inside-banner

حمل و نقل بین المللی به دبی

حمل بار از دبی به سراسر جهان بسیار متداول است. دبی به عنوان بزرگ ترین شهر در امارات متحده عربی، یکی از اصلی ترین شرکای تجاری ایران محسوب می شود. بسیاری از ایرانیان کالاها و محموله های موردنیاز خود را از دبی تهیه می کنند. درواقع می توانیم دبی را نقطه اتصال تاجران ایرانی با کل جهان بدانیم. از طرفی دبی در سال های گذشته رشد چشمگیری را از نظر اقتصادی تجربه کرده و کماکان با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است. ازهمین رو حمل بار از دبی به ایران مطابق با قوانین حمل و نقل بار از دبی به ایران در مرکز توجه بسیاری از تاجران ایرانی قرار دارد.
شرکت هنزا ناو دریا با دریافت مجوزهای لازم از سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران، بهترین انتخاب برای ارسال بار از دبی به ایران و برعکس است. هانزا انواع خدمات حمل کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی را از ایستگاه های دبی به ایران و برعکس با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان به شما هم وطنان عزیز عرضه می کند. این مجموعه در اتاق بازرگانی تهران، فدراسیون بین‌المللی فیاتا، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، انجمن سراسری شرکت های حمل ونقل بین المللی ایران و همچنین اتاق های بازرگانی ایران و آلمان، ایران و ایتالیا، ایران و بلژیک، ایران و فرانسه و ایران و چین عضویت دارد.

صادرات و واردات کالا از دبی؛ ارسال بار از دبی به ایران با سرعت بالا

دبی یکی از مهم‌ترین شرکای تجاری ایران است که تاجران انواع کالاهای مورد‌نیاز برای کسب‌وکار خود را از آن‌جا تهیه می‌کنند. از طرفی صادرات و ارسال بار به دبی نیز بسیار متداول شده است. انجام موفقیت‌آمیز چنین فعالیت‌هایی به دریافت خدمات حمل و نقل بین المللی بی‌نظیر نیاز دارد. هانزا با هدف فعالیت در همه زمینه‌های حمل‌ونقل تاسیس شده است و انواع خدمات حمل بار را به شما هم‌وطنان عرضه می‌کند. شاید در نگاه اول حمل کالا از دبی به ایران دشوار به‌نظر برسد؛ اما هانزا با تجهیزات پیشرفته خود امکان ارسال و دریافت انواع ماشین‌آلات صنعتی، تجهیزات الکتریکی، مواد اولیه پلاستیک و چوبی، مواد شیمیایی و حتی مواد خوراکی را امکان‌پذیر می‌کند.

نحوه حمل بار از دبی به ایران؛ خدمات حرفه‌ای هانزا برای حمل کالا از دبی به ایران

تاجران ایرانی انواع محصولات و کالاها را از ماشین‌آلات گرفته تا مواد غذایی و خوراکی و حتی مواد خطرناکی مانند مواد شیمیایی، از دبی وارد کشورمان می‌کنند. حمل چنین کالاهایی از خارج به ایران قطعا نیازمند روش‌های اصولی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله است. انتخاب مسیر و نحوه حمل‌و‌نقل باید با مشورت متخصصان این حوزه انجام شود. شرکت هنزا ناو دریا برای حمل بار از دبی به ایران و حتی حمل بار از چین به دبی و سایر مسیرها، روش‌هایی مانند حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و حمل ترکیبی را پیش پای شما عزیزان می‌گذارد. هزینه ارسال کالا از دبی به ایران به عوامل مختلفی مانند روش انتقال و همچنین نوع کالا بستگی دارد که از طریق تماس با کارشناسان هانزا می‌توانید از آن مطلع شوید.

پیشرفت روزافزون و جایگاه دبی در اقتصاد جهانی و ارتباط با دنیای مدرن، توجه بسیاری از تاجران ایرانی را به سمت این شهر جذاب جلب کرده است. حمل بار از دبی به ایران مانند هر کشور دیگری تابع قوانین خاصی است که متقاضیان حمل‌و‌نقل بار باید از آن آگاه باشند. البته سپردن این کار به متخصصان این حوزه، خیال شما را بابت ارسال بار به دبی و تحویل سالم و به‌موقع کالا راحت می‌کند.

 

حمل کالا از دبی به ایران با بهترین روش ممکن

شهر دبی در امارات متحده عربی در ساحل خلیج فارس واقع شده است. ازهمین‌رو برای ارسال کالا از دبی به ایران یا برعکس، دو روش دریایی و هوایی وجود دارد. شرکت هنزا ناو دریا برای انتقال هر نوع کالا یا مواد وارداتی از دبی به ایران از روش متناسب با آن استفاده می‌کند. انواع روش‌های حمل کالا از دبی به ایران عبارت‌اند از:

حمل کالا از دبی به گناوه؛ ارسال بار به دبی با عبور از آب‌های خلیج فارس

خلیج فارس مرز اصلی دبی و ایران به‌شمار می‌رود و بسیاری از تاجران از این مرز و با استفاده از وسایل نقلیه دریایی برای حمل‌و‌نقل کالا استفاده می‌کنند. حمل کالا از دبی به ایران به روش حمل دریایی امکان انتقال کالاها و بارهای بسیار سنگین را با قیمتی به‌صرفه برای تاجران فراهم می‌کند. انواع تجهیزات صنعتی، مواد شیمیایی، مواد چوبی، کاغذی و سلولزی را می‌توان با کمترین هزینه و امن‌ترین روش از دبی به ایران منتقل کرد.

