inside-banner

حمل و نقل بین المللی به ایتالیا

کشور ایتالیا نهمین اقتصاد بزرگ دنیاست. این کشور جذاب و توریستی به‌عنوان یکی از مهاجر‌پذیر‌ترین کشورهای اروپای جنوبی شناخته می‌شود. به‌دلیل هزینه‌های مناسب زندگی و تجارت در ایتالیا، هر سال افراد بسیاری برای مهاجرت، تحصیل، کار یا انجام صادرات و واردات از ایتالیا به این سرزمین سفر می‌کنند. ایتالیا یکی از اعضای کشورهای صنعتی گروه ۸ جهان است؛ بنابراین حمل بار به ایتالیا یا ارسال بار از ایتالیا به ایران رواج فراوانی در میان تجار پیدا کرده است.
برای حمل بار از ایتالیا به ایران یا برعکس می‌توان از روش‌های دریایی، زمینی یا هوایی استفاده کرد. مسیر ترانزیت ایران به ایتالیا بسیار پر رفت‌و‌آمد است. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز فعالیت از سازمان‌های بنادر و دریانوردی و گمرکات جمهوری اسلامی ایران، خدمات کارگو و فریت بار به ایتالیا یا برعکس آن را با ضمانت ارسال سالم محموله‌ها انجام می‌دهد. هانزا همچنین عضو اتاق بازرگانی ایران و ایتالیاست. با هانزا بارهای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با امن‌ترین وسایل حمل‌و‌نقل به شهرهای بزرگ این کشور مانند رم،‌ میلان، ناپل،‌ تورین، فلورانس و سایر بنادر مهم تجاری اروپا ارسال کنید.
حمل و نقل بین المللی به ایتالیا

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

صادرات و واردات از ایتالیا؛ خدمات حمل مواد اولیه و ارسال خرده بار به ایتالیا

بسیاری از صنایع تولیدی و کارخانه‌های کشور، مواد اولیه، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز خود را از کشور ایتالیا وارد می‌کنند. در سال‌های اخیر صادرات به ایتالیا با شرکت های حمل و نقل بین المللی نیز رواج یافته است. هانزا علاوه‌بر ارائه خدمات فریت بار مسافری به ایتالیا برای مهاجران، خدمات کارگو ایتالیا و ارسال خرده بار را نیز برای بازرگانان محترم عرضه می‌کند. کلیه محموله‌ها با ضمانت سلامت کالا جا‌به‌جا خواهند شد.

بهترین روش های حمل و نقل به ایتالیا

هانزا (شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا) کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، تزانزیت کالا، ترخیص، لاجستیک و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین المللی همکاری می‌کنیم تا خیال شما بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌هایتان راحت باشد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

کارگو و فریت بار از ایتالیا به ایران؛‌ از خدمات حرفه‌ای هانزا

معمولاً دانشجویان، افراد مهاجر و همچنین تجار و بازرگانان به‌دنبال امن‌ترین روش برای ارسال بار به ایتالیا یا حمل بار از ایتالیا به ایران هستند. چه قصد تجارت با این کشور صنعتی پیشرفته را داشته باشید و چه قصد حمل بارهای شخصی خود را به این سرزمین اروپایی، حتماً روی خدمات هانزا حساب ویژه‌ای باز کنید. ارسال بار از ایتالیا به ایران و برعکس آن از طریق معتبر‌ترین خطوط زمینی،‌ دریایی، هوایی و حتی ترکیبی امکان‌پذیر است. شرکت هنزا ناو دریا کلیه امور مربوط به مشاوره بسته‌بندی، حمل، امور گمرکی و ترخیص کالاها را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. به‌دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان، قیمت‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه و شرایط اقتصادی مناسب ایتالیا، افراد بسیاری به این کشور سفر می‌کنند. تجار به خدمات کارگو ایتالیا و مسافران و مهاجران نیز به فریت بار از ایتالیا نیاز پیدا خواهند کرد. ارسال بار از ایتالیا به ایران یا برعکس آن از روش‌های هوایی، دریایی و زمینی امکان‌پذیر است. البته حمل و نقل بین المللی ریلی به‌دلیل نبود خطوط ریلی تا ایتالیا انجام نمی‌شود.

ارسال بار هوایی به ایتالیا؛ حمل بار به اروپا در سریع‌ترین زمان

حمل هوایی ایتالیا سریع‌ترین روش ارسال بار به این کشور است. ارسال بار به ایتالیا با هواپیما معمولاً به مقصد دو شهر بزرگ و تجاری رم و میلان انجام می‌شود. فرودگاه بین‌المللی شهر میلان به‌عنوان شلوغ‌ترین فرودگاه تجاری این کشور از لحاظ حمل بار معرفی شده است. بیشترین محموله‌های تجار نیز معمولاً به دو فرودگاه میلان و رم ارسال می‌شوند. شرکت هنزا ناو دریا حمل کلیه کالاهای صادراتی، وارداتی و شخصی را به‌صورت Door to Door توسط خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی انجام خواهد داد. مدت زمان ارسال هوایی محموله به ایتالیا به عواملی مانند ایرلاین و نوع بار بستگی داشته و معمولاً بین ۳ الی ۵ روز طول می‌کشد.

