inside-banner

واردات و صادرات شیشه و مصنوعات

شیشه یکی از مهم‌ترین مواد اولیه در ساختمان‌سازی و بسیاری از صنایع دیگر کشور مانند ساخت ظروف شیشه‌ای است. به همین دلیل، حجم واردات شیشه و مصنوعات به ایران روز‌به‌روز افزایش می‌یابد. کشور پهناور چین را می‌توان قطب تولید و صادرات شیشه در دنیا دانست. البته واردات مصنوعات شیشه‌ای از کشورهایی مانند فرانسه، آلمان، جمهوری چک و ایتالیا نیز رونق فراوانی دارد. حمل و نقل شیشه و مصنوعات، به‌دلیل شکنندگی این محموله‌ها بسیار حساس و تخصصی است و باید توسط یک تیم متخصص انجام شود. برای حمل شیشه در سطح جهان می‌توانید روی خدمات حرفه‌ای هانزا حساب ویژه‌ای باز کنید. شرکت هنزا ناو دریا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی شیشه و مصنوعات شیشه‌ای، انواع خدمات حمل این محموله‌های حساس را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

نمایندگی ها
 • بندرعباس

  بندرعباس-بلوار امام خمینی- مابین سه راه سازمان و سه راه بلوکی-ساختمان پاداش-طبقه ۴-واحد ۴۰۱

 • بندر چابهار

  بندر چابهار- بلوار امام- روبروی بانک ملت مرکزی- بازرگانی محمد رسول تحویلداری

 • بندر خرمشهر

  بندر خرمشهر- خیابان مطهری- چهارراه نقدی- جنب رستوران رضا- آقای مزرعه

 • بندر امام خمینی (ره)

  بندر امام خمینی- ساختمان اداری گمرک-بیمه دی

 • بندر بوشهر

  بندر بوشهر- خیابان ساحلی - بلوار مهربان - پلاک ۱۴۹

حمل و نقل شیشه و مصنوعات با تحویل به‌موقع و ضمانت سلامت کالا

تجارت شیشه،‌ یکی از پر‌سودترین فعالیت‌های اقتصادی کشور است. ظروف کریستالی و شیشه‌ای، بانکه‌ها، شیشه‌های ساختمانی و انواع مصنوعات دیگر شیشه، به‌طور گسترده‌ای توسط تجار به کشور وارد می‌شوند. واردات و صادرات شیشه شرایط و قوانین خاصی دارد و باید مطابق با مقررات کشورهای مختلف انجام شود. هانزا با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل و ترخیص شیشه از گمرک، بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می‌کند؛ بسته‌بندی، حمل، امور گمرکی، ترانزیت و ترخیص محموله‌های خود را به هانزا بسپارید.

حمل و نقل دریایی بین المللی

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا اقدام به عرضه خدمات حمل بار دریایی می‌کند. این شرکت معتبر از سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت تجاری صادره دارد و در واقع شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا (مسئولیت محدود)،‌ یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل دریایی محسوب می‌شود.

حمل و نقل دریایی بین المللی

هانزا؛‌ ارائه‌کننده انواع حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران

هانزا به‌عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی با همکاری شبکه بزرگ جهانی خود و همچنین با همکاری تنگاتنگ با ایر‌لاین‌ها و خطوط هوایی مختلف،‌ محموله‌های هوایی را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی به نقاط مختلف ایران و جهان ارسال می‌کند.

حمل و نقل هوایی بین المللی

حمل و نقل زمینی بار از ایران به سایر نقاط جهان

حمل بار زمینی از طریق کامیون‌ها و خطوط راه‌آهن انجام می‌شود. شبکه ترانزیت گسترده هانزا ارسال بار به سراسر نقاط کشور و همسایگان ایران را امکان‌پذیر کرده است. هانزا به‌عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی، هوایی و دریایی کلیه مجوز‌های قانونی برای حمل انواع کالا را به سراسر نقاط کشور و جهان دریافت کرده است.

حمل و نقل زمینی بین المللی

حمل و نقل ترکیبی کالا؛ ارسال انواع محصولات با سرعت بالا

شرکت حمل و نقل ترکیبی مانند هنزا ناو دریا با ایجاد سرویس حمل چند وجهی، برای تاجران این امکان را فراهم کرده تا محموله مورد‌نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال یا دریافت کنند. شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش بین‌المللی یا صنایع نیازمند به مواد اولیه خاص به حمل ترکیبی نیاز دارند.

حمل و نقل ترکیبی بین المللی

حمل و نقل ریلی شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا

از روش حمل و نقل ریلی برای جابه‌جایی مرسولات مختلف به کشور‌های اطراف و شهر‌های داخلی استفاده می‌شود. از مقاصد حمل و نقل ریلی بین المللی می‌توان به کشور ترکیه و کشور‌های حوزه .C.I.S (روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و تاجیکستان) اشاره کرد. علاوه‌بر این، حمل و نقل ریلی داخلی نیز به شهر‌هایی امکان‌پذیر است که خطوط راه‌آهن از آن‌ها گذشته باشد.

