inside-banner

حمل و نقل بین المللی به انگلیس

هانزا با تیم متخصص و تجهیزات مدرن خود، ارسال بار از انگلیس به ایران و بالعکس را با کارایی و دقت بالا انجام می‌دهد. کشور انگلیس، با وجود موقعیت جغرافیایی و تجارتی استراتژیک، یکی از نقاط کلیدی برای حمل‌ونقل بین‌المللی است. هانزا با درک این مسئله و توسعه سرویس‌هایی متناسب برای حمل و نقل سریع بین المللی، از جمله ارسال بار از انگلیس به ایران و برعکس، پاسخگوی تجارت میان این دو کشور است. ارسال بار از لندن به تهران یا از هر نقطه‌ای از ایران به شهرهای مختلف انگلیس جزو خدمات ویژه ما محسوب می‌شود. 

حمل و نقل بین المللی به انگلیس

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

خدمات گسترده واردات و صادرات انواع کالا از/به انگلیس در هانزا

شرکت هنزا ناو دریا که علاوه بر حمل و نقل بین المللی دریایی و زمینی به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل هوایی بین المللی نیز شناخته می‌شود، با دانش و تجربه فراوان خود در زمینه واردات و صادرات از/به انگلیس، پاسخگوی نیازهای گسترده تاجران است. هانزا همواره با اطلاعات به‌روز و مشاوره‌های لازم، به واحدهای تجاری علاقه‌مند به واردات و صادرات انگلستان کمک می‌کند تا تجارتی پرسود و موفق با این کشور داشته باشند. با کمک مجموعه هنزا ناو دریا می‌توانید انواع محموله‌های تجاری خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با تضمین سلامت بار به هر نقطه از کشور انگلیس ارسال کنید.

روش های حمل و نقل سریع بین المللی به انگلیس

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا با تجربه چندین ساله خود در حمل‌ونقل بین‌المللی، توانمندی ارائه خدمات باکیفیت و مطمئن در حمل بار از انگلستان به ایران و برعکس را دارد. برای انتخاب روش حمل در ارسال بار از انگلیس به ایران و برعکس حتما با متخصصان هانزا مشورت کنید. کارشناسان با‌تجربه و آگاه ما باتوجه‌به نوع و وزن بار، بودجه موردنظرتان و همچنین شرایط خاص محموله شما، بهترین روش را برای ارسال بار به ایران از لندن یا برعکس در نظر می‌گیرند. 

ارسال بار از انگلیس به ایران و یا برعکس به صورت دریایی در کوتاه‌ترین زمان

کشور انگلستان بندرهای مهمی دارد که حمل دریایی کالا به کشورهای مختلف جهان از طریق این بندرها انجام می‌شود. بندرهای فلیکس استو (FELIXSTOW)، لیورپول و لندن (LONDON GATEWAY), Thamesport از اصلی‌ترین بندرهای این کشور اروپایی محسوب می‌شوند.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

خدمات حمل بار زمینی از انگلیس به ایران با هانزا 

سرویس‌های ارسال بار هوایی و دریایی و زمینی به انگلستان در شرکت هنزا ناو دریا نسبت به سایر روش‌های حمل‌ونقل مناسب‌تر است. حمل بار زمینی به انگلستان با استفاده از کامیون‌های چادری و یخچالی به دو روش FTL یا LTL انجام می‌شود.
تریلرهای دربست (FTL) محموله‌های شما را به‌صورت دربست به مقصد می‌رسانند؛ اما در روش خرده‌بار یا LTL بار شما در کنار سایر بارها در یک کامیون به سمت مقصد ارسال می‌شود. ارسال محموله توسط سرویس دریایی مدت زمان بیشتری طول می کشد اما هزینه ارسال محموله به این روش مقرون‌به‌صرفه تر از سایر روش‌های حمل‌و‌نقل است. 

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به خدمات حمل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

معرفی بهترین کالا‌ها برای صادرات به انگلیس 

انگلیس به‌عنوان یکی از قدرت‌های مالی و اقتصادی جهان، بازاری پررونق با تقاضای مداوم برای محصولات متنوع دارد. برخی از محصولات ایرانی به دلیل کیفیت و خصوصیات خاص خود، در بازار انگلیس جایگاه برجسته‌ای دارند و بهترین گزینه برای صادرات انگلستان محسوب می‌شوند. این کالاهای تجاری عبارت‌اند از: 
•  زعفران
•  خشکبار (پسته)
•  انواع فرش‌های دست‌بافت
•  وسایل سفالی و شیشه‌ای تزیینی
•  آثار هنری (تابلوهای نقاشی)
•  فلزات و معادن (مس، زغال سنگ)
•  خرما  
هانزا با خدمات متمرکز و متخصصان حرفه‌ای خود، می‌تواند در این زمینه به تجار ایرانی کمک می‌کند. با استفاده از خدمات هانزا، تاجران می‌توانند با صادرات و واردات انگلستان از فرصت‌های بازار این کشور بزرگ اروپایی استفاده کنند و درآمدهای خود را افزایش دهند. 