حمل دریایی از ایتالیا؛ ارسال بار به ایتالیا با کشتی‌های باری

ایتالیا بنادر تجاری بسیار مهمی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به بندر جنوا، لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی اشاره کرد. حمل بار از ایتالیا به ایران با کشتی، مناسب کالایی با وزن و حجم بالاست؛‌ به همین دلیل بسیاری از تجار که حجم بارشان بسیار است از روش حمل و نقل دریایی به ایتالیا استفاده می‌کنند. این روش همچنین یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های ارسال کالا به ایتالیا محسوب می‌شود. سرویس‌های حمل دریایی ایتالیا به این صورت هستند:
•  حمل بار به‌صورت خرده‌بار یا فول کاتینتر (FCL یا LCL)
ارسال فله‌ای محموله‌ها (Break Bulk)
خدمات حمل Door to Door کالاهای صادراتی و وارداتی
سرویس حمل کالاهای ویژه و خاص
•  خدمات اجاره کشتی
لازم به ذکر است که به‌دلیل حجم بالاهای کالاهای ارسالی توسط هانزا و قراردادهای سالیانه این مجموعه با خطوط دریایی معتبر جهان، قیمت‌های ما بسیار رقابتی و مقرون‌به‌صرفه خواهند بود. هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل دریایی بین المللی محموله شما را با ضمانت ارسال سالم به مقصد می‌رساند.

حمل زمینی از ایتالیا؛ ارسال بار از ایتالیا به ایران با تریلرهای پیشرفته

حمل زمینی بار از ایتالیا به ایران یا برعکس، مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش فرستادن بار به این کشور است. البته این روش به زمان بیشتری نیاز دارد. ارسال زمینی بار به ایتالیا به دو صورت کامیون‌های دربست (FTL) یا خرده بار (LTL) انجام می‌شود. انتخاب روش ارسال به نوع کالا و اهداف شما بستگی خواهد داشت. برای اطلاع از شرایط حمل زمینی، نوع کامیون‌ها، مدت زمان تحویل به مقصد و دریافت مشاوره پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان هانزا گفت‌و‌گو کنید.

خدمات کارگو ایتالیا به‌ روش ترکیبی

برای مقاصدی که به‌طور مستقیم نمی‌توان محموله ارسال کرد، هانزا از خدمات حمل ترکیبی استفاده می‌کند. حمل و نقل ترکیبی امکان ارسال کالا از ایتالیا به نقاط مختلف ایران را فراهم کرده است. در این روش از انواع شیوه‌های حمل دریایی، هوایی و زمینی استفاده خواهد شد. هانزا محموله‌های شما را در سلامت کامل به محل مورد نظر می‌رساند.

هزینه حمل بار از ایتالیا به ایران؛ قیمت‌های رقابتی و مناسب هانزا

هزینه فریت بار به ایتالیا یا کارگو به این کشور به عوامل مختلفی مانند نوع محموله،‌ وزن و حجم کالاها و فاصله تا مقصد مورد نظر بستگی دارد. انتخاب نوع روش حمل و نقل نیز بر قیمت ارسال بار به ایتالیا اثر می‌گذارد. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم که برای استعلام قیمت حمل بار به این کشور همین حالا با مشاوران ما در شرکت هنزا ناو دریا تماس بگیرید.

حمل بار به ایتالیا با ضمانت سلامت محموله‌ها توسط شرکت هنزا ناو دریا

اگر قصد صادرات و واردات از ایتالیا را دارید و به‌دنبال بهترین روش برای ارسال بار به این کشور هستید،‌ روی خدمات حرفه‌ای هانزا حساب باز کنید. هانزا شما را از ابتدا تا انتهای فرآیند بسته‌بندی، امور گمرکی،‌ حمل و نقل و ترخیص محموله‌ها یاری خواهد کرد. همچنین، امکان پیگیری لحظه‌به‌لحظه حمل کالاها توسط پیامک یا سامانه BPMS برای مشتریان هانزا فراهم شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

مدت زمان تحویل بار به مقصد کشور ایتالیا چقدر است؟

زمان تحویل بار به مقصد به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال، مسافت مبدأ و مقصد و نوع روش حمل و نقل روی زمان رسیدن بار اثر‌گذار هستند. به‌طور‌کلی،‌ روش حمل هوایی به ایتالیا سریع‌ترین شیوه ارسال بار به این کشور جذاب است.

کدام شیوه ارسال بار را برای حمل محموله خود به ایتالیا انتخاب کنم؟

پاسخ به این سؤال به نوع، حجم و وزن کالاهای شما بستگی دارد. برای انتخاب بهترین شیوه ارسال بار همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. مشاوران ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهند کرد.