حمل و نقل ریلی بین المللی

حمل و نقل دریایی شیشه و مصنوعات؛ روشی امن برای صادرات و واردات شیشه

چین قطب تولید شیشه در جهان است و هر سال تجار فراوانی اقدام به واردات مصنوعات شیشه‌ای از این کشور پهناور می‌کنند. برای حمل و نقل بین المللی شیشه از کشورهای دوری مانند چین،‌ روش حمل دریایی بهترین و امن‌ترین گزینه است. سرویس‌های متنوع حمل و نقل دریایی هانزا عبارت‌اند از:
حمل شیشه و مصنوعات به‌صورت دربست یا خرده‌بار
•   سرویس حمل‌و‌نقل فله‌ای (Break Bulk)
•   حمل شیشه به‌صورت Door to Door با کشتی‌های باری
•   خدمات ویژه برای محموله‌های خاص
•   خدمات اجاره کشتی
به‌وسیله کشتی می‌توان وزن و حجم بالایی از بار را به نقاط مختلف جهان ارسال کرد. همچنین، حمل دریایی در کنار حمل و نقل زمینی به‌عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های ارسال بار شناخته می‌شوند.

حمل و نقل جاده‌ای؛ واردات و صادرات شیشه به کشورهای همسایه و اروپا با تریلر

اگر قصد واردات مصنوعات شیشه‌ای از کشورهای همسایه مانند ترکیه را دارید، به‌راحتی می‌توانید از خدمات حمل و نقل بین المللی جاده ای هانزا استفاده کنید. حمل شیشه با انواع تریلرهای پیشرفته و مسقف، به‌صورت دربست (FTL) و خرده‌بار (LTL) از کشورهای مختلفی مانند ترکیه و کشورهای اروپایی به ایران و برعکس انجام می‌شود. تعرفه واردات شیشه به روش زمینی مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

حمل و نقل بین المللی شیشه با قطار؛ حمل ریلی بار با قیمتی مناسب

یکی دیگر از روش‌های ایمن حمل محموله شیشه، شیوه حمل‌و‌نقل ریلی است. حمل ریلی بار شامل کلیه خدمات حمل کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از مبادی مرزی کشور به کشورهای آسیای میانه و حوزه دریای بالتیک، روسیه، ترکیه، سوریه، کویت و عراق است. حمل بار با قطار، ایمنی بالایی دارد و برای تجارت شیشه با کشورهای همسایه گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

حمل و نقل هوایی؛ سریع‌ترین روش حمل شیشه و مصنوعات در دنیا

اگر سرعت ارسال محموله‌ها برایتان اهمیت بالایی دارد،‌ بهتر است از روش حمل هوایی بار استفاده کنید. حمل‌و‌نقل هوایی سریع‌ترین شیوه صادرات و واردات شیشه در جهان محسوب می‌شود. البته این روش برای انتقال محموله‌های سنگین‌وزن و حجیم مناسب نیست. برای مسیرهای کمتر شناخته شده نیز می‌توانید از خدمات حمل ترکیبی هانزا استفاده کنید. با دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان ما، قطعاً بهترین روش حمل را متناسب با کسب‌و‌کارتان انتخاب خواهید کرد.

هزینه حمل و نقل شیشه و مصنوعات چقدر است؟

قیمت حمل مصنوعات شیشه‌ای و تعرفه واردات شیشه به عوامل مختلفی مانند فاصله مبدأ تا مقصد، نوع، حجم و وزن بار و البته روش حمل‌و‌نقل محموله بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه‌ها و دریافت مشاوره درباره قیمت حمل و نقل شیشه، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

حمل و نقل حرفه‌ای شیشه و مصنوعات با خدمات تخصصی شرکت هنزا ناو دریا

هانزا کلیه محموله‌های حساس و شکننده شما را با به‌روزترین استانداردها و ایمن‌ترین روش‌های حمل به مقصد می‌رساند. شرکت هنزا ناو دریا با اخذ مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران، کلیه امور بسته‌بندی، حمل، ترانزیت، امور گمرکی و ترخیص بار شیشه را با قیمت‌های رقابتی انجام می‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۲۰۰۰ تماس بگیرید.

شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی هنزا ناو دریا صرفا خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا را ارائه میدهد.

سوالات متداول

چگونه سفارش خود را پس از ارسال بارها پیگیری کنیم؟

همه مراحل حمل و انتقال بارها توسط سیستم پنل پیامکی و همچنین اتوماسیون داخلی هانزا،‌ به اطلاع تجار و بازرگانان عزیز می‌رسند.

بهترین روش برای حمل بارهای حساس شیشه‌ای کدام است؟

روش‌های متنوعی برای حمل مصنوعات شیشه‌ای وجود دارد. روش حمل مناسب را باید با توجه به نوع،‌ حجم و وزن بارها و همچنین فاصله مبدأ تا مقصد انتخاب کنید. کارشناسان هانزا شما عزیزان را در این راه کمک می‌کنند.