inside-banner

حمل و نقل بین المللی به اسپانیا

اسپانیا یکی توریستی‌ترین و مهاجر‌پذیرترین کشورهای قاره سبز اروپاست. مساحت این کشور جذاب تقریباً یک‌سوم مساحت ایران است؛ اما به‌عنوان دومین کشور وسیع اروپای غربی بعد از فرانسه شناخته می‌شود. به‌دلیل استانداردهای بالای زندگی در اسپانیا، هرساله افراد بسیاری به این کشور آفتابی مهاجرت می‌کنند. همچنین، بازرگانان متعددی، در حوزه تجارت با این سرزمین در حال فعالیت هستند؛ بنابراین حمل بار به اسپانیا یا ارسال بار از اسپانیا به ایران رواج فراوانی دارد.
کلیه مهاجران ایرانی یا تجار برای ارسال کالاهای خود به این کشور به خدمات حمل و نقل بین المللی به اسپانیا نیاز خواهند داشت. شرکت هنزا ناو دریا خدمات ارسال بار به اسپانیا را به دو‌ صورت کارگو و فریت‌بار مسافری انجام می‌دهد. این بدان معناست که اگر قصد حمل اثاث منزل به اسپانیا را نیز داشته باشید، روی خدمات هانزا می‌توانید حساب ویژه‌ای باز کنید. هانزا با اخذ مجوز از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک ایران، محموله شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد می‌رساند.

حمل بار از اسپانیا به ایران؛ واردات مواد اولیه صنایع کشور از ایتالیا

اسپانیا پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپاست؛ به همین دلیل،‌ صادرات و واردات از اسپانیا رواج فراوانی دارد. بسیاری از کارخانه‌ها و صنایع کشور مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود را از اسپانیا وارد می‌کنند. به‌عنوان مثال،‌ واردات میوه، تجهیزات آزمایشگاهی، دارو و ماشین‌آلات از این کشور متداول است. شرکت هانزا ناو دریا در کنار خدمات فریت بار مسافری به اسپانیا،‌ خدمات کارگو اسپانیا را نیز برای بازرگانان عرضه می‌کند. ارسال بار به اسپانیا از ایران توسط هانزا با ضمانت تحویل سالم محموله‌ها انجام خواهد شد.

حمل بار به اسپانیا با ایمن‌ترین روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی

هانزا خدمات ارسال بار به اسپانیا و برعکس را با روش‌های حمل دریایی، هوایی،‌ زمینی و ترکیبی به مخاطبان خود عرضه می‌کند. معمولاً دانشجویان، مهاجران و بازرگانان محترم برای حمل بار از اسپانیا به ایران و برعکس به‌دنبال معتبر‌ترین شرکت باربری بین المللی می‌گردند. شرکت هنزا ناو دریا به‌عنوان یکی از اعضای اصلی انجمن سراسری شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی ایران، کلیه خدمات مربوط به بسته‌بندی، حمل، امور گمرکی، ترانزیت و ترخیص بار از گمرک اسپانیا و ایران را با امن‌ترین خطوط حمل‌و‌نقل بین‌المللی انجام می‌دهد.

حمل بار از ایران به کلیه شهرها و بنادر تجاری اسپانیا توسط هانزا امکان‌پذیر است. کارشناسان خبره شرکت هنزا ناو دریا با دانش کافی درباره مقررات حمل بار و قوانین گمرک اسپانیا و ایران، آمادگی دارند تا خدمات حمل اثاث منزل به اسپانیا یا ارسال بارهای صادراتی و وارداتی شما عزیزان را با بالاترین کیفیت انجام دهند. ارسال بار از اسپانیا به ایران و برعکس با روش‌های حمل‌و‌نقل زیر انجام خواهد شد:

 

حمل دریایی به اسپانیا؛ ارسال بار به اسپانیا با کشتی‌های غول‌پیکر

اسپانیا بنادر تجاری بسیار معروفی دارد. حمل دریایی به اسپانیا معمولاً از طریق بنادری مانند بندر والنسیا،‌ مالاگا، بارسلون و بیلبائو انجام می‌شود. حمل‌و‌نقل بین‌المللی دریایی، یکی از متداول‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های ارسال بار به اروپا محسوب می‌شود. از مزیت‌های روش حمل دریایی می‌توان به مواردی مانند هزینه به‌صرفه و امکان ارسال بارهای حجیم و سنگین‌وزن اشاره کرد. سرویس‌های حمل دریایی هانزا عبارت‌اند از:
حمل دریایی به اسپانیا به‌صورت فول کانتینر (دربست) یا خرده‌بار
ارسال محموله‌ها به‌صورت فله‌ای (Break Bulk)
خدمات اجاره دادن کشتی
فرستادن بار به اسپانیا به‌صورت Door to Door
حمل با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص
شرکت هنزا ناو دریا، با بسیاری از خطوط معتبر کشتیرانی دنیا، قراردادهای سالیانه امضا می‌کند؛ به همین دلیل، هانزا این امکان را دارد که قیمت ارسال بار به اسپانیا را به کمترین میزان خود رسانده و خدماتش را با قیمت‌هایی رقابتی عرضه کند.

