inside-banner

حمل و نقل بین المللی به آلمان

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با تیم حرفه ای و تخصصی خود، خدمات ارسال بار از آلمان به ایران و برعکس را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. هانزا به شما کمک می کند تا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی ترانزیت کالا و ترخیص محموله در آلمان را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام دهید. با کمک هانزا می توانید بدون دغدغه محموله های خود را به بزرگ ترین شهرهای تجاری این کشور مانند هامبورگ، برلین، مونیخ، اشتوتگارت، دورتموند، فرانکفورت و سایر بنادر این کشور پیشرفته ارسال کنید.
حمل و نقل بار به آلمان

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات هانزا در زمینه ارسال کالا از آلمان به ایران و برعکس

هانزا خدمات حمل بار از آلمان به ایران و برعکس را با روش‌های حمل با کانتینر، هوایی و حتی حمل‌ونقل ترکیبی انجام می‌دهد. علاوه‌بر بار‌های سنگین و کانتینری، ارسال خرده بار از طریق کارگو و فریت بار به آلمان نیز به‌ کمک هانزا امکان‌پذیر خواهد بود. 
مجموعه هانزا صفرتاصد خدمات ارسال و ترانزیت کالاهای شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. 

روش‌های حمل و نقل بین المللی به آلمان

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا برای ارسال بار به آلمان به‌صورت همه روزه انواع روش‌های حمل را مورد‌استفاده قرار می‌دهد تا محموله‌های شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند. هریک از این روش‌ها قوانین و هزینه‌های متفاوتی دارند؛ به‌عنوان مثال  ممکن است قیمت حمل و نقل ترکیبی بار از آلمان به ایران یا برعکس بیشتر از حمل دریایی باشد. در ادامه انواع روش‌های حمل و نقل بین المللی به آلمان را شرح داده‌ایم. 

حمل بار به آلمان به‌صورت دریایی

یکی دیگر از روش‌های ارسال بار به آلمان، حمل کانتینری بار است. در آلمان بنادر مهمی مانند هامبورگ، برمن، کلن یا دویسبورگ وجود دارند که از شلوغ‌ترین بندرهای اروپا محسوب می‌شوند. معمولاً بازرگانان برای صادرات و واردات دریایی بندر بزرگ و معتبر هامبورگ را انتخاب می‌کنند.

حمل و نقل دریایی بین المللی

فریت بار از آلمان به ایران و برعکس از طریق هواپیما

حمل بار به آلمان از طریق هواپیما، سریع‌ترین روش ارسال محموله‌ها به این کشور اروپایی محسوب می‌شود. مدت زمان ارسال هوایی بار به آلمان معمولاً بین ۲ تا ۷ روز متغیر است. فرودگاه فرانکفورت به‌عنوان یکی از پر‌‌ترددترین فرودگاه‌های جهان، از قطب‌های اصلی تجارت آلمان به شمار می‌رود. از آن‌جایی که پرواز مستقیم از آلمان به ایران برقرار شده، حمل‌و‌نقل بین المللی کالا از طریق فریت هوایی بسیار رونق پیدا کرده است. 

حمل و نقل هوایی بین المللی

ارسال بار از ایران به آلمان و برعکس از طریق مرز زمینی

به‌دلیل هزینه کمتر حمل زمینی،‌ بسیاری از بازرگانان این روش را برای صادرات و واردات کالا از آلمان انتخاب می‌کنند. حمل بار زمینی به آلمان با کامیون‌های چادری و یخچالی پیشرفته و مجهز به دو صورت زیر انجام می‌شود:
تریلرهای دربست (FTL)
خرده بار (LTL)

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

بهترین کالاها برای واردات از آلمان به ایران

کالاهای وارداتی از آلمان همگی ارزش و اهمیت بسیاری دارند. برای واردات پرسود و موفق از آلمان به ایران، شناخت بهترین کالا برای واردات گامی بسیار مهمی است که در این مسیر باید بردارید. بهترین کالاها برای واردات از آلمان به ایران عبارت‌اند از:
مواد شیمیایی
انواع فلزات
تجهیزات صنعتی و واردات ماشین آلات خط تولید 
لوازم پزشکی و آزمایشگاهی
لاستیک
پلاستیک
منسوجات
مواد غذایی
مواد معدنی
قوانین واردات کالا از آلمان، در گمرک این کشور بسیار سختگیرانه است. هم‌چنین در گمرک ایران نیز پیچیدگی‌هایی دارد؛ بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی، قوانین واردات مربوط به کالای مورد‌نظر خود را به‌طور‌کامل و دقیق مطالعه کرده تا با مشکل مواجه نشوید.

