inside-banner

حمل و نقل بین المللی به هند

حمل و نقل بین المللی به هند توسط شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با دقت و تخصص بالا انجام می‌شود. صادرات و واردات از هند به کشورهای مختلف جهان و برعکس به روش های حمل دریایی و هوایی و ترکیبی صورت می‌گیرد. در‌صورت ارسال بار به هند کالاهای تجاری شما باید در ایمن‌ترین حالت ممکن و در مدت زمان کوتاهی به کشور هندوستان برسند؛ برای این کار شما نیاز به کمک‌ها و راهنمایی متخصصان در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی خواهید داشت. با کمک و راهنمایی‌های کارشناسان و متخصصان هنزا ناو دریا می‌توانید به تجارت با شرکت‌های مطرح هندی بپردازید. 
حمل و نقل بین المللی به هند

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات صادرات و واردات از هند و حمل‌ونقل کالاهای تجاری پرسود

شرکت هنزا ناو دریا با داشتن کادری مجرب در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی فرآیند واردات و صادرات به هند را برای تاجران آسان‌تر کرده است. هانزا خدمات حمل‌و‌نقل کانتینری و باربری بین‌المللی انواع مواد اولیه یا تجهیزات مورد‌نیاز صنایع مختلف به شهرهای تجاری هندوستان را با رعایت استانداردهای جهانی انجام می‌دهد. 

بهره‌گیری از روش‌های مطمئن ارسال بار به هند و برعکس

هانزا که یک شرکت حمل و نقل ترکیبی، هوایی، دریایی و زمینی محسوب می‌شود، برای حمل بار به هندوستان بهترین روش را به بازرگانان و تجار گرامی پیشنهاد می‌کند. تیم حرفه‌ای هانزا محموله شما را با سرعت بالا به شهرهای مختلف هند ارسال خواهد کرد. مجموعه هانزا خدمات کارگو و فریت بار به هند و برعکس را با ایمن‌ترین روش‌های هوایی، دریایی و ترکیبی انجام می‌دهد.

خدمات حمل دریایی به هند توسط کشتی‌های باربری پیشرفته

برای حمل و نقل بین المللی به هند همچون واردات و صادرات تجهیزات صنعتی اغلب از روش حمل دریایی استفاده می‌شود. زیرا این روش علاوه‌بر هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر انتخابی مناسب برای ارسال بارهای سنگین و حجیم به مقصد مورد‌نظر است. شرکت هنزا ناو دریا به‌منظور ارسال محموله به‌صورت دریایی از سرویس‌های متعددی بهره می‌گیرد. هانزا باتوجه‌به حجم بالای کالاهای صادراتی و وارداتی خود، برای حمل کانتینری کالا با خطوط کشتیرانی مختلف و معتبر قراردادهای سالیانه می‌بندد. به‌همین‌دلیل ما توانایی ارائه نرخ‌های ویژه و رقابتی به مشتریان عزیز را خواهیم داشت.

حمل و نقل دریایی بین المللی

حمل هوایی بار از هند به ایران در سریع‌ترین زمان ممکن 

حمل کلیه بارهای شما در حمل بار هوایی از هند به‌صورت Door to Door توسط معتبر‌ترین خطوط هوایی انجام خواهد شد. شرکت هنزا ناو دریا امکان حمل هوایی بار از هند به ایران و برعکس را در سریع‌ترین زمان ممکن برای بازرگانان فراهم کرده است. 
برای حمل و نقل هوایی به هند، تیم هانزا با تحلیل دقیق و شناخت عمیق از مسیرها و تصمیم‌گیری در خصوص زمان‌بندی، اطمینان حاصل می‌کند که کالای شما تاجران گرامی به‌سرعت و با بهترین شرایط ممکن به مقصد هند منتقل می‌شود.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

