inside-banner

حمل و نقل بین المللی به آلمان

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با تیم حرفه ای و تخصصی خود، خدمات ارسال بار از آلمان به ایران و برعکس را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. هانزا به شما کمک می کند تا کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی ترانزیت کالا و ترخیص محموله در آلمان را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام دهید. با کمک هانزا می توانید بدون دغدغه محموله های خود را به بزرگ ترین شهرهای تجاری این کشور مانند هامبورگ، برلین، مونیخ، اشتوتگارت، دورتموند، فرانکفورت و سایر بنادر این کشور پیشرفته ارسال کنید.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا فرایند حمل و نقل بین المللی به آلمان را به‌واسطه داشتن افراد متخصص و با‌تجربه برای شما آسان کرده است. چنانچه به دنبال نمایندگان ما و شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان می‌گردید با ما از طریق شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ در تماس باشید. 

حمل و نقل بار به آلمان

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات هانزا در زمینه ارسال کالا از آلمان به ایران و برعکس

هانزا خدمات حمل بار از آلمان به ایران و برعکس را با روش‌های حمل با کانتینر، هوایی و حتی حمل‌ونقل ترکیبی انجام می‌دهد. علاوه‌بر بار‌های سنگین و کانتینری، ارسال خرده بار از طریق کارگو و فریت بار به آلمان نیز به‌ کمک هانزا امکان‌پذیر خواهد بود. 
مجموعه هانزا صفرتاصد خدمات ارسال و ترانزیت کالاهای شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. این شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی، هم‌چنین خدمات انبار محموله‌ها (دپو) را نیز با مناسب‌ترین قیمت برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

روش‌های حمل و نقل بین المللی به آلمان

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا برای ارسال بار به آلمان به‌صورت همه روزه انواع روش‌های حمل را مورد‌استفاده قرار می‌دهد تا محموله‌های شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند. در ادامه انواع روش‌های روش‌های حمل و نقل بین المللی به آلمان را شرح داده‌ایم. 

بهترین روش های حمل و نقل به آلمان

هانزا (شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا) کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، تزانزیت کالا، ترخیص، لاجستیک و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین المللی همکاری می‌کنیم تا خیال شما بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌هایتان راحت باشد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص را در نظر بگیرید.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

بهترین کالاها برای واردات از آلمان به ایران

کالاهای وارداتی از آلمان همگی ارزش و اهمیت بسیاری دارند. برای واردات پرسود و موفق از آلمان به ایران، شناخت بهترین کالا برای واردات گامی بسیار مهمی است که در این مسیر باید بردارید. بهترین کالاها برای واردات از آلمان به ایران عبارت‌اند از:
مواد شیمیایی
•  انواع فلزات
•  تجهیزات صنعتی
•  لوازم پزشکی و آزمایشگاهی
•  لاستیک
•  پلاستیک
•  منسوجات
•  مواد غذایی
•  محصولات حیوانی و مواد معدنی
قوانین واردات کالا از آلمان، در گمرک این کشور بسیار سختگیرانه است. هم‌چنین در گمرک ایران نیز پیچیدگی‌هایی دارد؛ بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی، قوانین واردات مربوط به کالای مورد‌نظر خود را به‌طور‌کامل و دقیق مطالعه کرده تا با مشکل مواجه نشوید.

بهترین کالاها برای صادرات به آلمان از ایران 

صادرات به آلمان، به‌عنوان یکی از بازارهای مهم در اروپا، تقاضای بالا و پتانسیل سودآوری قابل‌توجهی دارد. آلمان به‎عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های اقتصادی جهان، بازاری چشمگیر برای صادرات محصولات ایرانی از طریق حمل‌ونقل محموله و بار شناخته می‌شود. از جمله محصولات سودآور برای صادرات از ایران به آلمان عبارت‌اند از: 
•  نفت خام
•  پتروشیمی
•  خوراک دام و طیور
•  مواد غذایی
•  محصولات فولادی و فلزی
•  پوشاک
محصولات نساجی
•  فرش و موکت
ایران به دلیل منابع غنی و تولیدات متنوع، امکان دست‌یابی به بخش‌های مختلفی از بازار این کشور از طریق صادرات به آلمان را خواهد داشت. 

