inside-banner

صادرات و واردات مواد اولیه نساجی

کارخانه‌های مختلف کشور برای تولید پارچه به مواد اولیه‌ای مانند الیاف و نخ‌های طبیعی و مصنوعی،‌ پشم و چرم، نفت خام، رنگ‌های شیمیایی، مونو اتیلن گلایکول، ترفتالیک اسید خالص و پارازایلن نیاز دارند. به همین دلیل، واردات مواد اولیه نساجی، تجارتی پر‌سود در کشور محسوب می‌شود و رواج فراوانی در میان تجار دارد. حمل و نقل مواد اولیه نساجی کاری تخصصی است و باید با رعایت استانداردهای جهانی و توسط یک شرکت باربری بین المللی معتبر انجام شود.
اگر شما نیز قصد صادرات و واردات مواد نساجی را دارید، روی خدمات تخصصی شرکت هنزا ناو دریا حساب کنید. هانزا با اخذ مجوز فعالیت حرفه‌ای از سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران،‌ بهترین خدمات بسته‌بندی، امور گمرکی، ترانزیت، ترخیص و البته حمل و نقل بین المللی مواد اولیه نساجی را با قیمت رقابتی برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

روش‌های حمل و نقل مواد اولیه نساجی؛ ضمانت تحویل سالم محموله‌ها

کارخانه‌های مختلفی در کشور در حال تولید و صادرات مواد اولیه نساجی به برخی از کشورها هستند. با این حال، هنوز هم بیشتر مواد و ماشین‌آلات صنعت نساجی کشور از طریق واردات مواد اولیه تولید پارچه تأمین می‌شود. هانزا، شرکت حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی، با عقد قراردادهای سالیانه با معتبرترین خطوط حمل‌و‌نقل بین‌المللی، خدمات حمل مواد اولیه نساجی را با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌دهد. محموله‌های صادراتی و وارداتی بازرگانان گرامی علاوه‌بر روش‌های زمینی، هوایی و دریایی با روش اختصاصی هانزا، یعنی حمل و نقل ترکیبی بین المللی،‌ به‌همراه ضمانت تحویل سالم محموله به اقصی نقاط دنیا ارسال خواهد شد.

صادرات و واردات مواد اولیه در نساجی؛‌ تجارتی پر‌سود با خدمات هانزا

امروزه واردات مواد اولیه کارخانه نساجی از جمله نخ ویسکوز، الیاف پلی‌استر، نخ اکریلیک و مواد دیگر، یکی از نیازهای اصلی کشور است. حمل و نقل بین المللی مواد اولیه نساجی و ترخیص آن‌ها از گمرک باید با‌توجه‌به قوانین و مقررات داخلی و بین‌المللی انجام شود. تیم حرفه‌ای هانزا با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه حمل و نقل مواد نساجی به اقصی نقاط دنیا، خدمات بسته‌بندی،‌ حمل، امور گمرکی و ترخیص مواد نساجی را با مناسب‌ترین قیمت‌ها به مشتریان خود عرضه می‌کند. شما می‌توانید از مشاوره کارشناسان هانزا بهره‌مند شده تا با‌توجه‌به فاصله مبدا از مقصد و حجم بار، بهترین روش ارسال بار از طریق حمل و نقل بین المللی جاده ای، دریایی یا هوایی به شما پیشنهاد شود. 

 

حمل‌و‌نقل بین‌المللی مواد اولیه نساجی به روش زمینی؛‌ ارسال بار با کامیون‌های پیشرفته

برخی از کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، در صنعت نساجی پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته‌اند. برای صادرات و واردات مواد اولیه تولید پارچه از ترکیه و بعضی از کشورهای اروپایی، روش حمل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. خدمات حمل زمینی مواد نساجی از ایران به اروپا، ترکیه، کشورهای CIS و برعکس، با تریلرهای پیشرفته توسط هانزا انجام می‌شود. شما می‌توانید محموله تجاری خود را با روش‌های دربست (FTL)‌ یا خرده‌بار (LTL) به مقصد ارسال کنید. در حمل و نقل ترکیبی نیز با‌توجه‌به فاصله از مقصد، چند روش ارسال بار استفاده می‌شود. معمولا حمل و نقل ترکیبی سرعت بیشتر و هزینه مناسب‌تری نسبت به سایر روش‌ها دارد. 

 

صادرات و واردات مواد اولیه صنعت نساجی با قطار؛ حمل ریلی مواد نساجی 

خدمات حمل و نقل ریلی بین المللی مواد اولیه در صنعت نساجی به برخی از کشورهای همسایه ایران، توسط هانزا عرضه می‌شود. حمل‌و‌نقل ریلی کالا، شامل کلیه خدمات حمل‌ کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از مبادی مرزی کشور به کشورهای آسیای میانه، روسیه، کشورهای حوزه دریای بالتیک، ترکیه، سوریه، عراق و کویت است. حمل‌و‌نقل بین‌المللی ریلی، ایمن‌ترین روش واردات مواد اولیه نساجی محسوب شده و برای تجارت با مقاصد نزدیک مناسب است. این روش همچنین،‌ دوست‌دار محیط زیست به‌حساب می‌آید.

