inside-banner

واردات و صادرات ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی

تجهیزات و ماشین آلات الکتریکی، پایه چرخ تولید صنایع در همه کشورهای دنیا هستند. ماشین‌آلات الکتریکی در حوزه برق مثل انواع مختلف کابل و ترانسفورماتور توسط کشورهای مختلفی در سراسر جهان ساخته می‌شوند. شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات و سازنده محصولات برقی در ایران، در صادرات و واردات تجهیزات الکتریکی فعالیت دارند. حمل و نقل انواع ماشین‌آلات صنعت برق به تخصص و امکانات ویژه‌ای نیاز دارد. کوچک‌ترین آسیب به این تجهیزات، موجب خرابی‌شان می‌شود. همچنین کوتاه‌ترین تأخیر به معنای ضرر شرکت‌های فعال در زمینه تجهیزات برقی است. شرکت هنزا ناو دریا، شبکه‌ای مدرن و کارآمد از سرویس‌های حمل و نقل بین المللی در داخل و خارج مرزهای کشور فراهم کرده است. نگهداری بی‌نقص از کالا و تحویل به موقع بار در حمل و نقل داخلی و بین‌المللی، جزو اهداف اصلی فعالیت‌های هانزا هستند. 

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

خدمات صادرات و واردات تجهیزات الکتریکی به مراکز تجاری ایران و جهان

کشورهای مختلف آسیا و اروپا در زمینه ساخت و عرضه انواع ماشین‌آلات برقی تخصص دارند. تجهیزات الکتریکی چه در زندگی روزمره مردم و چه در تأمین برق موردنیاز واحدهای تولیدی نقش حیاتی ایفا می‌کنند. باتوجه‌به اهمیت این کالا در کل دنیا، شرکت‌های تجاری مختلفی در داخل کشور به صادرات و واردات ماشین‌الات برقی مشغول هستند. شبکه حمل و نقل و ترانزیت هانزا هم در داخل کشور و هم در خارج از مرزهای ایران خدمات ترابری عرضه می‌کند. شرکت‌های تولیدکننده یا خریداران کالای الکتریکی در داخل ایران به‌لطف سیستم حمل و نقل هانزا قادر به مبادله با شهرهای مختلف داخلی و کشورهای خارجی هستند. گستره حمل و نقل بین‌المللی شرکت هنزا ناو دریا، از شرق آسیا تا کشورهای اسکاندیناوی را شامل می‌شود. اهمیت جریان برق در زندگی عادی و زیرساخت‌های دنیا، سود سرشاری نصیب شرکت‌های فعال در این زمینه کرده است. تجار و شرکت‌های بازرگانی ایرانی و حتی سازمان‌های دولتی در زمینه صادرات و واردات تجهیزات الکتریکی فعالیت دارند. هانزا، خدمات حمل ماشین‌آلات الکتریکی را به مجموعه‌های تجاری داخلی عرضه می‌کند. جابه‌جایی تجهیزات برقی به زیرساخت و امکانات خاصی نیاز دارد که هانزا از آن‌ها بی‌بهره نیست.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

شیوه‌های حمل تجهیزات الکتریکی؛ باربری از همه مسیرهای ممکن 

حمل ماشین‌آلات الکتریکی درست مثل سایر کالا و مواد اولیه با روش‌های مختلف انجام می‌شود. شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود) خدمات حمل دریایی، هوایی، زمینی و ترکیبی را مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می‌دهد. زنجیره تأمین را در ایران و جهان با همکاری شرکت‌های مشهور ترابری انجام می‌شود تا سرعت و ایمنی خدمات بی‌نظیر باشد. روش‌های حمل و نقل تجهیزات الکتریکی در ادامه بررسی کرده‌ایم.

1- حمل دریایی ماشین‌آلات برقی؛ جابه‌جایی محموله‌های سنگین بین بندرها

هانزا با مشهورترین خطوط کشتیرانی ایران و جهان همکاری دارد. انواع مختلف کشتی برای هرنوع کالای الکتریکی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این شناورها که به بهترین امکانات حمل بار مجهز هستند، امکان جابه‌جایی محموله به دورترین شهرهای بندری را فراهم می‌کنند. روش حمل و نقل دریایی در میان تجار و بازرگانان کشور بسیار محبوب و متداول است. 

2- حمل و نقل هوایی تجهیزات برقی؛ ارسال سریع بار به نقاط مختلف 

خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی، هواپیماهای باری را برای حمل هرگونه تجهیزات الکتریکی در اختیار هانزا قرار می‌دهند. صادرات یا واردات هوایی انواع ماشین‌آلات برقی با هواپیمای باری به‌سرعت انجام می‌شود.

