌آلات صنعتی، تجهیزات الکتریکی، مواد اولیه پلاستیک و چوبی، مواد شیمیایی و حتی مواد خوراکی را امکان‌پذیر می‌کند.

نحوه حمل بار از دوبی به ایران؛ انواع خدمات هانزا برای باربری

تاجران ایرانی انواع محصولات و کالاها را از ماشین‌آلات گرفته تا مواد غذایی و خوراکی و حتی مواد خطرناکی مانند مواد شیمیایی، از دبی وارد کشورمان می‌کنند. حمل چنین کالاهایی از خارج به ایران قطعا نیازمند روش‌های اصولی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کالاها است. انتخاب مسیر و نحوه حمل و نقل باید با مشورت متخصصان این حوزه انجام شود. شرکت هنزا ناودریا برای حمل و نقل بار از دبی به ایران روش‌هایی مانند حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و همچنین ترکیبی از این دو راه را پیش پای شما عزیزان می‌گذارد. هزینه حمل بار از دبی به ایران به عوامل مختلفی مانند روش انتقال و همچنین نوع کالا بستگی دارد که از طریق تماس با کارشناسان هانزا می‌توانید از آن مطلع شوید.

پیشرفت روزافزون دبی و جایگاه این شهر در اقتصاد جهانی و ارتباط با دنیای مدرن، توجه بسیاری از تاجران ایرانی را به سمت آن جلب کرده است. حمل بار از دبی به ایران مانند هر کشور دیگری تابع قوانین خاصی است که متقاضیان حمل و نقل بار باید از آن آگاه باشند. البته سپردن این کار به متخصصان این حوزه، خیال شما را بابت ارسال و تحویل سالم و به‌موقع کالا راحت می‌کند.

حمل بار از دبی به ایران با بهترین روش ممکن

ایالت دبی از امارات متحده عربی در ساحل خلیج فارس واقع شده است. ازهمین‌رو برای حمل و نقل بار از دبی به ایران، دو روش دریایی و هوایی وجود دارد. شرکت هنزا ناودریا برای انتقال هرنوع کالا یا مواد وارداتی از دبی به ایران از روش متناسب با آن استفاده می‌کند. انواع روش‌های حمل کالا از دبی به ایران عبارت‌اند از:

حمل کالا از دبی به گناوه؛ عبور از آب‌های خلیج فارس

خلیج فارس مرز اصلی دبی و ایران به شمار می‌رود و بسیاری از تاجران از این مرز و با استفاده از وسایل نقلیه دریایی برای حمل و نقل کالا استفاده می‌کنند. حمل از دوبی به ایران به روش دریایی انتقال کالاها و بارهای بسیار سنگین را با قیمتی به‌صرفه برای تاجران فراهم می‌کند. انواع تجهیزات صنعتی، مواد شیمیایی، مواد چوبی، کاغذی و سلولزی را می‌توان با کمترین هزینه و امن‌ترین روش از دبی به ایران منتقل کرد.

حمل هوایی بار از دبی به تهران در سریع‌ترین زمان ممکن

بعضی از کالاها مانند مواد خوراکی فاسدشدنی به انتقال سریع نیاز دارند تا در طول مسیر آسیب نبینند. سرعت حمل و نقل و همچنین تجهیزات مناسب در انتقال چنین کالاهایی حرف اول را می‌زند. سرعت هواپیما از کشتی و لنج بسیار بالاتر است و در عرض چند روز محموله را از مبدا به مقصد منتقل می‌کند. بااین‌حال، هزینه حمل و نقل هوایی همیشه از سایر روش‌های انتقال مانند حمل دریایی بالاتر بوده و محدودیت وزن در این روش وجود دارد؛ بنابراین اگر هزینه حمل بار از دبی به ایران برای شما چالش‌آفرین است، توصیه می‌کنیم از سایر روش‌ها استفاده کنید.

حمل ترکیبی؛ روشی بهینه برای انتقال بار از دبی به نقاط مختلف ایران

حمل و نقل ترکیبی امکان ارسال کالا از دبی به اقصی نقاط ایران را فراهم می‌کند. در این روش از انواع روش‌های انتقال مانند هوایی و دریایی برای ورود کالا به خاک ایران استفاده شده و سپس ادامه مسیر از طریق حمل و نقل زمینی با کامیون یا سایر وسایل نقلیه طی می‌شود. در انتخاب روش حمل ترکیبی، شما می‌توانید آدرس دقیق شرکت، انبار یا کارخانه خود را با کارشناسان هانزا در میان بگذارید تا آن‌ها بهترین راه را برای تحویل یا ارسال کالا به شما پیشنهاد دهند.

هزینه ارسال کالا از دبی به ایران چقدر است؟

هزینه حمل بار از دبی به ایران قیمت یکسانی ندارد و به عوامل مختلفی وابسته است. برای محاسبه نرخ حمل و نقل از دوبی به ایران باید روش باربری و همچنین نوع بار را در نظر بگیرید. هزینه حمل و نقل کالا با لنج و کشتی معمولا پایین‌تر از حمل و نقل هوایی است. از طرفی نوع و وزن بار تاثیر چشمگیری در هزینه نهایی حمل و نقل دارد؛ بعضی از مواد مانند مواد خوراکی نیاز به تجهیزات سرمایشی دارند یا حمل نوع دیگری از بارها مانند مواد شیمیایی با خطراتی همراه است و باید جوانب احتیاط رعایت شود. برای محاسبه هزینه ارسال کالا از دبی به ایران یا برعکس بهتر است با کارشناسان هانزا تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهند.

حمل کالا از دبی به ایران را به هانزا بسپارید!

شرکت کشتیرانی هنزا ناودریا با نام تجاری هانزا و با هدف فعالیت در زمینه حمل و نقل، بهترین خدمات حمل بار از دبی به ایران را به تاجران عزیز عرضه می‌کند. انواع کالاها و بارهای خود را می‌توانید با استفاده از خدمات استثنایی هانزا به سراسر جهان از جمله دبی، چین، کره جنوبی و مالزی ارسال کنید. هانزا با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و با کمک تیم نیروی انسانی حرفه‌ای و مجرب خود، خیالتان را بابت ارسال و تحویل سالم و به‌موقع هر نوع بار راحت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از تیم متخصص هانزا می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه حمل خرده بار از دبی چقدر است؟

نرخ حمل و نقل بار از دبی به ایران به عوامل مختلفی مانند نوع بار و روش حمل بستگی دارد. اگر نمی‌خواهید برای حمل بار هزینه بالایی بپردازید، توصیه می‌کنیم از روش‌های حمل دریایی مانند کشتی یا لنج استفاده کنید.

ارسال بار به دبی با چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

برای ارسال و دریافت بار از دبی به ایران یا برعکس، روش‌های هوایی و دریایی مرسوم است. انتخاب روش مناسب به بودجه شما و همچنین نوع و وزن بار بستگی دارد.

حمل کالا از دوبی به ایران چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان ارسال کالا از دبی به ایران به روش حمل بستگی دارد. زمان حمل و نقل از طریق روش‌های دریایی معمولا بیشتر از حمل و نقل هوایی است