معرفی بهترین کالاها برای واردات از هند به ایران

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا تجربه‌هایی موفق و تخصصی کامل در واردات انواع محمولات و کالاهای تجاری از هند به ایران را دارد. این کالاها که واردات آن‌ها از هند به ایران به‌صورت حمل دریایی کانتینر، هوایی انجام می‌شود عبارت‌اند از: 
واردات محصولات نساجی از هند به ایران
واردات محصولات چوبی از هند به ایران
واردات ادویه و چای از هند
تیم لجستیک و حمل‌ونقل بین‌المللی هانزا با رعایت استانداردهای بین‌المللی و تضمین کیفیت بار در هر مرحله از فرآیند توجه و دقت کافی دارند. هم‌چنین ما اطمینان حاصل می‌کنیم که امورحمل و نقل در فرآیند واردات از هند به ایران به‌درستی انجام شده و مدارک لازم برای هر مرحله از حمل‌ونقل به هند تهیه شوند.

صادرات به هند و ارسال ایمن بار توسط هنزا ناو دریا

هند یک کشور مصرفی با پتانسیل صادراتی بسیار بالاست که تجار کشورهای مختلف به دنبال بازارهای صادراتی آن هستند. از جمله کشورهای صادر‌کننده انواع کالاهای تجاری به این کشور می‌توان به چین، آمریکا، امارات، ایران و کره جنوبی اشاره کرد. این کشور‌ها اغلب در زمینه صادرات مواد غذایی، پلاستیک و مصنوعات آن، آهن و فولاد، ماشین‌آلات صنعتی و مواد شیمیایی آلی به هند مشغول به تجارت هستند.

استعلام هزینه و بررسی تعرفه حمل بار از/به هند

هانزا با عقد قرارداد با خطوط معتبر دریایی و هوایی، توانایی ارائه قیمت‌های رقابتی و مقرون‌به‌صرفه به مشتریان خود را دارد. هزینه ارسال بار از هند به ایران و برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:
نوع محموله
حجم محموله
روش حمل بار
فاصله مبدا و مقصد
برای دریافت مشاوره درباره قیمت ارسال بار به هند می‌توانید با کارشناسان شرکت هنزا ناو دریا در تماس باشید. هانزا با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه حمل‌و‌نقل بین‌المللی و ترانزیت کالاهای صادراتی و وارداتی،‌ در فرآیند حمل محموله‌های تجاری همراه شما خواهد بود.

شناسایی مهم‌ترین بنادر و شهرهای تجاری هند برای حمل و نقل بین المللی

کشور هندوستان نقاط استراتژیک متعددی برای حمل و نقل بین‌المللی و تجارت دارد. به‌عنوان مثال شهرهای دهلی نو، مومبای، چنای و کولکاتا و بنگالورو از مهم‌ترین شهرهای این کشور برای امور بازرگانی و تجارت هستند. بندرهای تجاری هند هم‌چون بندر جواهر لعل نهرو، بندر مومبای، و بندر چنای نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نقاط ترانزیتی جهان، در حمل‌و‌نقل بین‌المللی کالاها معروف هستند. از فرودگاه‌های تجاری کشور هندوستان نیز می‌توان به فرودگاه بین‌المللی ایندیرا گاندی در دهلی، فرودگاه سری گورو رام داس جی و فرودگاه بین‌المللی در چنای اشاره کرد.

سوالات متداول

حمل و نقل هوایی به هند اغلب از چه فرودگاه هایی انجام می شود؟

صادرات و واردات بار به صورت هوایی از هند، معمولا ازفرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی در دهلی، فرودگاه سری گورو رام داس جی و فرودگاه بین المللی در چنای انجام می شود.

سریع ترین روش حمل بار به هند کدام است؟

روش حمل هوایی بار سریع ترین شیوه ارسال محموله ها به هندوستان است. البته این شیوه قیمت بیشتری نسبت به حمل دریایی دارد؛ به همین دلیل بیشتر تجار روش ایمن و ارزان حمل و نقل دریایی را انتخاب می کنند.