بهترین کالاها برای صادرات به آلمان از ایران 

صادرات به آلمان، به‌عنوان یکی از بازارهای مهم در اروپا، تقاضای بالا و پتانسیل سودآوری قابل‌توجهی دارد. آلمان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های اقتصادی جهان، بازاری چشمگیر برای صادرات محصولات ایرانی از طریق حمل‌ونقل محموله و بار شناخته می‌شود. در ارسال کالا به آلمان و حمل بین المللی بار باید بهترین کالاها برای صادرات به این کشور نیز آشنا باشیم. از جمله محصولات سودآور برای صادرات از ایران به آلمان عبارت‌اند از: 
نفت خام
پتروشیمی
مواد غذایی
محصولات فولادی و فلزی
پوشاک
محصولات نساجی
فرش و موکت
ایران به دلیل منابع غنی و تولیدات متنوع، امکان دست‌یابی به بخش‌های مختلفی از بازار این کشور از طریق صادرات به آلمان را خواهد داشت. 
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا فرایند حمل و نقل بین المللی به آلمان را به‌واسطه داشتن افراد متخصص و با‌تجربه برای شما آسان کرده است. چنانچه قصد همکاری با نمایندگان ما و شرکت حمل و نقل بین المللی در آلمان دارید، با ما از طریق شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ در تماس باشید. 

شهرهای بزرگ تجاری آلمان برای حمل‌ونقل بین‌المللی

یکی از راه‌هایی که کشور آلمان به کمک آن اقدام به صادرات و برقراری ارتباط با سایر کشورهای دنیا کرده، استفاده از بنادر تجاری این کشور است. از بزرگ‌ترین بنادر تجاری این کشور می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:
بندر هامبورگ (Hamburg)
بندر برمن و برمرهاون (Bremen and Bremerhaven)
بندر ویلهلمشاون (Wilhelmshaven)
بندر دویسبورگ (Duisburg)
بندر روستوک (Rostock)
هر یک از این بندرها مناسب برای محموله‌ها و بارهای مختلفی هستند؛ بنابراین برای انتخاب مقصد به‌منظور صادرات به آلمان حتما باید اطلاعات کافی در مورد بندر موردنظر داشته باشید. 

هزینه فریت بار به آلمان و قیمت حمل‌ونقل بین‌المللی 

هزینه ارسال بار از آلمان به ایران و برعکس بستگی به عوامل مختلفی مثل حجم، وزن و نوع محموله دارد. هم‌چنین فاکتورهایی مانند فاصله مبداء تا مقصد نیز بر هزینه ارسال بار به آلمان تاثیرگذار خواهند بود. عامل مهم دیگر، نوع روش حمل‌ونقل (دریایی، زمینی یا هوایی) مورد‌نظر شماست. برای مثال قیمت فریت بار به آلمان با هزینه کارگو متفاوت خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

حمل بار به آلمان چند روز طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال بارها به نوع روش حمل و نقل کالا بستگی دارد. معمولاً بارهای هوایی در سریع‌ترین زمان ممکن و در کمتر از یک هفته به مقصد می‌رسند. بارهای زمینی و دریایی به زمان بیشتری برای ارسال و رسیدن به مقصد نیاز دارند.

بهترین روش ها برای ارسال بار از ایران به آلمان کدام روش ها هستند؟

روش های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی بهترین شیوه های حمل و نقل کالا از ایران به آلمان هستند که حمل کالا با هواپیما بیشترین هزینه را نیاز دارد و حمل زمینی نیز دارای هزینه ای مقرون به صرفه تر است.

هزینه هر کیلو بار به آلمان چقدر است؟

هزینه حمل بار به آلمان به عوامل مختلف نوع بار، روش موردنظر و مسافت مبدا تا مقصد بستگی دارد. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت حمل بار به آلمان، با کارشناسان هانزا در تماس باشید.