inside-banner

حمل و نقل بین المللی به آلمان

بسیاری از بازرگانان در ایران به‌منظور تجربه تجارتی پر‌سود و ایمن با کشور آلمان به روشی مطمئن نیاز دارند. همچنین، بسیاری از افراد، کشور آلمان را برای مهاجرت و ادامه زندگی انتخاب کرده اند. به‌همین دلیل به‌دنبال راهی برای ارسال بارهای شخصی خود به این کشور هستند.
شرکت هنزا ناو دریا با تیم حرفه‌ای و تخصصی خود، خدمات کارگو و فریت بار به آلمان را از طریق روش‌های مختلف انجام می‌دهد. با هانزا می‌توانید بدون دغدغه محموله‌های خود را به بزرگ‌ترین شهرهای تجاری این کشور مانند هامبورگ، برلین، مونیخ، اشتوتگارت، دورتموند، فرانکفورت و سایر بنادر این کشور پیشرفته ارسال کنید.

کارگو و فریت بار از آلمان به ایران با امن‌ترین روش‌های حمل‌و‌نقل

 هانزا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران، خدمات فریت بار و کارگو آلمان را با امن‌ترین روش‌های حمل بار فراهم کرده است. ارسال بار از آلمان به ایران و برعکس، با بهترین خطوط داخلی و بین‌المللی هوایی، دریایی، زمینی و ترکیبی انجام می‌شود. هانزا به شما کمک می‌کند تا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، ترانزیت کالا و ترخیص محموله در آلمان را در سریع‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه حمل کانتینری و به‌صورت فریت بار انجام دهید. 

باربری از ایران به آلمان؛ صادرات و واردات انواع کالا و محصولات

کشور آلمان در قاره سبز قرار دارد و بهترین گزینه برای تجارت و ارسال بار به اروپا محسوب می‌شود. امروزه بسیاری از ماشین‌آلات صنعتی، لوازم الکترونیکی و مواد اولیه کشورمان با خطوط حمل‌و‌نقل بین‌المللی از کشور آلمان وارد می‌شوند. هانزا خدمات حمل بار از آلمان به ایران و برعکس را با روش‌های زمینی، دریایی، هوایی و حتی حمل و نقل ترکیبی، با ضمانت ارسال سالم محموله انجام می‌دهد. علاوه‌بر بار‌های سنگین و کانتینری، ارسال خرده بار از طریق کارگو و فریت بار به آلمان نیز به‌کمک هانزا امکان‌پذیر خواهد بود. 

ارسال بار از طریق مرز زمینی به آلمان؛ حمل بار زمینی از اروپا و برعکس

زمان ارسال بار از ایران به آلمان به‌صورت حمل و نقل زمینی بسیار بیشتر از سایر روش‌های حمل بار است. اما به‌دلیل هزینه کمتر حمل زمینی،‌ بسیاری از بازرگانان این روش را برای صادرات و واردات کالا از آلمان انتخاب می‌کنند. حمل بار زمینی به آلمان با کامیون‌های چادری و یخچالی پیشرفته و مجهز، به دو صورت زیر انجام می‌شود:
• تریلرهای دربست (FTL)
• خرده بار (LTL)
در روش FTL محموله‌های شما توسط کانتینرهای دربست به مقصد ارسال می‌شوند. اما در روش ارسال بار به آلمان LTL محموله‌ شما در کنار سایر بارها در یک کانتینر بار زده خواهند شد.
البته عامل مهم دیگری به جز قیمت نیز در انتخاب نوع روش تاثیر‌گذار است. برای مثال، واردات مواد شیمیایی از آلمان، قوانین و شرایط خاصی دارد. پیشنهاد می‌شود برای انتخاب مناسب‌ترین روش حمل‌و‌نقل به آلمان و برعکس، با کارشناسان هانزا در تماس باشید.

