inside-banner

حمل و نقل بین المللی به یونان

یونان یکی از کشورهای پیشرفته در جنوب شرقی اروپا به شمار می‌رود. این کشور در محل تلاقی سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده و با پیشینه تاریخی غنی، تأثیر ویژه‌ای روی فرهنگ غرب داشته است. یونان حدود 6000 جزیره دارد و ثروتمندترین افراد جهان مالک بسیاری از 227 جزیره قابل سکنه آن هستند. صنعت گردشگری، یکی از منابع درآمد اصلی یونان محسوب می‌شود و نزدیک به 17% از نیروی کار این کشور به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم در حوزه گردشگری مشغول به کار هستند.
کشور ایران از گذشته‌های دور، روابط تجاری خوبی با کشور یونان داشته است. آمارهای رسمی، یونان را سومین شریک تجاری ایران در اروپا می‌دانند. وجود مرزهای آبی وسیع از طریق دریای مدیترانه و دریای یونان، همچنین مرز زمینی بین یونان و ترکیه، یکی از دلایل تداوم ارسال بار به این کشور از مبدأ ایران، از گذشته تا به حال است. هانزا، خدمات حرفه‌ای حمل و نقل بین المللی از ایران به یونان و بالعکس را عرضه می‌کند. با روش‌های حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی، هنزا ناو دریا انواع محموله‌ها را به‌صورت حرفه‌ای و امنیت بالا، بین ایران و این کشور اروپایی جابه‌جا خواهد کرد.
حمل و نقل بین المللی به یونان

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

حمل انواع کالا و مواد اولیه بین ایران و یونان با روش‌های حمل ایمن بار

روزانه محموله‌های متفاوتی از ایران به یونان و برعکس فرستاده می‌شوند. این محموله‌ها ممکن است تجاری یا شخصی باشند. مهاجران از ایران به یونان، وسایل منزل خود را از طریق روش‌های مختلف حمل و نقل بین المللی جابه‌جا می‌کنند. هانزا با عرضه انواع خدمات حمل و نقل بین المللی، امکان ارسال بار به یونان را به‌راحتی فراهم کرده است. از جمله این روش‌ها برای جابه‌جایی انواع محموله‌ها می‌توان به روش حمل و نقل هوایی، دریایی و ترکیبی اشاره کرد.

بهترین روش های حمل و نقل به یونان

هانزا (شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا) کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، تزانزیت کالا، ترخیص، لاجستیک و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین المللی همکاری می‌کنیم تا خیال شما بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌هایتان راحت باشد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

جابه‌جایی بار بین یونان و ایران از خدمات تخصصی شرکت هنزا ناو دریا

کشور ترکیه، ایران در قاره آسیا و یونان در قاره اروپا را به یکدیگر وصل می‌کند. از طرفی دیگر، وجود دریای سیاه و دریای مدیترانه در اطراف یونان، دسترسی به این کشور از طریق راه‌های آبی را به‌راحتی فراهم کرده است. دسترسی نسبتاً راحت ایران به یونان، باعث شده است صادرات و واردات بین این دو کشور تداوم داشته باشد. شرکت هنزا ناو دریا که از شرکت‌های برتر حمل و نقل بین المللی است، این کار را به‌صورت کاملاً ایمن و بدون دردسر انجام می‌دهد. برقراری ارتباط با کشوری مانند یونان که از کشورهای توسعه یافته اروپا محسوب می‌شود، به رونق اقتصاد ایران کمک می‌کند. علاوه‌بر ارتباطات تجاری، ایرانیان بسیاری در یونان زندگی می‌کنند. این افراد برای جابه‌جایی لوازم منزل به شرکت‌های حمل و نقل نیاز دارند. هانزا یک شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی، زمینی و هوایی معتبر برای انتقال انواع محموله‌های تجاری و شخصی است. هانزا با فراهم کردن امکان انتقال ایمن بار، جای هیچ‌گونه نگرانی را باقی نمی‌گذارد. 

معرفی انواع روش‌‌های حمل و نقل کالا بین ایران و یونان

روش‌‌های مختلفی برای ارسال بار از یونان به ایران و برعکس وجود دارد. شرکت هنزا ناو دریا با ارائه انواع خدمات حمل و نقل، جابه‌جایی انواع کالا، محموله‌های تجاری، ماشین آلات صنعتی و بارهای شخصی را به یک امر آسان تبدیل کرده است. در ادامه روش‌های ارسال بار به یونان از ایران و برعکس را بررسی می‌کنیم.

1. حمل و نقل دریایی بین ایران و یونان؛ بهترین روش جابه‌جایی بارهای سنگین

حمل و نقل دریایی یکی از قدیمی‌ترین روش‌های ارسال کالا در سراسر جهان است. تقریباً 80 درصد از تجارت‌های بین‌المللی از طریق دریا و آب‌های آزاد انجام می‌شود. شرکت هنزا ناو دریا از طریق معتبرترین خطوط کشتیرانی در جهان، خدمات ارسال بار از یونان را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌دهد. با این که معمولاً محموله‌های سنگین از طریق حمل و نقل دریایی جابه‌جا می‌شوند، ولی برای نوع بار محدودیتی وجود ندارد. انواع کالا مانند ماشین‌آلات و تجهیزات الکتریکی، ماشین‌آلات صنعتی، مواد اولیه پلاستیک، مواد معدنی و حتی مواد خوراکی قابلیت جابه‌جایی از طریق حمل و نقل دریایی را دارند.

2. حمل و نقل ترکیبی بین ایران و یونان؛ روش انتقال ایمن بار

هانزا فقط یک شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی نیست؛ بلکه انواع خدمات حمل و نقل هوایی، دریایی و ترکیبی را عرضه می‌کند. حمل و نقل ترکیبی یکی از روش‌های رایج در ارسال بار از یونان است. در این روش بار توسط وسیله نقلیه‌های مختلف مانند: کشتی، هواپیما، کامیون‌های سنگین و قطار حمل می‌شود تا محموله با سلامت کامل به مقصد مورد‌نظر برسد.

3. حمل و نقل هوایی از ایران به یونان و برعکس؛ ارسال بار در سریع‌ترین زمان ممکن

افراد بسیاری برای ارسال بار از ایران به یونان، روش حمل و نقل هوایی را به روش‌های دیگر ترجیح می‌دهند. این روش علاوه‌بر سرعت بالا در انتقال محموله، یکی از ایمن‌ترین روش‌های ارسال بار به یونان از مبدأ ایران محسوب می‌شود. هانزا با انواع هواپیما از بهترین خطوط هواپیمایی جهان، انواع محموله‌های شخصی و تجاری را بین ایران و یونان جابه‌جا می‌کند.

مدت زمان حمل بار از یونان به ایران و بالعکس در روش‌های مختلف

مدت زمان رسیدن محموله پس از ارسال بار به یونان به عوامل متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل در مدت زمان رسیدن بار به مقصد، روش ارسال آن است. به‌طور میانگین روش حمل و نقل هوایی از سریع‌ترین روش‌های حمل بار از ایران به یونان و برعکس است و بین 3 تا 5 روز طول می‌کشد. این مدت زمان باتوجه‌به فاصله بین مبدأ و مقصد متفاوت است.

هزینه ارسال بار به یونان از ایران و بالعکس

عوامل مختلفی مانند: روش جابه‌جایی بار، فاصله بین مبدأ و مقصد، نوع محموله و وزن آن روی تعیین هزینه ارسال بار به یونان تأثیرگذار هستند؛ بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی را برای هزینه ارسال بار به یونان از ایران در نظر گرفت. به‌طورکلی، روش‌ حمل و نقل دریایی با کشتی معمولاً هزینه کمتری نسبت به جابه‌جایی زمینی و هوایی دارد. هانزا با ارائه انواع خدمات حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی، امکان جابه‌جایی محموله‌ها با مناسب‌ترین قیمت را فراهم کرده است. سرعت جابه‌جایی محموله‌ها در کنار ایمنی بالا، از ویژگی‌های برتر شرکت هنزا ناو دریا به شمار می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حمل بار از یونان به ایران و دریافت فرم‌های موردنیاز با شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. 

سوالات متداول

حمل بار به یونان از ایران با چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

برای ارسال بار به یونان از مبدأ ایران، از روش‌های حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی استفاده می‌شود. برای حمل بار به یونان از ایران و برعکس، بهترین کشتی‌ها در معتبرترین خطوط کشتیرانی، هواپیماها، کامیون‌ها و انواع وسیله نقلیه به کار گرفته می‌شوند.

ارسال بار به یونان از مبدأ ایران چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال بار از ایران به یونان و برعکس، به روش حمل و نقل و نوع محموله بستگی دارد. حمل و نقل هوایی یکی از سریع‌ترین و ایمن‌ترین روش‌های جابه‌جایی محموله است.

هزینه حمل بار از یونان به ایران چقدر است؟

روش جابه‌جایی بار، مسافت بین دو کشور ایران و یونان، نوع محموله و وزن آن روی هزینه حمل و نقل تأثیرگذار هستند؛ بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه حمل بار، باید این عوامل را در نظر گرفت. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره هزینه ارسال بار، با شماره ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان هانزا آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.