بررسی قوانین گمرکی انگلیس برای حمل‌ونقل بین المللی کالا

انگلیس به‌عنوان یکی از پیشتازان تجارت جهانی، قوانین و مقررات گمرکی خاصی دارد که هر شرکت حمل‌ونقل باید با آن‌ها آشنا باشد. هانزا با داشتن تجربه طولانی در حمل‌ونقل بین‌المللی به این کشور اروپایی، به‌طورکامل با این قوانین آشناست و به تاجران در این زمینه کمک می‌کند. از جمله قوانینی که برای امور گمرکی در کشور انگلیس به آن توجه داشت، EORI Number است. هر شرکت یا فردی که قصد دارد کالاها را به انگلیس وارد یا از آن صادر کند، نیاز به شماره EORI دارد. EORI یک شماره شناسایی است که توسط گمرک انگلیس ارائه می‌شود.  
هنگام صادرات به انگلستان، باید مقدار دقیق و موارد مربوط به مشخصات کالای تجاری اعلام شود. برخی از کالاها برای واردات به انگلیس محدودیت‌ها یا ممنوعیت‌هایی دارند و برخی نیز برای ارسال نیاز به مجوز خواهند داشت. به‌منظور صادرات و واردات انگلستان به این موارد نیز توجه کافی داشته باشید. با همکاری هانزا، می‌توانید حمل‌ونقلی بی‌دردسر و موفقیت‌آمیز به انگلستان داشته باشید.

آشنایی با اقلام ممنوعه برای ورود به کشور انگلستان 

برخی اقلام به دلیل قوانین گمرکی، بهداشتی و امنیتی برای ورود به کشور انگلستان ممنوع هستند. در ادامه فهرستی از این کالا ارائه می‌شود:
•  مواد مخدر
•  سلاح‌ها و مهمات 
•  گیاهان و حیوانات
•  گوشت و محصولات لبنی
•  مواد منفجره و قابل اشتعال
•  کالاهای قاچاق (هرگونه کالایی که بدون پرداخت گمرک یا به‌صورت غیرقانونی وارد شود.)  
هانزا با داشتن تیم حرفه‌ای در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی و تحقیق و بررسی دقیق قوانین و مقررات گمرکی، می‌تواند به شما تاجران گرامی در تجارت بین‌المللی با انگلستان مشاوره دهد. اگر قصد ورود هر نوع کالای خاص به انگلیس را دارید، پیشنهاد می‌شود قبل از هر اقدامی با کارشناسان و متخصصان هانزا مشورت کنید تا از وقوع مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

شهرهای بزرگ تجاری انگلیس برای حمل‌ونقل بین‌المللی

کشور انگلستان با داشتن یک قدمت طولانی در زمینه تجارت بین‌المللی و داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب در شمال اروپا از مراکز تجاری و بندرهای بزرگی برای حمل‌ونقل بین‌المللی برخوردار است. از جمله این مناطق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
•  لندن؛ مرکزی برای تجارت، مالی و اقتصادی در انگلستان 
•  لیورپول؛ یکی از مهم‌ترین شهرها و بندرهای انگلیس
•  منچستر؛ یکی از شهرهای تجاری اصلی انگلیس در زمینه‌های صنعتی
•  فلیکستو (Felixstowe)؛  یکی از بزرگ‌ترین بندرهای تجاری اروپا 
•  ساوت‌همپتون؛ یک از بندرهای مهم برای تجارت در انگلیس
شرکت هنزا ناو دریا با داشتن شبکه گسترده و همکاری‌های مستقیم با این بندرها، توانمندی ارائه خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی با‌ کیفیت و سرعت بالا به تاجران و بازرگانان را دارد. خدمات حمل دریایی هانزا برای مسیر ایران به انگلیس عبارت‌اند از:

•  سرویس‌های کانتینری دریایی (LCL و FCL)
•  سرویس‌های محمولات فله (Break Bulk)
•  سرویس‌های door to door
•  سرویس‌های حمل با کانتینرهای ویژه مانند کانتینر یخچالی، ایزوتانک، روباز و فلت‌رک
•  سرویس‌های ویژه برای محمولات پروژه‌ای
•  خدمات اجاره کشتی
هنزا ناو دریا با همکاری با شرکت‌های کشتیرانی معتبر، ارائه خدمات حمل کانتینری، امکانات انبارداری در بندرهای مختلف همراه شما در فرآیند حمل دریایی به و یا از انگلیس خواهد بود.

هزینه فریت بار به انگلستان و قیمت حمل‌ونقل بین‌المللی 

هزینه ارسال بار به انگلیس و برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی مانند فاصله مبدا تا مقصد، نوع و وزن بار، حجم محموله یا شرایط خاص کالاها تاثیر قابل‌توجهی روی هزینه حمل بار می‌گذارند. از طرفی هرکدام از روش‌های حمل‌ونقل نیز تعرفه‌های متفاوتی دارند. ازهمین‌رو قبل از بررسی کامل بار نمی‌توان قیمت مشخصی برای ارسال بار به انگلستان اعلام کرد؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام هزینه حمل بار به انگلستان حتما با مشاوران هانزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

حمل بار به انگلستان چند روز طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال بار معمولا به روش حمل و نقل کالا بستگی دارد. ارسال هوایی بار معمولا در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک هفته طول می‌کشد. بااین‌حال بارهای زمینی و دریایی به مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد نیاز دارند.

آیا هانزا قابلیت ردیابی بار در زمان حمل و نقل بین المللی به انگلیس را فراهم می آورد؟

بله، با استفاده از سیستم های ردیابی پیشرفته، مشتریان می توانند در هر زمان مکان و وضعیت بار خود را مشاهده کنند.