 

حمل بار به آلمان به‌صورت دریایی؛ روشی ایمن برای صادرات و واردات کالاهای حجیم

یکی دیگر از روش‌های ارسال بار به آلمان، روش حمل دریایی است. در آلمان بنادر مهمی مانند هامبورگ، برمن، کلن یا دویسبورگ وجود دارند که از شلوغ‌ترین بندرهای اروپا محسوب می‌شوند. معمولاً بازرگانان برای صادرات و واردات دریایی بندر بزرگ و معتبر هامبورگ را انتخاب می‌کنند. هانزا خدمات زیر را برای حمل دریایی به آلمان ارائه می‌کند:
•   حمل دریایی بار به آلمان به‌صورت FCL و LCL
•   ارسال بار به صورت فله‌ای (Break Bulk)
•   حمل کالاهای صادراتی و وارداتی به‌صورت Door to Door
•   کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلترک و روباز برای محموله‌های خاص و ویژه
•   خدمات اجاره کشتی
شرکت هنزا ناو دریا با معتبرترین خطوط کشتیرانی جهان قراردادهای سالیانه امضا می‌کند تا بتواند قیمت‌هایی رقابتی و مقرون‌به‌صرفه را به مشتریان عزیز خود ارائه کند.

 

فریت بار به آلمان از طریق هواپیما؛ سریع‌ترین روش برای ارسال بار سبک

حمل بار به آلمان از طریق هواپیما، سریع‌ترین روش ارسال محموله‌ها به این کشور اروپایی است. فرودگاه فرانکفورت به‌عنوان یکی از پر‌‌ترددترین فرودگاه‌های جهان، یکی از قطب‌های اصلی تجارت آلمان محسوب می‌شود. از آن‌جایی که پرواز مستقیم از آلمان به ایران برقرار شده، حمل‌و‌نقل بین المللی کالا از طریق فریت هوایی بسیار رونق پیدا کرده است. مدت زمان ارسال هوایی بار به آلمان معمولاً بین ۲ تا ۷ روز متغیر است.
هانزا خدمات حمل کلیه محموله‌های صادراتی و وارداتی را به‌‌صورت Door to Door و با بهترین ایرلاین‌های دنیا انجام می‌دهد. برای مسیرهای ناشناخته و دورتر می‌توانید از خدمات حمل ترکیبی بار به کشور آلمان استفاده کنید.

 

استعلام قیمت حمل بار از آلمان به ایران و برعکس 

قیمت حمل بار از ایران به آلمان یا برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، حجم و وزن محموله‌ها و نوع بارها روی قیمت ارسال بار به المان تأثیرگذارند. عامل مهم دیگر، نوع روش حمل و نقل (دریایی، زمینی یا هوایی) مورد نظر شماست. همچنین، قیمت فریت بار به آلمان با هزینه کارگو متفاوت خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

 

ارسال بار به آلمان در سریع‌ترین زمان ممکن با شرکت هنزا ناو دریا

اگر برای صادرات و واردات و حمل محموله‌های خود به‌دنبال مجموعه‌ای معتبر و جهانی می‌گردید، روی شرکت هنزا ناو دریا حساب ویژه‌ای باز کنید. مجموعه هانزا صفر تا صد بسته‌بندی، امور گمرکی، ارسال، ترانزیت و در نهایت ترخیص کالاهای شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. این شرکت حمل و نقل بین المللی همچنین خدمات انبار محموله‌ها (دپو) را نیز با مناسب‌ترین قیمت برای مخاطبان خود فراهم کرده است.
مشتریان ما از طریق پیام کوتاه یا سامانه مدیریت فرآیندهای کسب‌و‌کار شرکت (BPMS)، در جریان لحظه‌به‌لحظه مراحل پروژه حمل کالای خود قرار می‌گیرند. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.


سوالات متداول

حمل بار به آلمان چند روز طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال بارها به نوع روش حمل و نقل کالا بستگی دارد. معمولاً بارهای هوایی در سریع‌ترین زمان ممکن و در کمتر از یک هفته به مقصد می‌رسند. بارهای زمینی و دریایی به زمان بیشتری برای ارسال و رسیدن به مقصد نیاز دارند.

آیا حمل لوازم منزل به آلمان امکان پذیر است؟

بله؛ هانزا برای افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند، امکان حمل لوازم منزل به این کشور را نیز فراهم کرده است. انتخاب روش مناسب برای حمل لوازم منزل بستگی به حجم و وزن آن ها دارد.

هزینه هر کیلو بار به آلمان چقدر است؟

هزینه حمل بار به آلمان به عوامل مختلف نوع بار، روش موردنظر و مسافت مبدا تا مقصد بستگی دارد. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت حمل بار به آلمان، با کارشناسان هانزا در تماس باشید.