ارسال بار از ایران به آلمان و برعکس از طریق مرز زمینی

به‌دلیل هزینه کمتر حمل زمینی،‌ بسیاری از بازرگانان این روش را برای صادرات و واردات کالا از آلمان انتخاب می‌کنند. حمل بار زمینی به آلمان با کامیون‌های چادری و یخچالی پیشرفته و مجهز به دو صورت زیر انجام می‌شود:
•  تریلرهای دربست (FTL)
•  خرده بار (LTL)
در روش FTL محموله‌های شما توسط کامیون های دربست به مقصد ارسال می‌شوند. اما در روش ارسال بار به آلمان LTL محموله‌ شما در کنار سایر بارها در یک کانتینر بار زده خواهند شد.

حمل بار به آلمان به‌صورت دریایی

یکی دیگر از روش‌های ارسال بار به آلمان، حمل کانتینری بار است. در آلمان بنادر مهمی مانند هامبورگ، برمن، کلن یا دویسبورگ وجود دارند که از شلوغ‌ترین بندرهای اروپا محسوب می‌شوند. معمولاً بازرگانان برای صادرات و واردات دریایی بندر بزرگ و معتبر هامبورگ را انتخاب می‌کنند. هانزا خدمات زیر را برای حمل دریایی به آلمان ارائه می‌کند:
•  حمل دریایی بار به آلمان به‌صورت FCL و LCL
•  ارسال بار به صورت فله‌ای (Break Bulk)
•  حمل کالاهای صادراتی و وارداتی به‌صورت Door to Door
•  کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلترک و روباز برای محموله‌های خاص و ویژه
هانزا با معتبرترین خطوط کشتیرانی جهان قراردادهای سالیانه امضا می‌کند تا بتواند قیمت‌هایی رقابتی و مقرون‌به‌صرفه را به مشتریان عزیز خود پیشنهاد دهد.

فریت بار از آلمان به ایران و برعکس از طریق هواپیما

حمل بار به آلمان از طریق هواپیما، سریع‌ترین روش ارسال محموله‌ها به این کشور اروپایی محسوب می‌شود. مدت زمان ارسال هوایی بار به آلمان معمولاً بین ۲ تا ۷ روز متغیر است. فرودگاه فرانکفورت به‌عنوان یکی از پر‌‌ترددترین فرودگاه‌های جهان، از قطب‌های اصلی تجارت آلمان به شمار می‌رود. از آن‌جایی که پرواز مستقیم از آلمان به ایران برقرار شده، حمل‌و‌نقل بین المللی کالا از طریق فریت هوایی بسیار رونق پیدا کرده است. 
هانزا خدمات حمل کلیه محموله‌های صادراتی و وارداتی را به‌‌صورت Door to Door و با بهترین ایرلاین‌های دنیا انجام می‌دهد. برای مسیرهای ناشناخته و دورتر می‌توانید از خدمات حمل ترکیبی بار به کشور آلمان استفاده کنید.

شهرهای بزرگ تجاری آلمان برای حمل‌ونقل بین‌المللی

یکی از راه‌هایی که کشور آلمان به کمک آن اقدام به صادرات و برقراری ارتباط با سایر کشورهای دنیا کرده، استفاده از بنادر تجاری این کشور است. از بزرگ‌ترین بنادر تجاری این کشور می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:
•  بندر هامبورگ؛ پانزدهمین بندر بزرگ در سراسر جهان
•  بندر برمن و برمرهاون؛ مهم ترین مرکز صنعتی آلمان
•  بندر ویلهلمشاون؛ مرکز حمل و نقل فرآورده های نفتی، نفت خام و محصولات شیمیایی
•  بندر دویسبورگ؛ بزرگترین بندر رودخانه ای در جهان
•  بندر روستوک؛ در مسیر تبدیل شدن به دومین بندر در میان بنادر دریایی بالتیک
هر یک از این بندرها مناسب برای محموله‌ها و بارهای مختلفی هستند. برخی از بندرهای آلمان برای واردات ماشین آلات خط تولید و برخی برای مواد غذایی، خودرو و مواد شیمیایی مناسب خواهند بود؛ بنابراین برای انتخاب مقصد به‌منظور صادرات به آلمان حتما باید اطلاعات کافی در مورد بندر موردنظر داشته باشید. 

