inside-banner

واردات و صادرات دانه گیاهان

بخش بسیاری از دانه‌های گیاهی و بذر گل مورد نیاز کشور از طریق واردات دانه گیاهان تأمین می‌شود. این دانه‌ها به‌دلیل مصارف فراوان دارویی، خوراکی و تزئینی، اهمیت و کاربرد فراوانی در صنایع مختلف کشور دارند. اگر کشاورز هستید یا در زمینه صادرات و واردات دانه گیاهان فعالیت می‌کنید، حتماً به خدمات یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر نیاز پیدا خواهید کرد. تجارت دانه‌های گیاهی و بذر گل یکی از سودمندترین انواع تجارت برای بسیاری از تجار و بازرگانان است. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران، خدمات حمل و نقل بین المللی دانه گیاهان را با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. هانزا کلیه محموله بذر گیاهان شما را با مناسب‌ترین قیمت و به‌موقع به مقصد می‌رساند.

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

خدمات حمل بین المللی

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص را در نظر بگیرید.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

معرفی انواع روش‌های حمل و نقل دانه گیاهان توسط هانزا

برای صادرات و واردات دانه گیاهان به ایران روش‌های متنوعی وجود دارد. بازرگانان گرامی باید با توجه به عواملی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، نوع و حجم بارهای خود،‌ یکی از روش‌های زیر را برای حمل بار انتخاب کنند:

حمل و نقل زمینی دانه گیاهان؛ واردات و صادرات دانه‌های گیاهی با قطار و تریلر

روش حمل زمینی بار،‌ یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های حمل بار به کشورهای نزدیک است. حمل‌و‌نقل جاده‌ای با کامیون‌های پیشرفته مسقف از ایران به اروپا، ترکیه، کشورهای CIS و برعکس توسط هانزا انجام می‌شود. حمل زمینی بار به دو صورت کانتینر دربست (FTL) و خرده‌بار (LTL) انجام خواهد شد. در روش خرده‌بار، محموله تجار در کنار بارهای سایر بازرگانان در یک کانتینر قرار می‌گیرد.
 حمل دانه گیاهان از طریق حمل و نقل بین المللی ریلی نیز امکان پذیر است. روش حمل‌و‌نقل ریلی بار شامل خدمات حمل انواع محموله‌های وارداتی،‌ صادراتی و ترانزیت کالا از ایستگاه‌ها و مرز کشور به کشورهای آسیانه میانه، حوزه دریای بالتیک، ترکیه، کویت، سوریه و عراق است. واردات و صادرات دانه گیاهان با روش ریلی رواج فراوانی دارد.

حمل و نقل بذر گیاهان با هواپیما؛ سریع‌ترین روش حمل کالاهای کم‌حجم

حمل و نقل هوایی دانه گیاهان و بذر انواع گل نیز توسط هانزا انجام می‌شود. روش حمل هوایی،‌ سریع‌ترین شیوه ارسال بار در دنیاست که با معتبر‌ترین ایرلاین‌های داخلی و خارجی صورت می‌گیرد. اگر سرعت ارسال بار برایتان اهمیت بسیاری دارد، پیشنهاد می‌کنیم از روش ارسال بار با هواپیما استفاده کنید.

حمل و نقل دریایی سرامیک و کاشی؛‌ تجارت جهانی با سرزمین‌های دور

کشور پهناور چین یکی از قطب‌های تجارت بذر گیاهان و دانه‌های روغنی در جهان است. برای تجارت با چین یا سایر کشورهایی که با ایران راه آبی دارند، می‌توانید از خدمات یک شرکت حمل و نقل دریایی بین المللی استفاده کنید. در روش حمل دریایی هانزا، محموله‌های شما با کشتی‌های غول‌پیکر اقیانوس‌پیما به اقصی نقاط دنیا حمل می‌شوند. سرویس‌های دریایی هانزا عبارت‌اند از:‌ 
حمل دریایی بذر گیاهان به صورت دربست یا خرده‌بار (FTL و LTL)
•  سرویس حمل محموله‌های تجاری به‌طور فله‌ای (Break Bulk)
انتقال Door to Door محموله‌های صادراتی و وارداتی
•  سرویس حمل کالاهای خاص با کانتینرهای ویژه
•  خدمات اجاره کشتی
شرکت هنزا ناو دریا با معتبرترین خطوط کشتیرانی دنیا قراردادهای سالیانه امضا می‌کند. به همین دلیل ما توانایی ارائه قیمت‌های مناسب و رقابتی به مشتریان خود را داریم. اما برخی از مقاصد، راه ارتباطی مستقیم و مناسبی با کشورمان ندارند؛‌ برای این مقاصد تجاری می‌توانید از روش حمل و نقل ترکیبی هانزا استفاده کنید.

تعرفه واردات دانه گیاهان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت حمل و نقل دانه گیاهان به نقاط مختلف دنیا به عواملی مانند فاصله تا مقصد، نوع بارها، وزن و حجم محموله بستگی دارد. هزینه‌های امور گمرکی و ترخیص بار از گمرک را نیز نباید فراموش کنید. به همین دلیل،‌ پیشنهاد می‌کنیم که برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره در این حوزه با کارشناسان فروش و پشتیبانی هانزا تماس بگیرید.

حمل‌و‌نقل بین‌المللی دانه گیاهان را با خدمات حرفه‌ای هانزا تجربه کنید

حمل دانه‌های گیاهی و خوراکی شرایط خاصی دارد و باید با روش‌های تخصصی و ایمن انجام شود. هانزا خیال شما را بابت ارسال امن محموله به سراسر جهان راحت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات هانزا به تجار و بازرگانان عزیز پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخ‌گوی همه سؤالات شما عزیزان خواهند بود.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

چگونه از مراحل سفارش و حمل محموله تجاری خود در طول فرآیند ارسال بار مطلع شویم؟

صادرات و واردات دانه گیاهان توسط هانزا با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌شود. ما کلیه مراحل ارسال بار را از طریق سامانه پیامکی و سیستم اتوماسیون داخلی به‌صورت لحظه‌ای به اطلاع مشتریان خود می‌رسانیم.

آیا محموله دانه‌های روغنی و گیاهی ما برای ارسال بیمه می‌شوند؟

پاسخ مثبت است؛ کلیه محموله‌های ارسالی توسط هانزا بر اساس قوانین و ضوابط بیمه خواهند شد.

قصد تجارت دانه گیاهان را دارم؛ چگونه از تعرفه خدمات هانزا اطلاع پیدا کنم؟

تعرفه حمل بار به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت خدمات هانزا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.