inside-banner

حمل و نقل بین المللی به ژاپن

ژاپن در کنار کشورهای آمریکا و چین یکی از سه اقتصاد برتر دنیاست. پایتخت جذاب و پیشرفته این کشور با نام توکیو نیز بعد از کلان‌شهرهای لندن و نیویورک، بزرگ‌ترین شهر صنعتی جهان شناخته می‌شود. با‌توجه‌به این آمارها، خیلی عجیب نیست که حجم مهاجرت به ژاپن و تجارت با سرزمین خورشید بسیار بالا باشد! هر ساله افراد متعددی برای ارسال بار به ژاپن، به خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی نیاز پیدا می‌کنند.
اگر قصد مهاجرت و ارسال بارهای شخصی یا صادرات و واردات از ژاپن را دارید؛ باید به‌دنبال معتبرترین شرکت حمل و نقل بین ‌المللی باشید. شرکت هنزا ناو دریا با نام تجاری «هانزا» با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران، از صفر تا صد خدمات حمل و نقل و مشاوره بسته‌بندی تا ترخیص بار از گمرکِ مقصد را با مناسب‌ترین قیمت‌ها بر‌عهده می‌گیرد. خدمات فریت بار مسافری و کارگو ژاپن را با خیال راحت به هانزا بسپارید.

حمل و نقل بین المللی به ژاپن

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

حمل بار به ژاپن با ضمانت سلامت بار و تحویل به‌موقع محموله

ژاپن یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای صنعتی دنیاست. بر اساس آمارهای سازمان تجارت جهانی، این کشور در سال ۲۰۱۸ به‌عنوان چهارمین صادر‌کننده بزرگ جهان معرفی شده است؛ بنابراین واردات از ژاپن به ایران نیز مخصوصاً در حوزه کالاهای الکترونیکی و صنعتی رونق فراوانی دارد. تحویل سالم محموله‌ها، برای تجار و همه افرادی که قصد ارسال بارهای خود به سرزمین خورشید را دارند، بسیار مهم است. هانزا با بهره‌گیری از تیمی متخصص، بار شما را با ضمانت تحویل سالم و به‌موقع محموله به مقصد می‌رساند.

هانزا؛ عرضه‌کننده خدمات حرفه‌ای کارگو و فریت بار به ژاپن

اگر قصد ارسال بارهای شخصی یا اسباب‌کشی به ژاپن را دارید، بهتر است از خدمات فریت بار مسافری به ژاپن استفاده کنید. هانزا خدمات فریت بار به کلیه شهرها و مناطق این کشور مانند توکیو، ناریتا، چوبو سنترایر و کانسای را با کیفیت بالا عرضه می‌کند. همچنین، کلیه تجار و بازرگانان عزیز نیز می‌توانند برای صادرات و واردات از ژاپن روی خدمات کارگو و حمل بار از ژاپن به ایران حساب ویژه‌ای باز کنند. ارسال بار به ژاپن و برعکس با انواع روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی دریایی، هوایی و ترکیبی توسط هانزا انجام می‌شود. ژاپن از کنار هم قرار گرفتن چندین جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است؛ بنابراین اطراف این کشور را آب‌های آزاد فرا گرفته‌اند. ارسال بار از ژاپن به ایران و برعکس با روش‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی دریایی، هوایی و ترکیبی امکان‌پذیر است؛ اما حمل و نقل بین المللی زمینی به این کشور امکان ندارد. در ادامه این روش‌ها را بیشتر توضیح می‌دهیم.

ارسال بار هوایی به ژاپن؛ خدمات حمل و نقل بین المللی به ژاپن با هواپیما

یکی از روش‌های حمل بار به ژاپن، شیوه حمل هوایی بین‌المللی است. فرودگاه بین‌المللی ناریتا (Narita International Airport) از مهم‌ترین و پر‌تردد‌ترین فرودگاه‌های ژاپن محسوب می‌شود که حجم بالایی از کالاها از طریق آن جا‌به‌جا می‌شوند. همچنین، فرودگاه‌های Kansai، Fukuoka و Haneda نیز اهمیت بالایی در صنعت حمل‌و‌نقل ژاپن دارند. ارسال بار به ژاپن با هواپیما توسط یک شرکت حمل و نقل هوایی، سریع‌ترین روش انتقال محموله‌ها به این کشور محسوب می‌شود. البته روش حمل هوایی، نسبت به شیوه حمل دریایی قیمت بالاتری دارد. هانزا خدمات حمل و نقل بین‌المللی هوایی را به‌صورت Door to Door عرضه می‌کند.