قوانین گمرکی آلمان در حمل‌ونقل بین‌المللی

در ارسال کالا به آلمان و حمل بین المللی بار به این کشور باید نام کلیه کالاها به زبان کشور مقصد ترجمه شود و این کار برای اداره گمرک بسیار حائز‌ اهمیت است. هم‌چنین در باربری به آلمان کلیه کالاهای بسته‌بندی شده با سگ‌های موادیاب بررسی خواهند شد. علاوه‌بر این، در حمل بار به آلمان با هر روشی، تنظیم بیمه‌نامه بین‌المللی لازم و ضروری است. ارسال و صادرات برخی از کالاها به این کشور مطلقا ممنوع است که هانزا هیچ‌گونه خدماتی برای ارسال این اقلام به آلمان انجام نخواهد داد. 

اقلام ممنوعه برای ورود به کشور آلمان

کشور آلمان که به قانون‌مند بودن شهرت جهانی دارد برای ورود و خروج مسافران اعم از توریست و مهاجر قوانین سفت و سختی وضع کرده است. هم‌چنین این کشور برای کالاهای وارداتی نیز قوانین به‌خصوصی دارد. طبق این قوانین ورود برخی از کالاها به این کشور مطلقا ممنوع است؛ این کالاها عبارت‌اند از: 
•  گوشت و فرآورده‌های مرتبط با گوشت و حیوانات (کالباس، سوسیس، غذای حیوانات خانگی)
•  محصولات چوبی خام و گیاهان زنده جزو موارد ممنوعه برای ارسال و یا حمل به آلمان می باشد.
•  قهوه و تنباکو
مکمل‌های غذایی مثل ویتامین‌ها، گیاهان دارویی، پودرهای پروتئینی، اسیدهای آمینه و قرص های‌رژیمی
•  داروهای بدون نسخه
•  اسلحه و حتی تفنگ‌های اسباب بازی
•  مواد اشتعال‌زا مثل الکل و برخی عطرها
•  بسیاری از محصولات تقلبی و با نام تجاری غیرقانونی
همواره باید توجه کرد که کشوری مانند آلمان که امنیت فوق‌العاده‌ای در منطقه دارد، از قوانین سفت و سختی برای ورود کالا به کشور برخوردار است. به همین دلیل بهتر است به‌منظور صادرات کالا به آلمان لیست اقلام ممنوع به این کشور به‌طور دقیق بررسی شود.

هزینه فریت بار به آلمان و قیمت حمل‌ونقل بین‌المللی 

هزینه ارسال بار از آلمان به ایران و برعکس بستگی به عوامل مختلفی مثل حجم، وزن و نوع محموله دارد. هم‌چنین فاکتورهایی مانند فاصله مبداء تا مقصد نیز بر هزینه ارسال بار به آلمان تاثیرگذار خواهند بود. عامل مهم دیگر، نوع روش حمل‌ونقل (دریایی، زمینی یا هوایی) مورد‌نظر شماست. برای مثال ممکن است قیمت حمل و نقل ترکیبی بار از آلمان به ایران یا برعکس بیشتر باشد. علاوه‌بر این، قیمت فریت بار به آلمان با هزینه کارگو متفاوت خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان هانزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

حمل بار به آلمان چند روز طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال بارها به نوع روش حمل و نقل کالا بستگی دارد. معمولاً بارهای هوایی در سریع‌ترین زمان ممکن و در کمتر از یک هفته به مقصد می‌رسند. بارهای زمینی و دریایی به زمان بیشتری برای ارسال و رسیدن به مقصد نیاز دارند.

بهترین روش ها برای ارسال بار از ایران به آلمان کدام روش ها هستند؟

روش های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی بهترین شیوه های حمل و نقل کالا از ایران به آلمان هستند که حمل کالا با هواپیما بیشترین هزینه را نیاز دارد و حمل زمینی نیز دارای هزینه ای مقرون به صرفه تر است.

هزینه هر کیلو بار به آلمان چقدر است؟

هزینه حمل بار به آلمان به عوامل مختلف نوع بار، روش موردنظر و مسافت مبدا تا مقصد بستگی دارد. پیشنهاد می شود برای استعلام قیمت حمل بار به آلمان، با کارشناسان هانزا در تماس باشید.