 

خدمات کارگو و فریت بار اسپانیا با هواپیما؛ ارسال هوایی بار به اسپانیا

ارسال بار با روش حمل و نقل هوایی بین المللی، در دنیا به‌عنوان سریع‌ترین روش حمل محموله‌ها شناخته می‌شود. ارسال بار به اسپانیا با هواپیما معمولاً به دو فرودگاه مهم این کشور یعنی فرودگاه بین‌المللی باراخاس در مادرید (Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport) و فرودگاه بین‌المللی بارسلونا (Barcelona–El Prat Airport) انجام خواهد شد. حمل هوایی بار به اسپانیا توسط هانزا به‌صورت Door to Door انجام می‌شود. مدت زمان ارسال هوایی محموله معمولاً بین ۳ الی ۵ روز کاری است.

 

ارسال زمینی بار به اسپانیا؛ واردات و صادرات به اسپانیا با تریلرهای پیشرفته

حمل زمینی بار به‌صرفه‌ترین روش برای ارسال بار از اسپانیا به ایران و برعکس است. ارسال جاده‌ای محموله به دو صورت کانتینر دربست (FTL) و خریده‌بار (LTL) انجام می‌شود. روش حمل‌و‌نقل بین‌المللی زمینی بار به اروپا به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. برای اطلاع از شرایط ارسال بار از طریق زمینی و مدت زمان تحویل محموله به مقصد بهتر است با کارشناسان ما گفت‌و‌گو کنید.

 

کارگو و حمل اثاث منزل به اسپانیا به روش حمل ترکیبی

برخی از شهرها و و مناطق کشور اسپانیا دسترسی مستقیم و مناسبی ندارند؛ برای ارسال بار به این مقاصد می‌توانید از روش حمل و نقل ترکیبی استفاده کنید. حمل ترکیبی امکان ارسال بار به مناطق دور‌افتاده این کشور را نیز فراهم کرده است.

 

هزینه ارسال بار به اسپانیا؛‌ حمل بار با مناسب‌ترین قیمت

قیمت ارسال بار به اسپانیا یا هزینه حمل بار از اسپانیا به ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع محموله، حجم و وزن بار،‌ نوع روش حمل‌و‌نقل و فاصله تا شهر مقصد روی این قیمت تأثیر مستقیم می‌گذارند. به همین دلیل،‌ بهتر است برای استعلام تعرفه حمل بار از ایران به اسپانیا یا برعکس با کارشناسان ما در مجموعه هانزا گفت‌و‌گو کنید.

 

فریت بار مسافری و کارگو اسپانیا با خدمات حرفه‌ای شرکت هنزا ناو دریا

فرقی نمی‌کند که قصد مهاجرت یا تجارت با اسپانیا را داشته باشید، شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل‌‌و‌نقل بین‌المللی بار به اسپانیا، از ابتدا تا انتهای فرآیند بسته‌بندی، ارسال، امور گمرکی و ترخیص محموله‌های شما در کنارتان خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان درباره خدمات هانزا همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

چقدر طول می‌کشد تا محموله ما به اسپانیا برسد؟

زمان تحویل بار و رسیدن محموله به مقصد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اما به‌طور‌کلی،‌ روش حمل هوایی بین ۳ تا ۵ روز طول می‌کشد و روش‌های دیگر به زمان بیشتری نیاز خواهند داشت.

آیا محموله‌های تجاری ما برای ارسال بیمه می‌شوند؟

بله؛ تضمین امنیت محموله شما اولویت ماست. همه بارهای ارسالی توسط هانزا با توجه به قوانین روز بیمه می‌شوند.

بهترین روش ارسال بار به اسپانیا کدام است؟‌

پاسخ این سوال به موارد مختلفی مانند نوع بار، حجم و وزن محموله و شهر مقصد بستگی دارد. بهتر است برای دریافت مشاوره درباره این موضوع با شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.