inside-banner

حمل و نقل بین المللی به فیلیپین

فیلیپین کشوری در جنوب شرق آسیا و همسایگی ویتنام، تایوان، اندونزی، مالزی، تایلند و سنگاپور است. یکی از مواردی که منجر به اهمیت بحث حمل و نقل بین المللی در این کشور شده، قرار گرفتن فیلیپین در مجاورت اقیانوس آرام و دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین است. همچنین آنچه حمل و نقل دریایی در فیلیپین را به موضوعی مهم تبدیل کرده، وجود جزیزه‌های متعدد است. این جزایر که تعداد آن‌ها به 7107 جزيره می‌رسد، در سه گروه بزرگ لوزون، میندانائو، و ویسایا طبقه‌بندی می‌شوند.

دو جزیره لوزون و میندانائو، 66 درصد مساحت فیلیپین را تشکیل می‌دهند. شرکت هنزا ناو دریا با عضویت در انجمن سراسری شرکت‌های حمل و نقل بین المللی ایران، خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی به فیلیپین را با بالاترین کیفیت به مسافران و بازرگان عرضه می‌کند. 

 
حمل و نقل بین المللی به فیلیپین

درخواست استعلام قیمت از هانزا

آخرین مقالات هانزا

اصطلاحات حمل و نقل بین المللی

فرم‌های الزامی صادرات و واردات

تحویل به موقع و بسته بندی مطمئن برای ارسال بار با هانزا 

یکی از نیازهای بزرگ کشورها در دنیای امروز، نیاز به مواد غذایی و محصولات کشاورزی است. یک چالش اساسی برای حمل و نقل بین المللی مواد غذایی، سرعت بالا برای ارسال بار است. بسیار مهم است که مواد غذایی در کم‌ترین زمان و تازه به مقصد برسند. همچنین برای ارسال مواد غذایی باید مجوزهای لازم از سازمان گمرک و تاییدیه سازمان غذا و دارو را هم دریافت کنید. شرکت هنزا ناو دریا، با چندین سال تجربه بار بازرگانان را در کم‌ترین زمان ممکن و سالم و ایمن به فیلیپین می‌رساند. 

بهترین روش های حمل و نقل به فیلیپین

هانزا (شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا) کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی، تزانزیت کالا، ترخیص، لاجستیک و به‌طور‌کلی همه مراحل مرتبط با زنجیره تأمین را در ایران و کلیه نقاط جهان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. ما با بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری بین المللی همکاری می‌کنیم تا خیال شما بابت سرعت حمل و ایمنی محموله‌هایتان راحت باشد.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به خدمات حمل و نقل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

اینکوترمز | Incoterms

مهمترین قوانین حمل و نقل بین المللی کالا

برخی از اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی در صنعت جهانی حمل‌و‌نقل کاربردهای فراوانی دارند. در تجارت از این اصطلاحات برای مشخص کردن نوع قراردادها و شرح وظایف طرفین معامله استفاده می‌شود. برای حمل‌ونقل بین‌المللی از ایران به ترکیه کاربردی نداشته باشد. به‌طور‌کلی، اینکوترمز به چهار گروه D-C-F-E با اصطلاحات وابسته به هر گروه تقسیم شده‌ است.

حمل بار از ایران به فیلیپین با خدمات شرکت هنزا ناو دریا

با گسترش روابط تجاری بین ایران و فیلیپین، صادرات به این کشور افزایش یافته است. مهم‌ترین صادرات ایران به فیلیپین شامل سنگ کنسانتره مس، انواع قیر و محصولات پتروشیمی، آسفالت، اوره و مواد معدنی می‌شود. بهترین راه برای ارسال بار به فیلیپین با توجه به مجاورت این کشور با دریا، استفاده از حمل و نقل دریایی است. هانزا، یک شرکت حمل و نقل بین‌ المللی است که در کنار خدمات فریت بار مسافری به فیلیپین، خدمات حمل و نقل دریایی و حمل ترکیبی به فیلیپین را پوشش می‌دهد. حمل بار از ایران به همه بندرهای تجاری فیلیپین توسط شرکت هنزا ناو دریا امکان‌پذیر است. در همین راستا کلیه مراحل بسته‌بندی و ترخیص کالا با بالاترین کیفیت توسط این شرکت انجام می‌شود. هانزا کلیه مراحل حمل و نقل هوایی بار و ارسال دریایی به فیلیپین را برعهده خواهد گرفت. همچنین کارشناسان خدمات باکیفیتی برای حمل اثاث منزل به فیلیپین به مشتریان عرضه می‌کنند.