حمل هوایی بار از دبی به تهران در سریع‌ترین زمان ممکن

بعضی از کالاها مانند مواد خوراکی فاسد‌شدنی به انتقال سریع نیاز دارند تا در طول مسیر آسیب نبینند. سرعت حمل‌و‌نقل و همچنین تجهیزات مناسب در انتقال چنین کالاهایی حرف اول را می‌زند. سرعت هواپیما از کشتی و لنج بسیار بالاتر است و در عرض چند روز محموله را از مبدا به مقصد منتقل می‌کند. بااین‌حال، هزینه حمل و نقل هوایی همیشه از سایر روش‌های انتقال مانند حمل دریایی بالاتر بوده و محدودیت وزن در این روش وجود دارد؛ بنابراین اگر هزینه حمل بار از دبی به ایران برای شما چالش‌آفرین است، توصیه می‌کنیم از سایر روش‌ها استفاده کنید.

حمل ترکیبی؛ روشی بهینه برای حمل خرده بار از دبی و برعکس

حمل و نقل ترکیبی امکان ارسال کالا از دبی به اقصی نقاط ایران را فراهم می‌کند. در این روش از انواع روش‌های انتقال مانند حمل هوایی و دریایی برای ورود کالا به خاک ایران استفاده شده و سپس ادامه مسیر از طریق حمل و نقل زمینی با کامیون یا سایر وسایل نقلیه طی می‌شود. در انتخاب روش حمل ترکیبی، شما می‌توانید آدرس دقیق شرکت، انبار یا کارخانه خود را با کارشناسان هانزا در میان بگذارید تا آن‌ها بهترین راه را برای تحویل یا ارسال کالا به دبی به شما پیشنهاد دهند.

 

هزینه ارسال کالا از دبی به ایران چقدر است؟

هزینه حمل بار از دبی به ایران قیمت یکسانی ندارد و به عوامل مختلفی وابسته است. برای محاسبه نرخ حمل کالا از دبی به گناوه یا سایر شهرهای ایران باید روش حمل‌و‌نقل و همچنین نوع بار را در نظر بگیرید. هزینه حمل‌و‌نقل کالا با لنج و کشتی معمولا پایین‌تر از حمل و نقل هوایی است. از طرفی نوع و وزن بار تاثیر چشم‌گیری در هزینه نهایی حمل‌و‌نقل دارد؛ بعضی از مواد مانند مواد خوراکی نیاز به تجهیزات سرمایشی دارند یا حمل نوع دیگری از بارها مانند مواد شیمیایی با خطراتی همراه است و باید جوانب احتیاط رعایت شود. برای محاسبه هزینه ارسال کالا از دبی به ایران یا برعکس بهتر است با کارشناسان هانزا تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهند.

 

ارسال بار از دبی به ایران را به هانزا بسپارید!

شرکت هنزا ناو دریا با نام تجاری «هانزا» با هدف فعالیت در زمینه حمل‌و‌نقل بین‌المللی، بهترین خدمات حمل بار از دبی به ایران و برعکس را به تاجران عزیز عرضه می‌کند. انواع کالاها و بارهای خود را می‌توانید با استفاده از خدمات استثنایی هانزا به سراسر جهان از جمله دبی، چین، کره جنوبی و مالزی ارسال کنید. هانزا با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و با کمک تیم نیروی انسانی حرفه‌ای و مجرب خود، خیالتان را بابت ارسال و تحویل سالم و به‌موقع هر نوع بار راحت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از تیم متخصص هانزا می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.


سوالات متداول

هزینه حمل خرده بار از دبی چقدر است؟

نرخ ارسال از دبی به ایران به عوامل مختلفی مانند نوع بار و روش حمل بستگی دارد. اگر نمی خواهید برای حمل بار هزینه بالایی بپردازید، توصیه می کنیم از روش های حمل دریایی مانند کشتی یا لنج استفاده کنید.

ارسال بار به دبی با چه روش هایی امکان پذیر است؟

ارسال از دبی به ایران یا برعکس، روش های هوایی و دریایی مرسوم است. انتخاب روش مناسب به بودجه شما و همچنین نوع و وزن بار بستگی دارد.

ارسال از دبی به ایران چقدر زمان می برد؟

مدت زمان ارسال کالا از دبی به ایران به روش حمل بستگی دارد. زمان حمل و نقل از طریق روش های دریایی معمولا بیشتر از حمل و نقل هوایی است.