 

واردات مواد اولیه در نساجی با هواپیما؛ سریع‌ترین روش حمل‌و‌نقل کالا

حمل‌و‌نقل مواد اولیه نساجی با هواپیما نیز امکان‌پذیر است. روش حمل هوایی به‌عنوان سریع‌ترین شیوه حمل کالا در جهان شناخته می‌شود. کلیه محموله‌های تجاری در کمتر از یک هفته با هواپیما به نقاط مختلف جهان ارسال می‌شوند. البته روش حمل و نقل هوایی با محدودیت‌هایی مواجه است. برای مثال، حجم و وزن بار کمی را می‌توان با هواپیما جابه‌جا کرد. به همین دلیل، بازرگانانی که قصد تجارت انبوه مواد نساجی را دارند، معمولاً از روش‌های دیگر استفاده می‌کنند.

 

حمل دریایی محموله‌های تجاری؛‌ واردات مواد نساجی با کشتی‌های غول‌پیکر

روش حمل‌و‌نقل دریایی، یکی از متداول‌ترین شیوه‌های حمل بار در سراسر جهان است. از طریق کشتی‌های باری می‌توان حجم و وزن بالایی از محموله‌های مواد نساجی را جا‌به‌جا کرد. تعرفه واردات مواد اولیه نساجی با کشتی بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. هانزا سرویس‌های حمل دریایی زیر را عرضه می‌کند:
•  حمل مواد اولیه نساجی با کشتی به‌صورت دربست یا خرده‌بار
• سرویس محموله‌های فله‌ای (Break Bulk)
• صادرات و واردات دریایی مواد نساجی به‌صورت Door to Door
• حمل کالا با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص
• خدمات اجاره کشتی
حمل دریایی برای تجارت با مقاصد دوردست و کشورهایی که با ایران راه آبی دارند، بسیار مناسب است. هانزا این خدمات را با بهترین قیمت‌ها به مشتریان عزیز خود ارائه می‌کند.

 

استعلام تعرفه واردات مواد اولیه نساجی از اقصی نقاط دنیا

قیمت حمل‌و‌نقل مواد اولیه کارخانه ریسندگی به عوامل متنوعی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، شیوه حمل کالا و همچنین وزن و حجم محموله‌ها بستگی دارد. البته باید هزینه‌های گمرکی و ترخیص کالا را نیز در نظر بگیرید. به همین دلیل،‌ پیشنهاد می‌کنیم که همین حالا تلفن را برداشته و برای دریافت مشاوره و استعلام قیمتِ خدمات شرکت هنزا ناو دریا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

حمل‌و‌نقل بین‌المللی مواد نساجی؛ ضمانت تحویل سالم مرسولات با هانزا

شرکت هنزا ناو دریا صفر تا صد خدمات بسته‌بندی، حمل‌و‌نقل، امور گمرکی، ترانزیت کالا و همچنین ترخیص محموله‌ها را با قیمت‌هایی رقابتی عرضه می‌کند. صادرات و واردات مواد اولیه نساجی را با خیالی راحت به هانزا بسپارید و محموله‌های تجاری خود را به‌موقع در کشور مقصد تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره رایگان پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.


سوالات متداول

چگونه از مراحل سفارش و حمل محموله‌های خود مطلع شویم؟

کلیه تجار و بازرگانان گرامی،‌ می‌توانند مراحل ثبت سفارش و حمل محموله خود را به‌صورت لحظه‌ای از طریق سیستم اتوماسیون داخلی و bpms پیگیری کنند. این اطلاعات همچنین از طریق سامانه پیامکی به اطلاع مشتریان خواهند رسید.

خدمات بیمه بار در شرکت هنزا ناو دریا چگونه است؟

کلیه کالاهای ارسالی توسط هانزا بر اساس قوانین و ضوابط روز برای حمل بیمه خواهند شد؛ بنابراین صادرات و واردات مواد اولیه نساجی را می‌توانید با خیالی آسوده به هانزا بسپارید.

قیمت حمل مواد نساجی از کشورهای همسایه به ایران چقدر است؟

تعرفه واردات مواد اولیه نساجی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در درجه اول باید کشور مبدأ خود را برای تجارت انتخاب کنید. همچنین، شیوه حمل و نقل (دریایی، هوایی یا زمینی) و حجم و وزن بارها نیز روی قیمت تأثیر دارند. برای استعلام قیمت بهتر است با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ بگیرید.

خدمات واردات مواد نساجی در شرکت هنزا ناو دریا به چند روش ارائه می شود؟

کلیه روش های حمل و نقل بین المللی مواد اولیه در صنعت نساجی کشور و ترخیص کالا توسط تیم هانزا به تجار گرامی ارائه خواهد شد.