خدمات حمل و نقل دریایی هانزا؛ ارسال بارهای سنگین با کشتی 

معمولا کالاهایی که با کشتی از ایران به فیلیپین ارسال می‌شوند، حجم و وزن بالایی دارند. یک مزیت حمل و نقل دریایی نسبت به سایر روش‌های حمل و نقل بین المللی، هزینه مناسب آن است. اکثر بازرگانان و شرکت‌های تجاری ترجیح می‌دهند که بارهای خود را با کمک شرکت‌های حمل و نقل بین المللی و از روش حمل و نقل دریایی انجام دهند. باتوجه‌به اینکه فیلیپین جزایر متعددی دارد، یکی از متداول‌ترین روش‌های ارسال بار از ایران به فیلیپین، حمل و نقل دریایی است. سرویس‌های حمل دریایی هانزا عبارت‌اند از:
•   حمل دریایی به فیلیپین به‌صورت فول کانتینر (دربست) یا خرده‌بار
•   ارسال محموله‌ها به‌صورت فله‌ای (Break Bulk)
•   خدمات اجاره دادن کشتی
•   حمل با کانتینرهای ویژه برای کالاهای خاص
هانزا برای سرویس‌دهی بهتر با بسیاری از خطوط معتبر کشتیرانی دنیا، قراردادهای سالیانه امضا می‌کند. این موضوع به بازرگانان کمک می‌کند تا با کم‌ترین هزینه و با اطمینان بیشتری بارهای خود را به فیلیپین ارسال کنند. 

ارسال هوایی بار به فیلیپین با خدمات کارگو و فریت بار هانزا

یکی از مهم‌ترین ارکان چرخه تولید و مصرف، حمل و نقل هوایی است. محبوبیت حمل و نقل بین المللی هوایی به‌خاطر امنیت بالا، سریع بودن و تحویل سالم بار است. همه این موارد باعث می‌شود تا در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی شود. باتوجه‌به امنیت بالای این روش و سالم رسیدن کالا، یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای حمل کالاهای شخصی و اثاث منزل به فیلیپین، حمل و نقل هوایی است. شرکت هنزا ناو دریا با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همکاری گسترده‌ای که با ایرلاین‌ها و خطوط هوایی فیلیپین دارد، محموله‌های هوایی شما را با مطمئن‌ترین روش و در کم‌ترین زمان به فیلیپین ارسال می‌کند. 

حمل ترکیبی هانزا؛ فرصتی برای حمل بار با وسایل نقلیه مختلف به فیلیپین

در بعضی مواقع به دلیل موقعیت جغرافیایی کشور مقصد، نیاز دارید ارسال بار را با استفاده از حمل ترکیبی انجام دهید. همان‌طور که از نام این روش مشخص است، حمل بار در این روش با استفاده از دو یا چند وسیله نقلیه مختلف انجام می‌شود. باتوجه‌به موقعیت جغرافیایی فیلیپین و مجاورت با دریا، بسیاری از محموله‌های ارسالی به این کشور با روش ترکیبی جابه‌جا می‌شوند. همچنین امکانات حمل و نقل ترکیبی هانزا، ارسال بار به مناطق دورافتاده فیلیپین را نیز فراهم می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه با خدمات هانزا برای ارسال بار به فیلیپین 

یکی از نکات مهم برای بازرگانان، هزینه حمل بار است. برای حمل و نقل بین‌المللی و ارسال بار به فیلیپین باید شرکتی را انتخاب کنید که خدمات آن با بودجه و هزینه زمانی شما مطابقت داشته باشد. شرکت هنزا ناو دریا به شما کمک می‌کند تا در زمان و هزینه ارسال بار به سراسر جهان صرفه‌جویی کنید. 

سوالات متداول

کم هزینه‌ترین روش ارسال بار به فیلیپین چیست؟

با توجه به مجاورت فیلیپین با دریا و وجود جزیره‌های متعدد در این کشور، حمل و نقل دریایی یکی از کم‌هزینه‌ترین و ایمن‌ترین راه‌های حمل بار به فیلیپین محسوب می‌شود

آیا هانزا امکان حمل بار هوایی به فیلیپین را دارد؟

بله، شرکت هنزا ناو دریا همکاری گسترده‌ای که با ایرلاین‌ها و خطوط هوایی فیلیپین دارد، برای ارسال بار هوایی به فیلیپین تمام خدمات موردنیاز را به مشتریان عرضه می‌کند

راه‌های ارتباطی با شرکت هنزا ناو دریا برای اطلاع از مراحل ارسال بار به فیلیپین کدام است؟

اگر قصد صادرات یا ارسال به فیلیپین را دارید، باید قبل از هر چیز به‌دنبال یک شرکت حمل و نقل بین المللی باشید. مشتریان برای برقراری ارتباط با کارشناسان هانزا، می‌توانند با شماره تلفن 02143312000 تماس بگیرند. بعد از عقد قرارداد ارسال بار با هانزا، کلیه مراحل حمل بار از طریق پیام کوتاه و سیستم اتوماسیون داخلی به اطلاع مشتریان خواهند رسید