3- ارسال زمینی محموله تجهیزات الکتریکی؛ صادرات و واردات کم‌هزینه با همسایگان ایران

روش زمینی حمل بار خود به دو دسته جاده‌ای و ریلی تقسیم می‌شود. در روش جاده‌ای مدرن‌ترین کامیون‌ها، بوژی‌کش و انواع کمرشکن برای جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی پیشنهاد می‌شوند. در حمل بار ریلی نیز قطارهای باری، کالا را جابه‌جا می‌کنند. حمل و نقل زمینی برای مبادله تجاری با کشورهای همسایه بهترین انتخاب ممکن است. 

4- حمل ترکیبی؛ جابه‌جایی محموله کالای الکتریکی با وسایل نقلیه مختلف 

حمل ترکیبی با وسایل نقلیه مختلف، یک راهکار فوق‌العاده برای تسهیل موانع صادرات و واردات است. شرکت‌های فعال در زمینه خرید یا فروش ماشین‌آلات الکتریکی با حمل ترکیبی قادرند با دورترین تولیدکنندگان و بازارهای این حوزه دادوستد داشته باشند. 

نرخ حمل ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی، وابسته به عوامل گوناگون

هزینه باربری برای همه نوع کالا و مواد اولیه به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ واردات و صادرات تجهیزات برقی به نقاط مختلف دنیا نیز با تأثیر فاکتورهای مختلف محاسبه می‌شود. یکی از اصلی‌ترین عوامل ماهیت بار است. شکل، نوع، ابعاد و وزن کالای الکتریکی روی هزینه حمل و نقل تأثیر دارد. برای مثال، نرخ حمل کابل با جابه‌جایی ترانس‌های غول‌آسا متفاوت است. 
یکی دیگر از عوامل مهم در هزینه‌های حمل بار، مسافت بین مبدأ و مقصد است. طول مسیر روی میزان سوخت مصرفی وسیله حمل بار نیز تأثیر می‌گذارد. جابه‌جایی محموله‌های مرتبط با صنایع برق و الکتریک کار آسانی نیست. هزینه نیروی ماهر و تجهیزات خاص را نیز نباید از یاد برد. مثل همه فعالیت‌های صادرات و واردات، نرخ دلار و تعرفه‌های گمرکی نیز روی هزینه نهایی باربری تأثیر می‌گذارند. 

مدت زمان حمل و نقل ماشین‌آلات الکتریکی چقدر است؟ 

مدت زمان حمل تجهیزات و ماشین آلات الکتریکی نیز درست مثل هزینه جابه‌جایی به چند عامل بستگی دارد. میزان بار سفارشی و نوع وسیله نقلیه حامل در زمان لازم برای صادرات و واردات بار اثرگذار است. فرآیند بارگیری و تخلیه محموله‌های سنگین طولانی‌تر از کالای سبک است. همچنین جابه‌جایی بار با هواپیما، سریع‌تر از کشتی باری انجام می‌شود. ارسال بار از فرودگاه‌های مشهور جهان به تهران برای سبک‌ترین محموله‌ها 3 تا 5 روز طول می‌کشد. در باربری دریایی، رسیدن یک کشتی از مسافت دور مثل چین 20 تا 25 روز وقت می‌برد. 

حمل ایمن و سریع تجهیزات الکتریکی در ایران و جهان را به هانزا بسپارید

ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی، یکی از کالای اصلی در شبکه ترانزیت جهانی است. برای حمل بار مربوط به صنایع برقی، تجهیزات و حامل‌های خاصی به‌کار گرفته می‌شود. شرکت هنزا ناو دریا که در چندین اتاق بازرگانی عضویت دارد و مجوزهای داخلی و بین‌المللی حمل بار با بالاترین استاندارد را کسب کرده، خدمات حرفه‌ای حمل و نقل عرضه می‌کند. 
هانزا با بهترین و معتبرترین خطوط باربری ایران و جهان همکاری دارد تا محوله‌های بازرگانان کشورمان به موقع و در صحت کامل به گیرنده تحویل شوند. همچنین هانزا از امکانات مدرن مثل پرتال مشتریان، اطلاع رسانی وضعیت سفارشات از طریق اس ام اس، اتوماسیون داخلی و bpms بهره می‌برد. این قابلیت‌ها، تجربه حمل بار مطابق بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های جهانی را برای ایرانیان فراهم می‌کند. مشاوران حرفه‌ای هانزا با خط تماس ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ پاسخگوی سؤالات شما درباره هزینه‌ها و روش‌های ارسال کالا هستند.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

حمل ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی با چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

حمل بار از نوع تجهیزات برقی از همه مسیرهای تجاری صورت می‌گیرد. هانزا با معتبرترین خطوط کشتیرانی، هواپیمایی، ریلی و جاده‌ای در داخل و خارج کشور همکاری می‌کند.

هزینه حمل محموله‌های الکتریکی چقدر است؟

نرخ حمل بار به عوامل مختلفی بستگی دارد و با یک رقم ثابت بیان نمی‌شود. نوع بار، نوع وسیله نقلیه و مسافت جزو عوامل مهم در هزینه حمل بار هستند.