حمل بار دریایی به ژاپن؛ ارسال بار از ژاپن به ایران با کشتی

با‌توجه‌به اینکه ژاپن کاملاً‌ در آب محصور است، روش حمل‌و‌نقل دریایی، بهترین شیوه برای ارسال بار به ژاپن و برعکس محسوب می‌شود. بنادر تجاری این کشور جزو پیشرفته‌ترین و شلوغ‌ترین بنادر دنیا هستند و حجم صادرات و واردات از آن‌ها بسیار بالاست. حمل دریایی بار هزینه بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد و به همه مشتریان عزیز هانزا پیشنهاد می‌شود. شما عزیزان می‌توانید بارهای خود را به‌صورت دربست یا خرده‌بار توسط کشتی به ژاپن ارسال کنید.
روش سوم برای حمل بار از ژاپن به ایران یا برعکس، استفاده از شیوه حمل‌و‌نقل ترکیبی است. این روش برای مقاصد ناشناخته‌ای که مسیر دسترسی مستقیم ندارند، بسیار مناسب خواهد بود. در شیوه حمل ترکیبی بار، محموله‌ها با ترکیب روش‌های مختلف حمل بار به نقاط مختلف ژاپن ارسال می‌شوند.

سرویس‌های تکمیلی هانزا برای ارسال بار به ژاپن

هانزا علاوه‌بر خدمات حمل بار بین‌المللی به ژاپن،‌ سرویس‌های تکمیلی زیر را نیز برای فرستادن بارها به این کشور جذاب عرضه می‌کند:‌

 مشاوره کلیه امور گمرکی و عملیات ترخیص کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی مطابق با استانداردهای جهانی
 خدمات انبار محموله‌ها (دپو)
 مشاوره تخصصی در زمینه حمل بار و صادرات و واردات از ژاپن

کلیه محموله‌های بار داخلی و خارجی به‌صورت Door to Door توسط هانزا به نقاط مختلف ژاپن ارسال می‌شوند. ارسال بار به خارج از کشور را می‌توانید با خیالی راحت به هانزا بسپارید.

هزینه ارسال بار به ژاپن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ارسال بار به ژاپن و برعکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه حمل بار به شهرهای مختلف این کشور از جمله توکیو، کیوتو، اوزاکا و سایر مناطق آن با هم متفاوت است. به‌طور‌کلی، فاکتورهایی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، نوع روش حمل بار و وزن و مقدار محموله نیز بر قیمت حمل بار به ژاپن تأثیر دارند. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم که برای استعلام قیمت‌ها با کارشناسان متخصص هانزا گفت‌وگو کنید.

صادرات و واردات از ژاپن را با خدمات حمل‌و‌نقل بین‌المللی هانزا تجربه کنید

شرکت هنزا ناو دریا با نام تجاری «هانزا» کلیه خدمات بسته‌بندی، حمل، امور گمرکی، ترانزیت و ترخیص محموله‌های مشتریان عزیز خود را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. تحویل سالم و سریع بارها، از مهم‌ترین اولویت‌های هانزا محسوب می‌شوند. ما با بهره‌گیری از یک تیم متخصص و با‌تجربه خیالتان را بابت حمل کالاهای شخصی یا تجاری به ژاپن راحت می‌کنیم. برای دریافت مشاوره تخصصی درباره ارسال بار به ژاپن و برعکس، همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ بگیرید.

سوالات متداول

شرایط بیمه بار در هانزا چگونه است؟

کلیه محموله‌های ارسالی توسط شرکت هنزا ناو دریا بر اساس ضوابط و قوانین روز، بیمه حمل بار می‌شوند.

چگونه از مراحل ثبت سفارش و حمل بار به ژاپن مطلع شویم؟

هانزا با بهره‌گیری از سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار شرکت (BPMS) و پنل پیامکی پیشرفته، کلیه مراحل ثبت سفارش و ارسال بار به ژاپن را به اطلاع مشتریان خود می‌رساند

قیمت ارسال بار به ژاپن چقدر است؟

پاسخ به این سؤال به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال، فاصله تا شهر مقصد، نوع روش حمل و وزن محموله‌ها روی هزینه حمل بار تأثیر دارند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که برای دریافت مشاوره درباره قیمت خدمات هانزا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید