inside-banner

واردات و صادرات محصولات کشاورزی

محموله‌های محصولات کشاورزی در بحث واردات و صادرات و حمل‌ونقل بین‌المللی، جزو آن دسته از کالاهای حساس هستند که برای جابه‌جایی آن‌ها باید تدابیر ویژه‌ای صورت گیرد. ایمنی محموله و استفاده از ناوگان تخصصی برای حمل غلات و محصولات زراعی از مهم‌ترین مواردی هستند که برای حمل‌ونقل بین‌المللی باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها شود. توجه به این نکات، تاثیر عوامل خارجی بر محموله را از بین می‌برد. نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با تکیه بر سال‌ها تجربه و درک عمیق از حساسیت‌ها و قوانین واردات و صادرات محصولات کشاورزی، حمل‌ونقل بین‌المللی این محموله‌ها را به بهترین نحو سازماندهی می‌کند. در بخش لجستیک غلات و محصولات کشاورزی هانزا، بهترین قیمت و برترین خدمات را به شرکت‌های بزرگ کشاورزی و تجار عرضه می‌شود.

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

شیوه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی محصولات کشاورزی در هانزا

محصولات کشاورزی به کلیه شیوه‌های حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی از ایران به نقاط مختلف جهان و بالعکس ارسال می‌شوند. در شرکت هنزا ناو دریا کلیه خدمات حمل‌و‌نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و ترانزیت کالا با بالاترین کیفیت و سرعت و مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت به‌منظور جابه‌جایی محموله‌های محصولات کشاورزی با کانتینرهای ویژه از قبیل کانتینرهای یخچالی، ایزوتانک، فلت‌رک و روباز به مشتریان عرضه می‌شوند. کارشناسان هانزا با بررسی نوع بار، مسافت و بودجه، بهترین شیوه حمل را برایتان انتخاب خواهند کرد.

حمل محموله‌های سنگین محصولات کشاورزی با خدمات حمل‌ دریایی هانزا

بهترین روش حمل برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی برای محموله‌های سنگین و ارسال به نقاط دور، حمل و نقل دریایی بین المللی است. برای تجارت با کشورهایی که راه آبی دارند، از این شیوه حمل می‌توانید به‌طور مستقیم استفاده کرده و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. همچنین به دلیل حمل محصولات با کشتی‌های فله‌بر و استفاده از کانتینرهای ویژه، سلامت کالا تا زمان رسیدن به مقصد تضمین خواهد شد. هانزا به‌منظور پاسخگویی عالی به نیازهای بازرگانان و از طریق امضای قراردادهای سالانه با معتبرترین خطوط کشتیرانی دنیا، سرویس‌های متنوعی از خدمات اجاره کشتی گرفته تا حمل محصولات کشاورزی به‌صورت دربست و خرده‌بار را عرضه می‌کند. همچنین می‌توانید از سرویس انتقال Door to Door هانزا برای محموله‌های صادراتی و وارداتی استفاده کنید.

حمل و نقل دریایی بین المللی

حمل محصولات کشاورزی با هواپیما؛ سریع‌ترین شیوه حمل کالاهای کم‌حجم

حمل‌ونقل هوایی بین‌المللی یکی دیگر از خدمات منحصربه‌فرد هانزا برای بازرگانان در حوزه صادرات و واردات محصولات کشاورزی است. هانزا از طریق همکاری و عقد قرارداد با خطوط معتبر هوایی، خدمات حمل داخلی و خارجی محصولات کشاورزی را به‌صورت Door to Door به مشتریان عزیز عرضه می‌کند. توجه داشته باشید که روش حمل هوایی،‌ سریع‌ترین و درعین‌‌حال گران‌ترین روش ارسال بار است. استفاده از این شیوه حمل برای صادرات و واردات محصولات کشاورزی کم حجم و سبک مانند صادرات زعفران توصیه می‌شود. اگر سرعت مهم‌ترین اولویت برای ارسال بار است، ما به شما خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی هوایی هانزا را برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی پیشنهاد می‌کنیم.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل محصولات کشاورزی از طریق جاده با کامیون‌های چادری و یخچالی

یکی از متداول‌ترین شیوه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی برای واردات محصولات کشاورزی، واردات قهوه و مواد غذایی شیوه‌ی حمل زمینی و از طریق جاده است. خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای هانزا برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی توسط کامیون‌های چادری و یخچالی و همچنین کامیون‌های دربست (FTL) و خرده بار (LTL) انجام می‌شود. شرکت‌های بازرگانی و تجار عزیز می‌توانند با خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی زمینی، انواع محموله‌های محصولات کشاورزی را از ایران به اروپا، ترکیه و کشورهای CIS و بالعکس ارسال کنند.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی ریلی محصولات کشاورزی با واگن‌های ویژه

نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا به‌منظور حمل و نقل بین المللی ریلی محصولات کشاورزی، از واگن‌های تخصصی حمل غلات بهره می‌برد. این روش یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای حمل محصولات کشاورزی است. خدمات حمل‌ونقل ریلی هانزا برای صادرات و واردات محصولات کشاورزی شامل خدمات حمل و ترانزیت کالا از ایستگاه‌ها و مرز کشور به کشورهای آسیانه میانه، حوزه دریای بالتیک، ترکیه، کویت، سوریه و عراق می‌شود.

حمل و نقل ریلی بین المللی

صادرات و واردات دانه گیاهان با هانزا

هانزا با در نظر گرفتن مشخصات و جزئیات محموله در کل مسیر حمل‌ونقل محموله‌های صادراتی و وارداتی محصولات کشاورزی در کنار شماست. برای برآوردن نیازهای شما، کارشناسان هانزا وسایل نقلیه متناسب با وزن محموله را انتخاب می‌کنند. همچنین روش و مسیری برای مشتریان انتخاب می‌شود که به بهینه‌سازی هزینه‌های حمل‌ونقل و واردات و صادرات کمک کند. به‌منظور ایمنی و سلامت محموله، برای صادرات مواد غذایی و محصولات کشاورزی در صورت نیاز از کانتینرهای ویژه مانند کانتینرهای یخچالی استفاده می‌شود. هانزا به‌منظور پاسخگویی عالی به نیازهای بازرگانان و از طریق امضای قراردادهای سالانه با معتبرترین خطوط کشتیرانی دنیا، سرویس‌های متنوعی از خدمات اجاره کشتی گرفته تا حمل محصولات کشاورزی به‌صورت دربست و خرده‌بار را عرضه می‌کند. همچنین می‌توانید از سرویس انتقال Door to Door هانزا برای محموله‌های صادراتی و وارداتی استفاده کنید.

استعلام تعرفه واردات و صادرات محصولات کشاورزی از هانزا

هزینه حمل‌ونقل بین‌المللی محصولات کشاورزی به عوامل مختلفی هم‌چون فاصله تا مقصد، نوع بار، روش حمل، وزن و حجم محموله بستگی دارد. همچنین هر محموله‌ای تعرفه مخصوص به خود را برای واردات و صادرات دارد. برای اطلاع از تعرفه هر محموله و تخمین هزینه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی با‌توجه‌به مواردی که به آن اشاره کردیم، با کارشناسان هانزا در تماس باشید. هانزا به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی ایران، قیمت مناسب و رقابتی برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی به بازرگانان ارائه می‌دهد.

حمل‌و‌نقل بین‌المللی دانه گیاهان را با خدمات حرفه‌ای هانزا تجربه کنید

محصولات کشاورزی یکی از حساس‌ترین محموله‌ها در حوزه واردات و صادرات هستند که باید با رعایت کامل استانداردها و با استفاده از کانتینرهای ویژه به نقطه مورد‌نظر ارسال شوند. هانزا با بهره‌گیری از کانتینرهای و سرویس‌های ویژه حمل، عقد قرارداد با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی معتبر، خدمات اجاره کشتی و خدمات دپو، خیالتان را از بابت حمل بدون تاخیر و ایمن از هر گوشه‌ای از دنیا به ایران و بالعکس راحت می‌کند. برای انتخاب بهترین شیوه حمل، استعلام هزینه‌های واردات و صادرات محصولات کشاورزی و شرایط عقد قرارداد، از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان هانزا در تماس باشید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخ‌گوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. 

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

صادرات و واردات محصولات کشاورزی به چه شیوه هایی قابل انجام است؟

برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی می توان از کلیه شیوه های حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی استفاده کرد. انتخاب روش حمل ارتباط مستقیمی با مسافت، نوع بار و حجم محموله دارد.

چه زمانی می توانم از شیوه ی حمل و نقل هوایی برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی استفاده کنم؟

در صورتی که محدودیت زمانی برای ارسال بار دارید، محموله شما کم حجم و سبک است یا محموله باید با شرایط ویژه ای حمل شود، بهتر است از شیوه ی حمل هوایی استفاده کنید.

متداول ترین روش برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی چه روشی است؟

محموله های صادراتی و وارداتی معمولا حجم و وزن بالایی دارند و باید مسافت طولانی را برای رسیدن به مقصد طی کنند، به همین دلیل متداول ترین روش برای ارسال محموله محصولات کشاورزی روش حمل و نقل دریایی است.